OLSZTYN

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
elunia33
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2004 00:00

OLSZTYN

Post autor: elunia33 »

Proszę o pomoc.Przeszłam już przez "ręce "kilku lekarzy .Proszę doradzie mi kogoś.Dziękuję.Elunia33 :!:
Awatar użytkownika
sonia33
Posty: 198
Rejestracja: 10 maja 2004 00:00

Post autor: sonia33 »

Musisz w Olsztynie?Nie możesz wybrać innego miasta?Ja przez pewien czas brałam pod uwagę kilometry i to był mój błąd!Zastanów się dobrze nad wyborem.Życzę Ci z całego serca szczęścia w Twoich poczynaniach,ale jeżeli nie znajdziesz w swoim mieście to może trzeba udać się gdzieś indziej??
Sonia
Awatar użytkownika
elunia33
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2004 00:00

Post autor: elunia33 »

Dziękuję za odpowiedż ale mimo wszystko muszę zacząć od Olsztyna.
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

To wszystko zależy od tego z jakim problemem się borykasz, czy jesteś na początku i nie wiesz od czego zacząć, czy masz już jakieś diagnozy i nie wiesz co z tym zrobić.
Ewka
Awatar użytkownika
niespodzianka
Posty: 2103
Rejestracja: 23 sty 2004 01:00

Post autor: niespodzianka »

Ja niestety nie pomogę ale wiem, że Xymena jest z Olsztyna Ona ma już duży brzuszek (przywiozła go zdaje się z Warszawy :wink: ) i większość czasu spędza na wątku dla ciężarówek, może odszukaj Ją i zapytaj czy nie zna jakiegoś lekarza.
Awatar użytkownika
betucha
Posty: 518
Rejestracja: 22 lut 2002 01:00

Post autor: betucha »

hej Elu
w Olsztynie jest problem z lekarzem jak sama wiesz piszesz ze przeszłas przez klilku
Ja i pare innych dziewczyn chodzimy do Dr Wasniewskiego ze Szpitala Wojewódzkiego tel 0601930079 obecnie 2 tyg na urlopie przyjmuje ul Grunwaldzka

zdrówka
Pozdrawiam Betucha od 11 lat walcząca o drugiego bajcla niestety bezskutecznie
Endometrioza :)
Niepłodnośc wtórna
Awatar użytkownika
iza
Posty: 86
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: iza »

Witam
Ja też chodzę do Tomcia tak jak Beatka. Jesteśmy jego fankami, ale tak naprawdę to zależy jakie masz problemy i na jakim jesteś etapie leczenia. Napisz coś więcej a odpiszemy bardziej wnikliwie.
Awatar użytkownika
paco
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2004 00:00

Post autor: paco »

Witajcie, jestem tu absolutnie nowy i wlasnie zalogowalem sie na bocianiej stronie (o ktorej istnieniu dowiedzialem sie pare godzin temu i ktora bardzo mi sie podoba). Wczoraj dostalem obuchem w glowe, bo dowiedzialem sie, ze z naszymi (tj. moimi i zony) staraniami o malucha moze byc kiepsko. I to niestety z mojej przyczyny. Na razie dowiedzialem sie o tym metodami chalupniczymi, czyli bez zadnych specjalistycznych badan i wlasnie tego drugiego dotyczy moje pytanie. Chodzi mi o namiary na jakiegos dobrego androloga w Olsztynie lub Trojmiescie, o ktorego moglbym (moglibysmy) zbadac sie pod katem bezplodnosci. Prosze o pomoc i z gory dziekuje
paco

P.S. Ta metoda chalupnicza to rzut oka uzbrojonego w mikroskop na moje nasienie po... no, wiecie, po czym. A tam pustki zupelne, czyli ani jednego chlopaka. Ani jednego... Czyli - jak sobie poczytalem na bocianiej stronce - azoospermia. Powiecie, ze za szybko feruje wyroki. Oby tak bylo, ale powiem Wam tylko, ze starszy brat mojego taty nie mogl miec dzieci, a ja jestem starszym z dwoch synow swojego ojca. Czyli ten problem moze byc dziedziczny, mam racje?
Awatar użytkownika
paco
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2004 00:00

Post autor: paco »

ludkowie drodzy, dlaczego moje skromne pytanie nadal pozostaje bez odzewu?! Czy tak sie godzi traktowac calkowicie nowego (wystarczajaco juz zestresowanego) bocianowicza??? :(
Awatar użytkownika
Nula
Posty: 1605
Rejestracja: 19 mar 2004 01:00

Post autor: Nula »

paco, polecam Ci wizytę u dobrego androloga, jakim jest dr. Łukaszuk z Invicty w Gdańsku. tel. 058 328 32 38, na miejscu można zbadać nasienie. Powiedz w rejstracji, że jesteś spoza Gdańska i chciałbyś wpierw zrobić badanie, najlepiej rano, by na wizytę popołudniu, mieć wynik.
Awatar użytkownika
paco
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2004 00:00

Post autor: paco »

Nula, dziekuje Ci bardzo za podpowiedz. Mam jeszcze dodatkowe pytanie - czy moge zarejestrowac sie telefonicznie (pewnie tak, bo podalas mi telefon), no i czy wiesz, jak wygladaja koszty takiego badania i wizyty. Bede wdzieczny, jesli dasz mi znac. Dzieki. :)

Nula pisze:paco, polecam Ci wizytę u dobrego androloga, jakim jest dr. Łukaszuk z Invicty w Gdańsku. tel. 058 328 32 38, na miejscu można zbadać nasienie. Powiedz w rejstracji, że jesteś spoza Gdańska i chciałbyś wpierw zrobić badanie, najlepiej rano, by na wizytę popołudniu, mieć wynik.
Awatar użytkownika
betucha
Posty: 518
Rejestracja: 22 lut 2002 01:00

Post autor: betucha »

Paco
chyba własnie lepiej wybrac sie do jakiejs dobrej kliniki od niepłodnosci z wizyta tam zbadac nasienie i poddac sie ewent leczeniu
w miedzy czasie czasem pomagaj awitaminki których zestaw zaraz poszukam bo mi z głowy wyleciał :roll:
Pozdrawiam i powodzenia
Pozdrawiam Betucha od 11 lat walcząca o drugiego bajcla niestety bezskutecznie
Endometrioza :)
Niepłodnośc wtórna
Awatar użytkownika
paco
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2004 00:00

Post autor: paco »

dzieki bardzo, betucha za wsparcie. Bo teraz, dwa dni po, kazdy taki glos jest dla mnie wazny. I tak nie moge myslec o niczym innym, a najchetniej albo bym sie zalal w trupa, albo sobie poryczal. To drugie nie wchodzi w gre. Musze sie jakos trzymac, zeby nie wpedzic w depresje zony. Aha, przypomnialas sobie te witaminki? A czy ta gdanska Invicta jest dobra?
Awatar użytkownika
elunia33
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2004 00:00

Post autor: elunia33 »

DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŻ.ljESTEM JUŻ PO pierwszym poronieniu,w grudniu 2003.Przebadałam hormony,drugi miesiąc biorę CLO ale nie chcę się leczyć u mojego obecnego lekarza dlatego proszę o pomoc.Powiedcie ,proszę ile kosztuje wizyta i czy jesteście zadowolone.Dodam że przez PCTEST TEŻ JUŻ PRZESZŁAM I TO Z DOBRYM WYNIKIEM.Dziękuję za podpowiedzi
Awatar użytkownika
Nula
Posty: 1605
Rejestracja: 19 mar 2004 01:00

Post autor: Nula »

Paco, nasienie ok. 70 zł, wizyta ok. 100 zł., można telefonicznie, przed badaniem abstynencja 2-7 dni, ale to się dowiedz wszystko jak zadzwonisz, bo my wszystko robiliśmy w zeszłym roku.
Pojedż tam koniecznie, nie ma sensu gdzie indziej, ja też byłam raz na zabiegu w Olsztynie, także odległość jest do pokonania, załatwisz to w jeden dzień. Trzymaj się!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”