OLSZTYN

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
anciaahk
Posty: 428
Rejestracja: 20 paź 2009 00:00

Re: Olsztyn,u kogo się leczyć?

Post autor: anciaahk »

Adres więc jest chyba znany - Zientary-Malewskiej 21, a telefony to 89 5266215 i kom 513870473. Dzwonić można od godziny 12.

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
zuza418
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2010 01:00

Re: OLSZTYN

Post autor: zuza418 »

Hejka witam Szanowne Olsztynianki, mam pytanie odnośnie opieki psychologicznej przy niepłodności - może ktoś wie gdzie można się udać po poradę - najlepiej na fundusz ;-)Byłam już u jednego z psychologów i usłyszałam, że Pani nie może mi pomóc bo nie specjalizuje się w dziedzinie leczenia niepłodności psychologicznej - jeśli ktoś coś słyszał albo korzystał z usług proszę o info.
Awatar użytkownika
mona1981
Posty: 1971
Rejestracja: 28 sty 2010 01:00

Re: OLSZTYN

Post autor: mona1981 »

zuza418 niewiele chyba pomogę ale jest poradnia psychiatryczno-psychologiczna gdzieś koło lotniska i tam przyjmują na NFZ. Nie wiem na ile mogą Ci tam pomóc ale mnie tam kierowała psychiatra jak leżałam w szpitalu po stracie dzieci. Osobiście nigdy nie byłam tam ale może spróbuj zadzwonić i czegoś więcej się dowiedzieć.
[color=black]2008 6tc Aniołek [*]
I,II,III IUI :-(
28.07.2010 IV IUI i trzy serduszka :love: :love: :love:
29.XII.2010 25tc odeszły nasze aniołki Tosia[*]Misia[*]Tymuś[*]
13.04.2013IUI-beta 110,6 i jest :love: i Aniołek [*]Hania :cry2:[/color]
[color=red]"...Gdyby łzy i miłość potrafiły wskrzeszać.... byli byście dzisiaj z nami..."[/color]
[color=green]12.11.2013IUI i jest :love: - i doczekaliśmy się-29 lipiec 2014 urodził się Miłoszek[/color]
Awatar użytkownika
AinaNS
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2011 10:46

Re: OLSZTYN

Post autor: AinaNS »

Witam.

Jestem tu nowa i mam kilka pytań. Po przeczytaniu tego wątku i po poleceniach koleżanek idę dzisiaj do doktora W. Mam pytanie. Czy doktor W może wystawić mi skierowanie na badania na NFZ? Nie ukrywam, że wizyta u niego kosztuje 200zł a jak jeszcze doliczę do tego koszt badań i koszt wizyty z wynikami to mi słabo.
Zdziwił mnie czas oczekiwania na wizytę. Ja umówiłam się 16 sierpnia na dziś tj 22 sierpnia.
Nie spoczniemy nim poczniemy! No to poczęliśmy... Potem urodziliśmy... Nasze bliźniaczki!!
Awatar użytkownika
aldona24
Posty: 1234
Rejestracja: 03 paź 2007 00:00

Re: OLSZTYN

Post autor: aldona24 »

Witajcie ,mam takie pytanko czy jest mozna mamcia ktora rodzila w szpitalu wojewodzkim w olsztynie ,ja wlasnie tam bede rodzic i nie wiem jak sie przygotowac tzn chodzi mi o wyprawke dla maluszka oraz i moja pozdrawiam
pco,słaba armia ,2007 inv-nieudane, zmiana na dr.M 2008 inv-udane ,aniołek 8tc, 09.03.09-transfer z mrozaczków ,udane -aniołek 6tc,25.10.2010 histeroskopia-ok,20 maj 2011-pierwsza wizyta do inv WALCZYMY O CIEBIE SŁONECZKO,SYNUS GABRYS 1.03. godz.20.20 ,2750g 53 cm szczescia
Awatar użytkownika
aldona24
Posty: 1234
Rejestracja: 03 paź 2007 00:00

Re: OLSZTYN

Post autor: aldona24 »

yasuko dziekuje :caluje
pco,słaba armia ,2007 inv-nieudane, zmiana na dr.M 2008 inv-udane ,aniołek 8tc, 09.03.09-transfer z mrozaczków ,udane -aniołek 6tc,25.10.2010 histeroskopia-ok,20 maj 2011-pierwsza wizyta do inv WALCZYMY O CIEBIE SŁONECZKO,SYNUS GABRYS 1.03. godz.20.20 ,2750g 53 cm szczescia
Awatar użytkownika
anciaahk
Posty: 428
Rejestracja: 20 paź 2009 00:00

Re: OLSZTYN

Post autor: anciaahk »

Ja rodziłam, ale nie wiem, gdzie jest wątek olsztyński, by Ci odpisać.
wiola_3105
Posty: 52
Rejestracja: 28 cze 2010 22:57

Re: OLSZTYN

Post autor: wiola_3105 »

Hej dziewczyny szukam dobrego ginekologa od badania niepłodności z Olsztyna polecono mi dr Hoppe. Co sadzicie na jego temat? A możne poleciłybyście kogoś innego?
Malina84
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2012 13:53

Re: OLSZTYN

Post autor: Malina84 »

witam Was wszystkie gorąco! Jestem tu nowa i piszę po raz pierwszy. Nigdy nie sądziłam, ze problemy tego typu dotkną i mnie, ale jak widać tak sie stało. staramy sie, z mężem od 2 lat o dzidziusia, początkowo totalnie na luzie, bez ciśnienia, jak będzie to będzie, ale im dłużej nie było, tym bardziej mnie to zaczynało zastanawiać. Lekarz do którego trafiłam, niestety nie wzbudził mojego zaufania, zupelny chaos i zero zorganizowania. Szukaliśmy dalej... Trafiliśmy do dr Wasniewskiego i po mimo ceny, która jest moim zdaniem mocno wysoka, po pierwszej wizycie wiedziałem już, ze warto i, ze tu chce zostać, ze trafiłam w dobre ręce:) rozpoczęliśmy pierwsze badania, krew, hormonki w 3dc, powiem, ze jestem podekscytowana i pełna nadziei, ze wszystko ruszyło. 10-11 dc mam zgłosić sie na monitoring do dr, ale tak sie złożyło, ze wypada to w sobote i niedziele, zaniepokojona dzwonię do poradni, żeby zapytać, co w takiej sytuacjii słyszę, ze. Dr na urlopie i pani w rejestracji nie wie co mi na to powiedzieć:( oczywiście nie mam pretensji, ze lekarz odpoczywa, bo należy mu sie, ale co w takiej syytuacji? Czy jeden cykl mi przepada? Czy iść do kogoś kto mi to zrobi w tym 10dc? Dziewczyny poradzcie mi coś proszę, szkoda mi straconego miesiąca:(
Awatar użytkownika
mona1981
Posty: 1971
Rejestracja: 28 sty 2010 01:00

Re: OLSZTYN

Post autor: mona1981 »

Malina84 ciężko coś poradzić, ja osobiście po prostu bym odpuściła ten cykl i poszła w następnym. Badania już masz więc tylko stawić się na monitoring w 11dc. :D

-- 14.06.2012, 21:15 --

Malina84 co do doktora to i ja do niego chodzę i jestem zadowolona w 100%. A cena no fakt nie jest niska ale z tego co słysze u siebie w mieście to lekarze (któych wiedza nawet w 1% nie doruwnuje) biorą podobne kwoty za wizytę 8O

A mieisąca nie tracisz potraktuj go jako czas na relaksik :D
[color=black]2008 6tc Aniołek [*]
I,II,III IUI :-(
28.07.2010 IV IUI i trzy serduszka :love: :love: :love:
29.XII.2010 25tc odeszły nasze aniołki Tosia[*]Misia[*]Tymuś[*]
13.04.2013IUI-beta 110,6 i jest :love: i Aniołek [*]Hania :cry2:[/color]
[color=red]"...Gdyby łzy i miłość potrafiły wskrzeszać.... byli byście dzisiaj z nami..."[/color]
[color=green]12.11.2013IUI i jest :love: - i doczekaliśmy się-29 lipiec 2014 urodził się Miłoszek[/color]
Malina84
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2012 13:53

Re: OLSZTYN

Post autor: Malina84 »

Mona1981 Dziękuje ślicznie za radę:) co do doktora to oczywiście, muszę przyznać, ze wszystko to co sie o nim czyta, to prawda i już po pierwszej wizycie wiedzialm, ze znalazłam wreszcie swojego lekarza i wstąpiła we mnie nowa nadzieja i energia:)
karla022
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2012 11:13

Re: OLSZTYN

Post autor: karla022 »

Witam!

Widzę,że długo nikt tu nie zaglądał ale może ktoś mi odpowie. Zamierzam iść na pierwszą wizytę do Dr. Waśniewskiego. Chciałam się dowiedzieć jak wygląda cenowo monitorowanie cyklu. Jest to normalna kwota 200zł jak za wizytę?
Od dwóch lat staramy się z mężem bezskutecznie o dzidzię. W styczniu udało nam się pocieszyć ale bardzo krótko ponieważ nastąpiło samoistne obumarcie wczesnej ciąży (tzw. ciąża biochemiczna) :( i od tego czasu z miesiąca na miesiąc nic..........Byłam u pary ginekologów którzy twierdzą, że wszystko jest oka i potrzeba czasu. Ale ja mam już tego dość, żaden z nich nie zleca mi nawet podstawowych badań. Mam nadzieję,że wreszcie znajdę jakieś światełko w tunelu.
Awatar użytkownika
mona1981
Posty: 1971
Rejestracja: 28 sty 2010 01:00

Re: OLSZTYN

Post autor: mona1981 »

Monitoring nie kosztuje aż tyleza wizytę tylko 50zł :D Jeśli nie masz regularnych cykli to będzie potrzeba kilku wizyt a jeśli masz regularne to tak z 3.
U tego lekarza napewno znajdziesz światełko :D jest on tak pozytywny a przede wszystkim mającym ogromną wiedzę i doświadczenie [treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
[color=black]2008 6tc Aniołek [*]
I,II,III IUI :-(
28.07.2010 IV IUI i trzy serduszka :love: :love: :love:
29.XII.2010 25tc odeszły nasze aniołki Tosia[*]Misia[*]Tymuś[*]
13.04.2013IUI-beta 110,6 i jest :love: i Aniołek [*]Hania :cry2:[/color]
[color=red]"...Gdyby łzy i miłość potrafiły wskrzeszać.... byli byście dzisiaj z nami..."[/color]
[color=green]12.11.2013IUI i jest :love: - i doczekaliśmy się-29 lipiec 2014 urodził się Miłoszek[/color]
Awatar użytkownika
Mała2010
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 2010 12:44

Re: OLSZTYN

Post autor: Mała2010 »

Widzę, że wszystkie macie szczęście co do doktora W., ja niestety nie. Jak zaczęłam do niego chodzić też wydał mi się najlepszym lekarzem pod słońcem jakiego można sobie wymarzyć, niestety nie odbierał telefonów, przestymulował mnie i jakoś nie miał pomysłu jak mie leczyć. Teraz nikt inny nie chce mnie leczyć, bo jak widzi, że chodziłam do W. to oni mi nie pomogą a ja czuję niedosyt....
"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.."

10 lat starań
hsg prawidłowe
laparoskopia prawidłowa
2 IUI
niedoczynność tarczycy typu Hashimoto
stan przedcukrzycowy
Awatar użytkownika
AinaNS
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2011 10:46

Re: OLSZTYN

Post autor: AinaNS »

Ja też długo chodziłam do innego lekarza, który mówił czekać bo jestem młoda. Pocztą pantoflową dotarłam do dr Waśniewskiego. Mogę go z czystym sumieniem polecić. Dla zainteresowanych opiszę procedurę jaka jest u pana doktora jak się przychodzi z problemami w zajściu.
Doktor zleca najpierw mnóstwo badań (w tym HIV, kiła i inne syfy) i jeden cykl bierze na obserwację. Wtedy robi się badanie poziomów hormonów w 3dc, 10dc i bodaj 13-14dc. W tym samym dniu co robi się badanie poziomów hormonów chodzi się na monitoring. Po jednym cyklu obserwacyjnym dr wprowadza stymulację. W zależności os sytuacji. Ja długo czekałam na ciążę a teraz jestem w bliźniaczej i uważam, że dr jest najlepszym specjalistą. Nie mówię, że sam wszystko wie najlepiej ale jak się trafi pod jego skrzydła to w razie czego on fachowo wyśle dalej.
Nie spoczniemy nim poczniemy! No to poczęliśmy... Potem urodziliśmy... Nasze bliźniaczki!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”