PORÓD w Łodzi

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
JJoasia
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2004 00:00

PORÓD w Łodzi

Post autor: JJoasia »

Witam.
Jestem w 16stym tygodniu ciąży. Jestem pod opieką lekarza z Gamety i wszystkie moje dotychczasowe pobyty w szpitalu były w CZMP. Jeśli chodzi o sam poród to wolałabym jednak mniejszy szpital. Chodzi mi głównie o opiekę nad rodząca i sam poród, bo jesli chodzi o zaopatrzenie dla dziecka to zdaję sobię sprawę,że CZMP ma najlepszy sprzet i specjalistów.
Przez ostatni tydzien z mężem intensywnie zastanawialiśmy się , czy może nie wybrać szpitala im. Madurowicza........no i kolejny skandal w sobotniej gazecie wyborczej!!!! Znów zakażenia.
Dziewczyny z Łodzi, co Wy o tym sądzicie? Gdzie chcecie rodzić?

Pozdrawiam :flowers:

=======================

Inny wątek na ten temat TUTAJ.
Asia i Maleństwo :):):)

http://lilypie.com/days/050110/0/0/1/+10/.png
Awatar użytkownika
atropina
Posty: 163
Rejestracja: 18 sty 2002 01:00

Post autor: atropina »

wyciągam na górę, bo też jestem zainteresowana. Do tej pory prowadzi mnie profesor z Gamety, ale chyba wolałabym inny szpital niż CZMP.

pozdrawiam
atropina
atropina&invitrowa pinia, która okazała się Jonatanem
Awatar użytkownika
alicjag
Posty: 11
Rejestracja: 17 sie 2004 00:00

Post autor: alicjag »

cześć dziewczyny,
ja też jestem w 16 tc.
A w ogóle jestem z Czestochowy.
Ponieważ jednak leczę się w Gynemedzie (konkurencja Gamety - podobno) to też leżałam z różnymi dolegliwościami w CZMP.
Wierzcie mi - nie wiecie co macie. Ja nie znam lepszego szpitala z lepszym sprzętem ( no, chyba, że prywatna klinika gdzieś na Śląsku).
Więc moim zdaniem nie szukajcie innego. Może nie jest tam przytulnie i intymnie, ale za to mam nadzieję że bezpiecznie i fachowo. A o to chodzi prawda :?:
Alicja
Awatar użytkownika
mychaa
Posty: 334
Rejestracja: 04 mar 2004 01:00

Post autor: mychaa »

tu jest temat dla mamuś i tasiów z Łodzi, m.in opinie o szpitalach
http://www.noworodek.pl/modules.php?nam ... sc&start=0
mychaa i Mati ur.9.02.05
Awatar użytkownika
pikna_mery
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2007 00:00

Post autor: pikna_mery »

Kochane !
Ja podobnie jak wy jestem w 16 tyg i tez leczylam sie w gamecie....
z tym ze moj lekarz prowadzacy mnie tam skierowal co sie okazalo tez tam pracuje i oczywiscie wszystkie badania itp. mialam robione w Matce Polce. I tez powoli zaczynam myslec jaki szpital tu wbrac ? Zwłaszcza teraz jak sa strajki :cry: i nic na to nie wskazuje by sie skonczyly zreszta matke polke chca zamknac! wiec gdzie tu rodzic?????
Moze jakies opinie czy cuś.......

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tomaszek_
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2006 01:00

Post autor: Tomaszek_ »

Coś wczoraj mówili, że strajk w CZMP chyba się skończy bo się dogadali z lekarzami. A właśnie tam według mnie najlepiej dla kobiety i dziecka zaplanować poród.
Awatar użytkownika
Aneta1981
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2008 01:00

Post autor: Aneta1981 »

witam!! czy ktoś wchodzi na to forum???
też sie zastanawiam gdzie rodzić dzidzie. jestem w 15 tyg ciąży. zastanawiam sie nad Madurowiczem, bo leżałam w Rydygierze i jakoś mnie nie przekonał jako szpital do siebie......
a wy jaki wybieracie?
Awatar użytkownika
Magdulenka
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2009 01:00

Post autor: Magdulenka »

Witam !!
Słyszałam o Koperniku mały oddział na 20 pacjentek i tu jest problem bo tylko na 20 pacjentek. poza tym nie ma oddziału patologii ciąży , a przy porodzie to różnie moze być więc niestety zostaja nam madurowicz albo CZMP z czego lepsze opinie ma mimo wszystko Madurowicz
Awatar użytkownika
shadowdance
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2009 00:00

polecam

Post autor: shadowdance »

porodowka.blox.pl
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Witam Koleżanki Ciężarówki
jestem 10tc i noszę pod sersem kolejne dwa najdroższe mi w świecie!!
Już teraz zaczęłam się zastanawiać gdzie rodzić, a ponieważ będą bliźniaki i duże prawdopodobieństwo przedwczesnego porodu myślę tylko o najlepszych szpitalach.
Pierwsze co przyszło mi na myśl to oczywiście CZMP, chociaż do Łodzi mam 80km.
Ciąże prowadzi lekarz z gamety.
jakieś opinie o porodówce w CZMP, położnictwie??? Please......
babyG
Posty: 31
Rejestracja: 21 wrz 2007 00:00

Post autor: babyG »

.........
Ostatnio zmieniony 25 lut 2011 21:34 przez babyG, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

[/b]BabyG dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Powiem szczerze - przychylam sie do tego co napisałaś - najważniejsze jest zdrowie dziecka - a my kobietki, damy sobie radę!!!
Ja strasznie się obawiam, że dzieciątka urodzą sie wcześniej i dlatego jestem zdecydowana na pobyt w CZMP.
Ponieważ mieszkam prawie 90km od CZMP mąż sie śmieje, że najprawdopodobniej urodzę w samochodzie :lol:

A'propos pierwszego postu - super się spisalaś!!!
Pozdrawiam
babyG
Posty: 31
Rejestracja: 21 wrz 2007 00:00

Post autor: babyG »

Asiulek,żadne w samochodzie ;)

Postaram się zdać relację po drugim porodzie ,w lutym.
Jeszcze zdążysz przeczytać ;)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

BabyG a więc czekam na kolejne sprawozdanie z porodówki :lol:
Nie daj się bezdusznym pigułom!!!
a tak wogole to też dziwne - przecież wiekszość z nich też jest matkami i wiedzą jak ciężko jest kobiecie po porodzie...

Pozdrawiam
danonek5
Posty: 8335
Rejestracja: 28 paź 2006 00:00

Post autor: danonek5 »

Asiulek80ja rodziłam w CZMP na 3 bloku, najmniejszym, ciąże prowadził lekarz z Gamety. Miałam cc bo synek nie chciał sam wyjść, miałam zzo wiec czekanie wielogodzinne czy uda się urodzić sn nie były tragiczne. W zasadzie na bloku porodowym lezałam sama, tak sie trafiło to położne sie mną zajmowały :wink: Na oddziale było OK , wiadomo warunków tam mieć nie bedziemy jak w szpitalach na zachodzie, ale źle nie było, trafiłam do pokoju 2 osobowego z łazienką wiec miałam szczęscie. Na 3 bloku nie leży sie razem z maluszkami, chodzi sie do nich na karmienie, a ze ja byłam po cc to i tak nie miałabym siły sie zajmować synkiem. Personel w większości był bardzo miły, ale to zależy od zmiany, jedna zmiana byłą tragiczna, niemiłe,opryskliwe kobiety, jak podawały leki dożylnie to mało żył mi nie rozrywało :roll: Ogolnie jakbym miała rodzić wybrałabym jeszcze raz ten sam szpital i oddział. Wiadomo na wczasach nie jestesmy w hotelu 5 gwiazdowym, ale wiedziałam, ze jakby cos sie działo z synkiem ma tam najlepszą opiekę a to mnie interesowało najbardziej, dobro dziecka. Te kilka dni w szpitalu mozna przezyć, a w rzadnym nie bedziesz mieć luksusów, no chyba ze w prywatnym za duzą kasę. Co do innych szpitali, to ile ludzi tyle opinii, każdy bedzie pisał co innego, jeden chwalił drugi odradzał, jedni chwalą madurowicza a inni mowią ze broń boże tam nie rodzić, i tak samo jest co do innych szpitali.
PCO, lewy jajowód niedrożny

06.2007 1-IUI udana 10.2007 Aniołek

20.05.08 :2 IUI i 09.02.2009 witamy Oskarka na świecie:)

Oskarek

24.07.2012 Patryczek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”