PĘCHERZYK PŁODOWY - kiedy widać?

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
tasior
Posty: 63
Rejestracja: 19 lip 2004 00:00

PĘCHERZYK PŁODOWY - kiedy widać?

Post autor: tasior »

Witajcie Kochane Ciężaróweczki

dzisiaj się dowiedziałąm, że się nam udało po 2 latach. 11dzień po owu a wynik betyHCG 140, kolejne bad za tydzień.
Miałam dzisiaj USG ale jeszcze nic na nim nie widać wiem, że to baaardzo wczesna ciąża- powiedzcie kiedy u Was pojawił się widoczny pęcherzyk ciążowy :?:
Trzymajcie za mnie kciuki i czy uważacie że taka beta jest ok jak na ten czas :?:
Pozdrawiam i :cmok:
tasior
...Perełeczko cieszymy się, że już z nami jesteś...kochamy Cię!
Awatar użytkownika
Dotti
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: Dotti »

Gratulacje Tasior
u mnie pęcherzyki ciążowe było widać na usg dokładnie 25 dnia po transferze.
Teraz czekam na widok bijących serduszek na usg :)
Awatar użytkownika
MS
Posty: 67
Rejestracja: 13 lut 2004 01:00

Post autor: MS »

Ja pęcherzyk ciążowy zobaczyłam 24 dnia po transferze, miał 9 mm.
Awatar użytkownika
Kasik-75
Posty: 25
Rejestracja: 10 maja 2004 00:00

Post autor: Kasik-75 »

Gratuluję, HCG jest bardzo ładne. Ja pęcherzy zobaczyłam tydzień po zrobieniu testu., więc myslę, że przy następnej wizycie na pewno zobaczysz pęchrzyk(i).
Awatar użytkownika
annjan
Posty: 50
Rejestracja: 18 mar 2004 01:00

gratulacje!!!

Post autor: annjan »

Gratulacje :lol:

Ja pęcherzyki widziałam w obu ciążach w 6 tym tygodniu od OM.

Niestety żeby zobaczyc zarodek ( upewnić się że pęcherzyk nie jest pusty) należy poczekać minimum do 7ego tygodnia - na końcu 6-tego jeszcze u mnie nie było widać.

:D Gratuluję Ci i życzę cudownych, spokojnych 9 miesięcy :!:
[size=125]Anka[/size]

<a href="http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=29036524">Mój Synek Maciek</a>
Awatar użytkownika
tasior
Posty: 63
Rejestracja: 19 lip 2004 00:00

Post autor: tasior »

Kochane Dziewczynki
baaardzo Wam dziękuje za Wasze odpowiedzi, poczekam do 7 tyg. do kolejnego USG- tak jak radzi annjan, ... ale betę zrobię jutro, żeby sprawdzić czy ładnie rośnie. Dam WAM znać.
Pozdrawiam i mocno :cmok:
tasior
...Perełeczko cieszymy się, że już z nami jesteś...kochamy Cię!
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Trzymamy kciuki za wysoki przyrost bety! :)

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Awatar użytkownika
skarb28
Posty: 249
Rejestracja: 08 paź 2004 00:00

Post autor: skarb28 »

Powiedzcie mi dziewczyny, jakie mogą być przyczyny pustego pęcherzyka zarodkowego?Ja zrob iłam USG i wyszedł mi pęcherzyk ciżowy14 mm (co odpowiada 5 tygodniowi ciąży).
Awatar użytkownika
Jumi
Posty: 27
Rejestracja: 14 sty 2005 01:00

Post autor: Jumi »

Mi lekarz kiedyś powiedzial, że pęcherzyk widoczny jest w macicy jak beta osiągnie ponad 500, więc u ciebie jeszcze troszeczke za wcześnie ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kathrin78
Posty: 123
Rejestracja: 10 wrz 2003 00:00

Post autor: kathrin78 »

U mnie 24 dnia po transferze również widoczny był pęcherzyk z malusienka plamką. :)
[url=http://cathleen.freeserverhost.com/bliznieta.html]Nasze dwa Aniołki[/url]
Zm. 12.04.2005 (9t3d)
Awatar użytkownika
ejka
Posty: 13
Rejestracja: 06 sty 2004 01:00

Post autor: ejka »

skarb28 pisze:Powiedzcie mi dziewczyny, jakie mogą być przyczyny pustego pęcherzyka zarodkowego?Ja zrob iłam USG i wyszedł mi pęcherzyk ciżowy14 mm (co odpowiada 5 tygodniowi ciąży).
troszke już późno na odpowiedź bo dawno pytałaś- ja miałam pustą ciążę- czylki pusty poęcherzyk- ale lekarz który na poczatku mnie prowadził od razu przepisał mi luteine i gdybym nie zmieniła lekarza to pewnie bym brała tą luteine do tej pory :roll: a juz jestem po łyzeczkowaniu 7 marca a tera zw kolejnej ciązy

mi lekarz powiedział,ze to jest to moze byc powodem ze albo wniknęły dwa plemniki i cos tam sie popsuło po dtodze albo za mały ładunek genetyczny
a przez luteinę mi się utrzymywało do 9 tyg a usg pokazywało za kazdym razem inaczej raz ze to 4 tydz (a był 8) raz ze 5 a był 9 więc dziwnie
nie ma wytłumaczenia niestety
Awatar użytkownika
ewa19
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2005 00:00

Post autor: ewa19 »

u mnie na początku 6 tyg.wyszedł pęcherzyk,z podejrzeniem że jest pusty,ponieważ rok temu miałam podobną sytuację strasznie się zdenerwowałam.po tygodniu zrobiłam usg u lepszego spejalisty i jest wszystko w porządku.tyllko wasze wypowiedzi dawały mi nadzieję
Awatar użytkownika
Eternity
Posty: 2577
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: Eternity »

U MNIE PECHERZYK PŁODOWY był już widoczny w 4 tygodniu (dokładnie 28 d.c.) jako mały punkcik. Dlatego lekarz zaraz wykluczył ciążę pozamaciczną.
[url=http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;47/st/20050917/n/Dominiczka/dt/6/k/28ac/age.png]Tak rosnę[/url]
lipcowy cud - będzie synek
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3k42boy6gc.png
Awatar użytkownika
MAJA7
Posty: 1293
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: MAJA7 »

Ale super watek/////Szukałam czegos takiego.... Dziewczyny u mnie podejrzenie pustego jaja...jestem załamana!!!! :cry: Usg miałam w 5 tygodniu ciąży doktorek nie przesądza jeszcze sprawy ale cos sie chyba niedobrego kroii Prosze napiszvie czy przy jaju bez zarodka sa objawy jak na ciąże bo mnie tylko bolą piersi/....Beta mi pieknie rozła na poczatku teraz jej nie badałam....Jestem załamana w srode kolejne usg!!!!Prosze napiszcie cos!!!
pozdrawiam Maja
Awatar użytkownika
Betina36
Posty: 67
Rejestracja: 06 mar 2004 01:00

Post autor: Betina36 »

Witam

Mam nadzieje, że może troszke mi pomożecie
w 32 dniu cyklu beta wynosiła 160
w 34 ------------------------ 320
w 36 ------------------------- 520

dziś jest dokładnie 5 tydzień ciąży, na badaniu USG niestety nie widac pęcherzyka ciążowego więc padło podejrzenie o ciąże pozamaciczną
we wtorek mam kolejne USG i pewnie do tego czau zwarjuje :(
może znacie przypadki kiedy pęcherzyk ciążowy jednak pojawia się troszke pózniej?

pozdrawiamy
Beata i Arek
" Słodycz dziecka jest najsłodsza na świecie "
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”