... no i się zaczęło !

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Kasiu :cmok: .Trzymam kciuki za następną rozmowę!!!A ty trzymaj za mnie :bigok: w srodę , bo na samą myśl brzuch mnie boli :D
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Madziu jak cos to :telefon: a ja Ci :help:
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Kasia ! No cos ty ?! Następnym razem wredną szefową :judge: !!! :wink:

A tak powaznie - życze lepszej atmosfery przy kolejnym (i ostatnim) podejściu :lol: !!!

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Ula-la szefowa niby OK, ale dzisiaj przeszła samą siebie !!!!!!!!!!!!!
Dwie drogi, dwa szczęścia...
chica
Posty: 189
Rejestracja: 13 wrz 2004 00:00

Post autor: chica »

Hej kobietki,

Jestem w szoku, że szefowa Kasialu, to taka jędza :twisted: Nie wiem co prawda, co powiedziała, ale domyślam się, że reakcja była negatywna. Powiem tak jak mówi 6-letni synek mojej koleżanki "Mamusi, bo ta pani to nie jest prawdziwa. To jest robot i dlatego ona tak dziwnie mówi i głupio się zachowuje".
Kasialu, jeżeli nie potrzebujesz na piśmie opinii od tej pani, to może lepiej już z nią na ten temat nie rozmawiać? Wiecie, moja to jednak zachowała się super. Cały czas interesuje się sprawą i bardzo kibicuje. Kiedyś była z niej niezła jędza, ale od kiedy sama ma dziecko, to już zupełnie inna z niej inna kobieta.

Dziewczyny, jesteśmy już po rozmowach indywidualnych. Uff - takie dawki adrenaliny doprowadziłyby mnie do niechybnej podróży na tamten świat...Było ok i nareszcie panie nam powiedziały, że przeszliśmy pozytywnie testy i od 13-go października zaczynamy szkolenie. Hurrrrrrrrrrrrrrra!!!!! :D

Do miłego usłyszenia!

P.S.
Dzięki za info o książkach - muszę kupić!
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Chica z tą szefową nie jest tak tragicznie. W sumie można z nią żyć - znam gorsze. Wczoraj pooprostu ja sie nastawiłam, ze jej powiem i niepotrzebnie zaczęłam rozmawiac na tematy sluzbowe wcześniej. Chcialam jej powiedziec, z wszystko jest na bieżąco zeby nie było watpliwości. No i problem powstał na temat zawodowy. O adopcji nie powiedziałam.
Dzisiaj stwierdziłam, ze też nie powiem, ale powiedziałam :D
I wiecie, ze reakcja była OK. Oczywiście zdziwnienie wielkie na początek, ale później już było dobrze. Powiedziala, ze musimy się zastanowic jak personalnie rozwiazać problem z brakiem ludzi do pracy, ale wszystko da się zrobić Uf!
Później mówiła, ze Ona to podziwia takich ludzi jak my - na co ja powiedziałam, ze nie ma co podziwiac bo poprostu to dla nas szczęście, a nie żadne poświęcenie dla sierotki. I jako tak się juz póxniej atmosfera rozluźniła. Czyli jest dobzre ! Powiedziałam, że beybik moze być bardzo szybko na wszelki wypadek.
Ulżyło mi :roll:
W sobotę powiemy oficjalnie w rodzinie. Narazie wiedzą nieliczni :wink:
dzięki za wsparcie !
Najtrudniejsza rozmowa już za mną.
Za tydzień we wtorek testy - umieram ze strachu !
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
halek
Posty: 25
Rejestracja: 15 cze 2004 00:00

Post autor: halek »

Cieszę się że masz już za sobą szefową!! Widzisz, nie było tak źle. Więc; nos do góry i czekamy!!!!!!! Buziulki :lol:
Najszczęśliwsza Kasiowa Mama :)
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Haluś dobrze, ze Ty i Piterek mieszkacie za ścianą! Można z wami dzielić adoptusiowe radości /smutków nie przewidujemy :lol: /
Aniołek dla adoptusia już czeka - tylko kiedy będzie adoptuś ???
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Czy coś zacznie się dziać w koncu ? testy we wtorek - jakby tego nie można było zalatwić w jeden dzień hihihihihii
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Kasialu o której jutro masz te testy?Będe trzymała mocno kciuki!!! :D
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Mike trzymaj kciuki moooocno! Jutro biorę wolne i będe się szykować na:
a) poważna, stateczną kobietę zeby wypaść wiarygodnie :hihi:
b) urzędniczke w garsonce :clown:
c) szalonego podlotka :DDD:
d) kandydatke na mamusię :love:
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
bianca
Posty: 11
Rejestracja: 07 wrz 2004 00:00

Post autor: bianca »

Kasialu trzymam moccccno kciuku-ja i moje chlopaki. Mam nadzieje,ze niedlugo bedziesz mogla korzystac z urokow macierzynstwa,moze tez wpadnie Wam Ktos(maly ktos w promocji) tak jak nam i bedziesz mial blizniaki, a to juz podwojna radosc. :D :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Już jesteśmy po testach. Jednym słowem - PKOPANE.
Oboje z Luzakiem w pewnym momencie mieliśmy ochotę wyjść.
Przeszliśmy to tylko dlatego, że tak trzeba brrrrrrrrrr.
Forma testu straszna - oczy mnie bolały.
Chyba wolałabym wnikliwą rozmowę.
Ale to już za nami. Teraz oczekiwanie na wyniki i kwalifikację i na dziecko :lol:
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Dzisiaj po wielu dniach oczekiwania zostaliśmy zakwalifikowani do odbycia warsztatów adopcyjnych :D W końcu!!! Zajęcia zaczynamy od 3 listopada. Aaaaale się będzie działo!
trochę się u nas namiszało, ale o tym opowiem innym razem :hihi:
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

:clap1: super !!!!!!!!!!

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”