LISTA CIĘŻARÓWEK "naturalnych"

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
karewa
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2011 13:41

Re: LISTA CIĘŻARÓWEK "naturalnych"

Post autor: karewa »

3 lata starań, endometrioza, laparoskopia - po 2 m-cach od - 2 kreseczki na teście ciążowym:) Teraz jesteśmy w 29 tyg. ciąży i czekamy na córeczkę:)
październik 2011: laparoskopia, histeroskopia, zdiagnozowana endometrioza, usunięcie ognisk
październik - kwiecień 2011: naturalne starania
styczeń 2012: 2 kreseczki na teście ciążowym:)
Awatar użytkownika
lumi
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2009 01:00

Re: LISTA CIĘŻARÓWEK "naturalnych"

Post autor: lumi »

po 1,5 roku od urodzin naszych bliźniaków, Gustawa i Stefana (16.11.2010), naturalnie doszliśmy z mężem do tego, że jesteśmy w 15 t.c., póki co pierwsze badania prenatalne wyszły pozytywnie : )
hebanowe noce
Posty: 59
Rejestracja: 13 kwie 2012 00:34

Re: LISTA CIĘŻARÓWEK "naturalnych"

Post autor: hebanowe noce »

Udało się.Trudno powiedzieć, ile czasu się staraliśmy, ale udało się szybko (kilka miesięcy) mimo trudności: makrogruczolak przysadki, niedoczynność tarczycy, niedomoga lutealna i polip na 1/3 ściany macicy. Miałam zapisać się na histeroskopię i łyżeczkowanie, ale zobaczyłam dwie kreski. Kilka testów potwierdziło, ale lekarz kazał przyjść ponownie za tydzień, bo jeszcze nie ma sensu badać.
makrogruczolak, wtórna niedoczynność tarczycy, niedomoga lutealna, polip endometrialny...

Udało się... nagle... 30.07.12 dwie blade kreski
Awatar użytkownika
dziiuba
Posty: 133
Rejestracja: 26 lut 2012 19:00

Re: LISTA CIĘŻARÓWEK "naturalnych"

Post autor: dziiuba »

Ja też sie dopisuje mam za soba 2 poronienia w 6 tyg a teraz już 22 tydzień TP 12.12.12r:)czekamy na synka
6tc(*)2009,6tc(*)2010,niedoczynnośc tarczycy haschimoto,Hiperprolaktynemia,przeciwciała przeciwplemnikowe +,MRL 35%
jestem chłopczykiem TP 12.12.12r
IlonaG
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2011 18:09

Re: LISTA CIĘŻARÓWEK "naturalnych"

Post autor: IlonaG »

Dopisuje sie do was po 2 ciazach pozamacicznych, bez jednego jajowodu :) udało sie jestem w 6 tygodniu, ciaza prawidłowa :)
Awatar użytkownika
sylvik.g
Posty: 4801
Rejestracja: 03 maja 2011 22:41

Re: LISTA CIĘŻARÓWEK "naturalnych"

Post autor: sylvik.g »

Witajcie :) Nieśmiało dołączam do wątku choć to jeszcze bardzo świeża sprawa...2 lata starań, endometrioza, polip w macicy i po kuracji antykami 2 kreski na teście. Beta z 16.08 - 869,8, a dzisiejsza po 48h 1844 :flowers:
Następne badanko w poniedziałek i czekamy na wizytę u naszej pani dr 29-ego sierpnia.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”