OAO w Ciechanowie

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Post autor: Nutti »

My dokładnie tak samo jak Anni.

Dzisiaj odbyło się nasze kolejne spotkanie w OAO. Dowiedzieliśmy się, że na testach wypadliśmy dobrze i tak jak przewidywałam nie było się czego obawiać. Podczas naszego spotkania Pani Iwonka odebrała informację :telefon: o dziecku skierowanym do adopcji, więc może już niedługo szczęście się do kogoś uśmiechnie. Podobno przynosimy szczęście bo już po raz drugi podczas naszej wizyty odbierają telefon, że jest dzieciątko, które czeka na rodziców.

Pozdrawiam wszystkich oczekujących na kwalifikację i tych którzy wypatrują bociana :)
Nutti
Awatar użytkownika
Jo
Posty: 494
Rejestracja: 08 wrz 2002 00:00

Post autor: Jo »

Nutti - to wspaniale z każdego powodu :)
My czekamy na rodzeństwo... jakbyś coś słyszała daj znać :wink:
Ale wiem, że większość tak jak Wy czeka na maluszka :) - więc oby jak najwięcej takich informacji - szczerze mówiąc, zawachałam się pisząc te ostatnie słowa - bo zawsze byłam idealistką i modliłam się raczej, żeby dzieci mogły być z biologicznymi rodzicami - ale kiedy rzeczywstośc otworzyła mi oczy i wiem już jak wiele dzieci nie ma nawet szans na adopcję i pozostaje im życie w Sierocińcu - cieszę sie z każdej szansy na nowe życie i rodzinę.
Trzymajcie się i piszcie o swoich poczynaniach...
Odnaleźliśmy nasze skarby: Natalkę i Adusia
Awatar użytkownika
Jo
Posty: 494
Rejestracja: 08 wrz 2002 00:00

Post autor: Jo »

LISTA CIECHANOWSKA - na dzień 23 maja:

Doczekani:
Malwa - córeczka Ola - ciąża 9 mieś.


Oczekujący:

Jo ( I wizyta - 19.11.04) - KWALIFIKACJA 25.02.05 - od trzech miesięcy czeka na dwójkę dzieciaczków w wieku 0-3 latek

Nulcia ( I wizyta - 5.01.05) - KWALIFIKACJA 30.03.05 - od dwóch miesiący czeka na niemowlaczka (dziewcznkę lub chłopca)


3asiorek ( I wizyta - luty 2005) - czeka na KWALIFIKACJĘ i jedno dzieciątko w wieku 1-3 latka

Ani (I wizyta - 22.02.04) - czeka na KWALIIKACJĘ i maluszka w wieku do 12 miesięcy

Nutti (I wizyta -5.04.05) - czeka na KWALIFIKACJĘ i maluszka w wieku do 12 miesięcy
[/quote]
Odnaleźliśmy nasze skarby: Natalkę i Adusia
Awatar użytkownika
amigo700
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2004 00:00

Adopcja

Post autor: amigo700 »

Witamy! Od niedawna tzn od 2-óch tyg. jesteśmy w trakcie kwalifikacji do adopcji w OAO Płock.BYli byśmy wdzięczni za informacje co do dalszych poczynań w tym kierunku.Pozdrawiamy Ania i Paweł
Awatar użytkownika
Jo
Posty: 494
Rejestracja: 08 wrz 2002 00:00

Post autor: Jo »

Witaj Amigo,
Trudno mi podpowiadać, jak wygląda procedura w Płocku, bo każdy Ośrodek prowadzi ją indywidualnie, wg wybranego przez siebie programu ( PRIDE, Rodzina) - ale na wątku zagranicznym jest Hanula, która chyba kontaktowała się w Twoim OAO - może ona coś podpowie.
Nie mniej jeśi masz ochotę pisz u Nas o soich poczynaniach - będziemy Ci kibicować, ciekawa jestem również jak długo u Was czeka się na dziecko?!
Czy coś Wam mówiono?!
A co u reszty?!
Odnaleźliśmy nasze skarby: Natalkę i Adusia
Awatar użytkownika
amigo700
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2004 00:00

adopcja

Post autor: amigo700 »

W naszym miejscowym OAO mówią żeby być cierpliwym bo przecież ciążą i tak trwa 7-9 m.cy więć jest dużóooo czasu.A ja odpowiadam że w tamtej sytuacji rodzice wiedzą że mają /będą mieć / a my dopiero przechodzimy kwalifikacje...... a jak nas ocenią na ile wypadniemy????
Jednakże jesteśmy uzbrojeni w cierpliwość,wiarę przy nadzieji.Bardzo miło jest jak można z kimś podzielić się swoimi przeżyciami - tak jak w piosence/ wielu wykonawców./ "... Polacy to wielka rodzina..." Pozdrawiamy!
Awatar użytkownika
anni
Posty: 33
Rejestracja: 11 maja 2004 00:00

Post autor: anni »

witajcie!
chciałam się tylko pochwalić- nasza kwalifikacja będzie 24.06 , nie mogę juz się doczekać
anni
Awatar użytkownika
amigo700
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2004 00:00

Adobcja

Post autor: amigo700 »

Witajcie!Jesteśmy po drugim spotkaniu w OAO i muszę się powtórzyć ale naprawdę personel jest znakomity( w pełnym jego znaczeniu);testy,rozmowa zaliczona, teraz wizyta w domku, warsztaty i decyzja o kwalifikacji.....Jesteśmy zadowoleni że cała ta procedura prowadzona jest na luzie z uśmiechem na twarzy,czuje się ciepło rodzinne pomimo że dwa razy się dopiero spotkaliśmy.Polecamy Płocki OAO z całego serca.Pozdrówka
Awatar użytkownika
Jo
Posty: 494
Rejestracja: 08 wrz 2002 00:00

Post autor: Jo »

Anni - GRATULACJE! Czekamy na ten uroczysty dzień - to już tylko dwa tygodnie :)
Amigo - to super, że jestes zadowolona. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale odniosłam wrażenie, że u Was procedura trwa bardzo krótko?! Dwa spotaknie i rozmowa o kwalifikacji?!
A jak jest z ograniczeniami, w sensie wieku i stażu małżeńskiego i jak długo się czeka na dziecko?! Pytam, bo moze warto złożyć u Was papiery?!
Odnaleźliśmy nasze skarby: Natalkę i Adusia
Awatar użytkownika
amigo700
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2004 00:00

OAO

Post autor: amigo700 »

wITAJCIE! w naszym Płockim OAO JEST WSPANIALE.Faktem jest że tzreba się wykazać cierpliwością którą napewno wynagrodzi nam w bzdąca.Pisałem że jesteśmy po 2-óch spotkaniach / testy 1.5h i rozmowie od A-Z / teraz umówieni jesteśmy na wizytę u nas, a następnie może kontakt z dzieckiem / obserwacja/,warsztaty dopiero po wakacjach.W końcu oczekiwana kwalifikacja i póżniej tylko czekać na telefon!
Dużó już przeszliśmy więc jeszcze troszkę poczekamy/hehe/Jesteśmy słuchajcie dobrej myśli i tzrymamy za Was kciuki.Pozdrawiamy ANIA I PAWEŁ.PA
Awatar użytkownika
3asiorek
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2005 01:00

Post autor: 3asiorek »

Cześć, chcę Wam powiedzieć, że dziś o 9.30 otrzymaliśmy pozytywną opinię Ośrodka, czyli kwalifikację. Jestem bardzo szczęśliwa, teraz musimy cierpliwie czekać na nasze dziecko. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
nulcia
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2004 00:00

Post autor: nulcia »

3asiorek nasze gratulacje!!!! Nie mogło byc inaczej! To super, że już jesteście po tej drugiej stronie. Teraz czekamy razem. Niestety chyba to trochę potrwa. Wczoraj dzwoniliśmy do Ośrodka i powiedziano nam, że ostatnio jest bardzo mało dzieciaczków :(
Pozdrawiamy serdecznie i cieszymy się razem z Wami!!!
Awatar użytkownika
Jo
Posty: 494
Rejestracja: 08 wrz 2002 00:00

Post autor: Jo »

LISTA CIECHANOWSKA - na dzień 24 czerwca:

Doczekani:
Malwa - córeczka Ola - ciąża 9 mieś.


Oczekujący:

Jo ( I wizyta - 19.11.04) - KWALIFIKACJA 25.02.05 - od czterech miesięcy czeka na dwójkę dzieciaczków w wieku 0-3 latek

Nulcia ( I wizyta - 5.01.05) - KWALIFIKACJA 30.03.05 - od trzech miesiący czeka na niemowlaczka (dziewcznkę lub chłopca)

3asiorek ( I wizyta - luty 2005) - KWALIFIKACJA 24.06.05 - od dziś czeka na jedno dzieciątko w wieku 1-3 latka

Ani (I wizyta - 22.02.04) - KWALIFIKACJA 24.06.05 - od dziś czeka na maluszka w wieku do 12 miesięcy


Nutti (I wizyta -5.04.05) - czeka na KWALIFIKACJĘ i maluszka w wieku do 12 miesięcy
Odnaleźliśmy nasze skarby: Natalkę i Adusia
Awatar użytkownika
Jo
Posty: 494
Rejestracja: 08 wrz 2002 00:00

Post autor: Jo »

3asiorku - oczywiście ode mnie również serdeczne GRATULACJE!
Anii - wpisałam Wam kwalifikację - mam nadzieję, że nie zapeszyłam :wink:

Niestety - dzieciaczków mało, rodzin dużo - trzeba cierpliwie czekać!
:cry: Miłego weekendu dla Wszystkich
Odnaleźliśmy nasze skarby: Natalkę i Adusia
Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Post autor: Nutti »

GRATULACJE!!! Cieszę się razem z Wami.

Widzę, że już tylko ja zostałam na liście oczekujących na kwalifikację. Mam nadzieję że ten czas szybko zleci i niedługo dołączę do szanownego grona .
Na razie z mężem dopieszczamy nasze nowe mieszkanko :judge: . Mimo iż większość prac już za nami, jeszcze sporo zostało do zrobienia. Póki mamy tak absorbujące :draai: zajęcie czas nam się tak nie dłuży.

Pozdrawiam
Nutti
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”