OAO w Ciechanowie

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: Nutti »

No to najbardziej stresujący etap już za Wami :wink: Drugi ważny momenent to kwalifikacja, ale to już sama przyjemność.
10 czerwca już nie daleko, więc głowa do góry. Zobaczycie ile ciekawych rzeczy można się o sobie dowiedzić. rzymam kciuki żeby wszystko poszło po Waszej myśli :mrgreen:

A może chcecie zostać wpisani na naszą listę?
Awatar użytkownika
rybnowski
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2010 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: rybnowski »

Witam
Niecierpliwie czekamy tej następnej wizyty :? , zobaczymy jak wyszły te nasze testy mam nadzieje że może nie tak najgożej.
Nie wiem czy możemy znaleść się na tej liście bo z tego co widzę są tam osoby już po kwalifikacji a my jesteśmy dopiero na początku .

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: Nutti »

To zależy tylko od tego czy chcesz się na naszej liście znaleźć :D Fakt są na niej tylko osoby po kwalifiacji, ale wyłącznie dlatego, że wszyscy którzy się pojawiają na tym wątku takową już otrzymali.

Ja kiedyś tez byłam przed kwalifikacją i po prostu w opisie miałam "czeka na kwalifikację".
Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: Nutti »

Lista na dzień 01.09.2010

Doczekani:

Malwa - córeczka Ola - ciąża 9 miesięcy
Jo - synek Adrian i córeczka Natalia - ciąża 9 miesięcy
3asiorek - dwie córeczki - ciąża 11 miesięcy
Nulcia - synek - ciąża 12 miesięcy
Anni - bliznięta - ciąża 11 miesięcy
Ostra - dwie coreczki - ciąża 11 miesięcy
Nutti - synek - ciąża 20 miesięcy
Ka-Ma - córeczka - ciąża 29 miesięcy
Kate305 - córeczka Nadia - ciąża 23 miesiące


Oczekujący:

Ciumpelek (I wizyta 06.09.07) - KWALIFIKACJA 22.02.2008 - od ponad trzydziestu miesięcy czeka na córeczkę w wieku do 12 miesięcy

Nutti (I wizyta 28.03.08 ) - KWALIFIKACJA 09.2008 - od dwudziestu trzech miesięcy czekamy na maluszka w wieku do 12 miesięcy

Mmaajjkkaa (I wizyta 04.08 ) - KWALIFIKACJA 09.2008 - od dwudziestu trzech miesięcy czeka na jak najmłodszego maluszka lub maluszki (bliźniaki)

Ka-Ma - KWALIFIKACJA 27.05.2009 - od piętnastu miesięcy czeka na maluszka do 1,5 roczku

Platka (I wizyta 11.02.09) - KWALIFIKACJA 10.07.2009 od ponad trzynastu miesięcy czeka na synka lub córeczkę w wieku do 3 latek


Rybnowski (I wizyta 26.05.10) - oczekuje na kwalifikację i jak najmłodszego maluszka lub maluszki
Ostatnio zmieniony 30 sie 2010 12:56 przez Nutti, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
rybnowski
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2010 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: rybnowski »

Witam
Jak już wcześniej pisałem czekamy niecierpliwie na 10 żeby :telefon: zadzwonić do OAO i umówić się na spotkanie , gdyż do 10 nasza pani pedagog która nas prowadzi jest na urlopie.
Jeśli chodzi o listę to bardzo chętnie się na niej znajdziemy jako oczekujący na kwalifikacje.
Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: Nutti »

W ośrodku też sezon urlopowy, więc wszystko wolniej się toczy. Kwalifikację pewnie będziecie mieć we wrześniu tak jak my mieliśmy.

Rozumiem, że dzisiaj dowiecie się kiedy macie omówienie testów?
A możesz napisać jakiego dzieciaczka bądź dzieciaczki chcecie adoptować? Macie określony wiek, płeć itp.
Awatar użytkownika
rybnowski
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2010 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: rybnowski »

Masz racje sezon urlopowy , jesteśmy umówieni na omówienie testów i spotkanie z panią pedagog na 19.07.
Pierwsza wizyta 26 maja
Jeśli chodzi o dzieciaczka którego chcielibyśmy adoptować to jak najmiejszego ,płeć obojętna , ewentualnie jeżeli była by taka możliwość czętnie adoptowali byśmy rodzeństwo do 2 latek.
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: Nutti »

No to melduję się po urlopie :-) Trochę mnie nie było, ale widzę, że nikt ze starych bywalców sie nie odezwał.

Lista uaktualniona.
Awatar użytkownika
rybnowski
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2010 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: rybnowski »

Witam
My też właśnie po urlopie , :D wizytę w Ciechanowie mamy 19 także u nas bez większych zmian.Mam nadzieję że po najbliższym spotkaniu w OAO wszystko na dobre ruszy.
Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: Nutti »

Co słychać po dzisiejszej wizycie w ośrodku? Mieliście omawianie testów? Daj znać jak poszło.
Awatar użytkownika
rybnowski
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2010 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: rybnowski »

Witam
Wczoraj mieliśmy omówienie naszych testów :oops: i pierwsze spotkanie z naszą
Panią pedagog.
Nasze testy wyszły nadzwyczaj dobrze :D także niepotrzebna była moja obawa przed wynikami.Atmosfera w ośrodku podczas spotkań była jak zawsze bardzo miła .Dostaliśmy trochę lektury do poczytania.Wspaniale że nareszcie nasze spotkania ruszyły , następne mamy w przyszłym tygodniu , jest naprawdę OK

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: Nutti »

Gratuluje pomyślnego przejścia testów. To chyba etap którego większość się obawia. Zazwyczaj kiedy jest już po, jesteśmy zdziwieni jak dobrze wypadły :D. Kolejny stresik - kwalifikacja, ale zapewniam Cię, że to sama przyjemność.

Czy mogę zapytać co ciekawego dostaliście do przeczytania?
Awatar użytkownika
rybnowski
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2010 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: rybnowski »

Witam
Mam nadzieję że okres do kwalifikacji minie szybko , najgorzej obawiam się okresu oczekiwanie na telefon , boję sie że może się bardzo dłużyć , no ale zobaczymy jak na razie czytamy Wiażę z klocków Katarzyny Kotowskiej , Dom na nowo malowany Magdaleny Grycman i Mamusia dla koko .

Pozdr.
Awatar użytkownika
Nutti
Posty: 232
Rejestracja: 01 kwie 2005 00:00

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: Nutti »

Czekanie jest najtrudniejsze... a telefon dźwoni wtedy kiedy już człowiek traci nadzieję :draai:
prezes20
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2010 06:44

Re: OAO w Ciechanowie

Post autor: prezes20 »

hej jaki czas jest oczekiwania na dziecko w OAO ciechanow
kinio
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”