PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kwiatuszekk
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2004 00:00

PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: kwiatuszekk »

Witam wszystkich. :D
Chciałabym zasięgnąć waszej wiedzy na temat ginekologa-położnika który poprowadziłby moją ciążę szczęśliwie do końca. Chce zmienić dotychczasowego lekarza prowadzącego. Chodziłoby mi o lekarza z Warszawy lub niedalekich okolic /może przyjmować prywatnie/, który pracuje w jakimś szpitalu gdzie mogłabym w końcowym efekcie rodzić, bo wiadomo że inaczej sie kobieta czuje mając znajomą osobę w szpitalu. Szczerze powiedziawszy to myślałam o Św. Zośce, bo tam chciałabym rodzić, nawet wstępnie rozglądałam się za jakimś lekarzem tam pracującym, ale chciałam najpierw Was zapytać o radę. Nie wykluczam innego szpitala i jestem jeszcze niezdecydowana, wszystko bedzie prawdopodobnie zależało od tego do jakiego lekarza trafię.
Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź. :help:
kwiatuszekk
Awatar użytkownika
isia30
Posty: 1237
Rejestracja: 13 sty 2005 01:00

Post autor: isia30 »

Witam.
Bardzo gorąco polecam dr dąbrowską ze Św Zośki. Prowadziła moją ciżę i lekkiej precy ze mną nie miała :oops:
Pomogła mi bardzo, jet ciepła i baaardzo sympatyczną Panią Dr :wink:
Awatar użytkownika
kwiatuszekk
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2004 00:00

Post autor: kwiatuszekk »

Isia30 bardzo dziękuję za podpowiedż jestem Ci barzdo wdzięczna.
[treść niezgodna z tematem wątku]
kwiatuszekk
Awatar użytkownika
marychna
Posty: 285
Rejestracja: 09 kwie 2003 00:00

Post autor: marychna »

A ja ci polecam dr Padzik - Moczydłowska też z Żelaznej. Prowadzi moją ciążę, która jest wyjątkowo skomplikowana, o samej Pani dr mogę mówić tylko w superlatywach: fachowa, przyjazna i miła, cierpliwa ale przede wszystkim wspaniały doświadczony lekarz.
marychna i
Novum'owa (2 ICSI) córeczka Mia ur 11.03.2005 w 35 t.c.
Criotransfer 23.11.05, 09.03.06, 04.05.06, 29.05.06 i nic
i naturalna córeczka Malou ur. 16.08.08 w 33 tc
Awatar użytkownika
Agnes_sm
Posty: 412
Rejestracja: 03 sty 2005 01:00

Post autor: Agnes_sm »

W razie gdybys chciala eksperta to polecam. prof. Debskiego. Przyjmuje rowniez prywatnie a jest ze szpitala czerniakowskiego. Ma doskonaly sprzet w gabinecie, jest bardzo mily i pogodny. Dobrze nastraja. Jedynym mankamentem jest cena wizyty...
Awatar użytkownika
Mooma
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2004 01:00

Post autor: Mooma »

Moją ciążę prowadzi prof. Chazan , jest on od niedawna dyrektorem szpitala na Madalińskiego . Fakt,że do tej pory nie słyszałam pochlebnych opinii o tym szpitalu, ale myślę,że teraz to się zmieni.
Pozdrawiam.
Mooma mama Gabryśki ur. 12.08.2005, Oraz Dawida ur. 8.01.2009
Aniołek 05.2002
Aniołek 12.2006
Aniołek 06.2007
Awatar użytkownika
wuchowa
Posty: 86
Rejestracja: 23 kwie 2004 00:00

Post autor: wuchowa »

Ze szpitala sw. Zofii - dr Rodzeń. Od lat do niego chodze, prowadzil moje wszystkie ciaze. Przyjmuje w przyszpitalnej przychodni oraz prywatnie.

Prof. Chazana "znam" z innej dzialalnosci, wlasnie jako dyrektora szpitala sw. Rodziny (Madalinskiego), Czlowiek przez wielkie "C".

wuchowa
mama Pawła (2002),
dwóch Aniołków: (Ani III.04, Kuby VI.04)
Julii (2005), Piotra (2007) i ?
Awatar użytkownika
Syja
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2004 01:00

Post autor: Syja »

Cześć, moją ciążę prowadzi dr Hania Starosławska z Novum. Jestem bardzo zadowolona i ufam jej. Zna się na rzeczy. Pozdr.
Awatar użytkownika
KROPEK
Posty: 2692
Rejestracja: 11 gru 2002 01:00

Post autor: KROPEK »

ja gorąco polecam dr.Kaczyńskiego ze Szp.Bielańskiego...

przemiły człowiek, lekarz dbający o pacjentkę, kontakt bez problemu o każdej porze dnia i nocy, znający szczegóły przebiegu ciąży nie patrząc w kartę - wszystko to PAŃSTWOWO ! ale przyjmuje też prywatnie, bodajże w przychodni ZDROWIE na Kleszczowej.... ale nie wim na 100%, chodziłam tylko państwowo
Kropek z Joaneczką - Maciejką :) ur. 14.09.2004r. oraz Majeczką :) ur. 30.12.2005r.
[url=http://kropkowo.blox.pl/html]kropkowo[/url]
Awatar użytkownika
Stasia
Posty: 2263
Rejestracja: 18 wrz 2003 00:00

Post autor: Stasia »

Ja też pacjentka dr. Rodzenia z Żelaznej :P gorąco polecam :mądry człowiek, pełen ciepła i troski, zajął się nami rewelacyjnie.
z Adasiem i Marysią ur.w styczniu 2005
2007 i 2008 nieudane criotransfery
Walka z BMI znów trwa
Awatar użytkownika
buba
Posty: 393
Rejestracja: 01 gru 2002 01:00

Post autor: buba »

A czy ktos prowadził ciażę u dr.Szymańskiego na Zelaznej?
Ja byłam jego pacjentka przed ciażą, ( robił mi laparoskopię), i teraz chciałabym wrócić do niego.
od 7 września 2005
Awatar użytkownika
Kama30
Posty: 953
Rejestracja: 05 lip 2004 00:00

Post autor: Kama30 »

A czy możecie polecić lekarza z Żelaznej do prowadzenia ciazy po IVF ?
Stasiu, czy dr. Rodzeń prowadził Twoją ciąże po takim zabiegu ? (czy mi się coś pomyliło...) :)
Najszczęśliwsza mama.
Awatar użytkownika
AGA81
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2005 00:00

Post autor: AGA81 »

CZESC DZEWCZYNY
MAM PYTANKO- CZY DORADZICIE MI NAJLEPSZEGO LEKARZA Z ENEL-MEDU
Awatar użytkownika
Stasia
Posty: 2263
Rejestracja: 18 wrz 2003 00:00

Post autor: Stasia »

[treść niezgodna z tematem wątku]
Kama - tak dr, Rodzeń prowadził moją ciążę ( bliżniaczą i po ICSI :P ) I NIE TYLKO MOJĄ :P
z Adasiem i Marysią ur.w styczniu 2005
2007 i 2008 nieudane criotransfery
Walka z BMI znów trwa
Awatar użytkownika
Seq
Posty: 1306
Rejestracja: 18 cze 2002 00:00

Post autor: Seq »

Dr Rodzeń prowadził też moją ciążę po ICSI, był też przy porodzie, bo akurat miał dyżur ;)
Polecam - doszktałcony, madry, pogodny, można dzwonić do niego na komórkę w razie potrzeby. :)
Pozdrawiamy :)
Aga i [url=http://www.agga.bobasy.pl]Jureczek[/url] ur. 21.06.04 :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”