Adopcja w TORUNIU

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

Awatar użytkownika
anonymou$e
Posty: 1142
Rejestracja: 17 paź 2005 00:00

Post autor: anonymou$e »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
agun
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2005 00:00

Post autor: agun »

zaglądam kiedy tylko mam chwilkę czasu, co przy naszym Maluchu nie jest łatwe
Kuba jest na etapie łapania prawie wszystkiego, co można w takie małe rączki złapać, a ponieważ jest bardzo towarzyskim dzieckiem, niemal cały dzień oczekuje naszej obecności
nie wiem czy pisałam - Kubuś ma 4,5 mca
trochę go przyzwyczailiśmy do noszenia i naszej obecności ( a mądre Babcie uprzedzały: nie noście, bo potem będzie problem .... ) no ale cóż, jeżeli czeka się tak długo na Malucha, to jak można go później zostawić samego ? niemożliwe!
trochę się rozpisałam o Kubie, a miałam napisać co innego: co myślicie Torunianki o jakimś spotkaniu? wiem że inne miasta "organizuja się", nie wiem czy w Toruniu było spotkanie, co Wy na to?
można byłoby wtedy na żywo wymienić doświadczenia
odezwijcie się !!
pozdrawiam i życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Misiaczek
Posty: 1635
Rejestracja: 10 cze 2002 00:00

Post autor: Misiaczek »

Uwazam to super pomysl, ja jako troche juz weterenka, probowalam takowe sklecic juz ze dwa razy, dwa razy sie troche udalo razem z Bydgoszcza ktora do nas przybyla, ale jakos nie bylo kontynuacji, jestem ottwarta na spotkanie, nawet tak z poszczegolnymi osoboami udalo mi sie juz poznac osobiscie. Czekam na dalsze zgloszenia, no i chetnego do zorganizowania tego. :D
Misiaczek
Szczęśliwa mama Przemusia (lipiec 2002)
www.misiaczek70.bobasy.pl
Awatar użytkownika
anonymou$e
Posty: 1142
Rejestracja: 17 paź 2005 00:00

Post autor: anonymou$e »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
Misiaczek
Posty: 1635
Rejestracja: 10 cze 2002 00:00

Post autor: Misiaczek »

Hej, ja i Bear, moj maz jestesmy z Torunia, ale adopcje przeprowadzalismy gdzie indziej, dlaczego, to dluga historia, ktora kiedys opowiedzialam na Bocku. Ale znam wiecej osob, ktore korzystaly z torunkiego OAO, no i czekaly nawet ponad dwa lata, jedna po kwalifikacji zmienila osrodek, na nasz i duzo sszybciej doczekala sie corci.

Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki, aby tym ktorzy sa w drodze jak najszybciej dotarli do upragnionego celu.

My prawdopodobnie w przyszlym roku skierujemy kroki do naszego OAO po corcie tym razem. Ale to zalezy jak sie wiele spraw ulozy.
Misiaczek
Szczęśliwa mama Przemusia (lipiec 2002)
www.misiaczek70.bobasy.pl
Awatar użytkownika
kropka2
Posty: 83
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kropka2 »

a ja z daleka, bo az 120 km od Torunia.Chcialam cos blizej mojego miejsca zamieszkania,ale nie chciano nawet z nami rozmawiac,jakoze za krotki byl staz malzenski(3 lata).Podobno min.5.Wiec zadzwonilam do Torunia,a tam bez problemu.Nie myslalam o zmianie osrodka,bo,moze to naiwne,ale wierze,ze jest to nam przeznaczone,jak i nas synus.
A co do spotkania,to chetnie,ale nie w najblizszym czasie.Nie mam jak i czasu brak.Co innego,jakbym blisko mieszkala.Ale ,mam nadzieje,do zobaczenia...kiedys...gdzies.
Ale,mile Panie,mamy bocka i chwala za to.
Pozdrawiam.
Justyna - mama Maciusia (17.10.2003)
Awatar użytkownika
Hasik
Posty: 677
Rejestracja: 23 mar 2002 01:00

Post autor: Hasik »

Ja nie z Torunia ale sympatyzuję :D
My prawdopodobnie w przyszlym roku skierujemy kroki do naszego OAO po corcie tym razem. Ale to zalezy jak sie wiele spraw ulozy.
Misiaczku, i znowu jesteśmy na tym samym etapie :flowers: :kiss: :DDD: Właśnie zaczeliśmy poważnie rozmawiać od drugim maluchu, najchętniej o córeczce.
Awatar użytkownika
anonymou$e
Posty: 1142
Rejestracja: 17 paź 2005 00:00

Post autor: anonymou$e »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
kropka2
Posty: 83
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kropka2 »

:D Matko chrzestna,tak sie ciesze,ze moge nalezec do Twojej rodziny(ha,ha).Jak w powiesci Mario Puzo,w ktorych zreszta sympatyzuje.
A tak w ogole to tez sie ciesze,ze coraz wiecej nas ,Torunianek.
Pozdrawiamy z Maciusiem moocno wszystkie torunskie dzieci(te przyszle tez).
Justyna - mama Maciusia (17.10.2003)
Magdi
Posty: 76
Rejestracja: 02 wrz 2004 00:00

Witajcie!

Post autor: Magdi »

a więc o0acało się założyć watek toruński hi hi widze, że gadacie sobie bo mni edługo tutaj nie było. A ja czekam i czekam na malca nadal. pozdrawiam Magdi
Córcia to najwspanialszy SKARB!!!
Awatar użytkownika
kropka2
Posty: 83
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kropka2 »

:D Witaj zalozycielko.Myslalam,gdzie sie podziewasz.A jak dlugo juz czekasz,bo ja na drugie dziecko 11 miesiecy.Fajnie ,ze coraz wiecej dziewczyn zaglada.
Pozdrawiam
Justyna - mama Maciusia (17.10.2003)
Awatar użytkownika
anonymou$e
Posty: 1142
Rejestracja: 17 paź 2005 00:00

Post autor: anonymou$e »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Magdi
Posty: 76
Rejestracja: 02 wrz 2004 00:00

Czekanie jest straszne ale wyrabia w nas cierpliwość

Post autor: Magdi »

Witajcie Dziewczynki:-)! Fajnie jest poczytać i poczuć się jak w rodzinie. Codziennie myślę o naszym maleństwie i zastanawiam się jak to będzie? no jak? gdy pierwszy raz spojrzymy sobie w oczy gdy pierwszy raz przytulimy dzieciaczka i gdy piewszy raz zaguga do nas oj jak tesknie do dzidziolka naszego!!! Pozdrawiam Was serdeczie i piszcie, piszcie. Super że jest bocianie dzidziowanie. Magdi
Córcia to najwspanialszy SKARB!!!
Awatar użytkownika
anonymou$e
Posty: 1142
Rejestracja: 17 paź 2005 00:00

Post autor: anonymou$e »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
kropka2
Posty: 83
Rejestracja: 17 cze 2005 00:00

Post autor: kropka2 »

:D duzo zajec,duzo,ale za to przyjemne.
Wiesz Ilona,zeby wracac do tych wspomnien musze mniec naprawde nastroj,ale obiecuje poprawe.
Mam jakies zawiechy z internetem.O zdjeciach caly czas mysle.
Dzis jakis taki magiczny dzien,moze by tak zadzwonic do OAO z pytaniem odwiecznym"jak tam czas oczekiwania". Ale jakos zawsze mam stracha,kiedy mam tam zadzwonic.
Pozdrawiam wszystkie Torunianki i nie tylko.
Justyna - mama Maciusia (17.10.2003)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”