Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka

Jesteś świeża mamusią? świeżym tatusiem? Zapytaj doświadczonych rodziców - oni zawsze znajdą dobrą radę.

Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy

Awatar użytkownika
Haniulek
Posty: 1705
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: Haniulek »

Ula "bliźniaczko" :wink: spóźnione ale najszczersze życzenia urodzinowe :cmok: Przede wszytskim zdrówka, sił, cierpliwości, wytrwałości!!! Trzymaj się!!!
Kasi gratulujemy pierwszego kroczku :clap1:


Pozdrawiamy
Szymon (04.2006)
Matylda (05.2011)
:love:
Awatar użytkownika
Bywalczyni
Posty: 859
Rejestracja: 04 sty 2005 01:00

Post autor: Bywalczyni »

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin DUŻO ZDRÓWKA :!: :!: :!:
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Dziekuję !

No to stało się - moja siostra już nie jest niemowlakiem ! Wczoraj miała I urodzinki, dmuchała świeczkę (raz, a ja potem jeszcze z pięć razy ;) ), spiewaliśmy jej sto lat, a ja przytuliłem ją, pocałowałem i powiedziałem "wszystkiego najlepszego Bumbulino !" :). Bardzo jej się podobało. Potem były prezenty - dla niej i dla mnie ;). I rozgrzebaliśmy po kawałku tortu. Fajnie było :lol: .
Kasia już chodzi, a nawet czasem biega - jak mnie goni. Zaczyna się porozumiewać - cześciowo na migi, a częściowo w bardziej cywilizowany sposób ;). Pokochała książeczki - oglądać i jeść ;).
Dogadujemy się nieźle. Chyba mamy podobne poczucie humoru :lol: . A jak mam gorszy dzień to ją pacyfikuję. A rodzice mnie :roll:

Pozdrowienia serdeczne dla wszystkich !

Bartek Sprawozdawca

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
Bywalczyni
Posty: 859
Rejestracja: 04 sty 2005 01:00

Post autor: Bywalczyni »

Wszystkiego Najlepszego dla Kasieńki :caluje
Awatar użytkownika
deliza
Posty: 622
Rejestracja: 05 cze 2003 00:00

Post autor: deliza »

Kasiu sto lat!! :cmok: Zdrówka i rośnij duża!!!
Całusy przesyła Elizka
Elizka: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=36685
Awatar użytkownika
joanna17
Posty: 2148
Rejestracja: 22 sty 2003 01:00

Post autor: joanna17 »

jak to? to już?

Kasiulku
najlepszego...rośnij duza, zdrowa i fajowa :-)
Mama Martusi (zwanej Starą Kozą) i Mateusza (zwanego Dudkiem)
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

ło matko, ale czas leci.
kasiu, sto lat :flowers:
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
IwonaQura
Posty: 238
Rejestracja: 05 gru 2002 01:00

Post autor: IwonaQura »

Kasieńko mam nadzieję ,ze wybaczysz ciotce zapominalskiej :oops: :? :mur:
:flowers: Życzymy Ci żeby słoneczko zawsze świeciło na niebie i żeby Starszy Brat był dobry dla Ciebie, żeby Rodzice grzeczni byli i wszystkie zachcianki Twoje spełnili. Pierwszy roczek już skończyłaś, mnóstwa rzeczy się nauczyłaś teraz wciąż ciekawa świata, mocno chwyć za rękę Brata i zrób swój pierwszy kroczek zeby wejść już w drugi roczek.
Buziaki od cioci Iwonki wujka Jacka i Karolinki :flowers: :kiss:
Mama Cud-Dziewczynki Karolinki
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Dziękujemy za życzenia wszystkim ciociom z przyległościami :lol:

Małe sprostowanie - Kasia zasuwa już jak mały samochodzik - ostatnio ulubiona zabawa naszych bąbli to... ganianie się po mieszkaniu 8O ... Nie sądziłam, że to nadejdzie tak szybko...

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
joanna17
Posty: 2148
Rejestracja: 22 sty 2003 01:00

Post autor: joanna17 »

brawa dla łazika...teraz masz przechlapane...jak postanowią an ulicy w dwie strony albo w sklepie :mrgreen:
Mama Martusi (zwanej Starą Kozą) i Mateusza (zwanego Dudkiem)
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

dlatego mamy podwójny wózek a w wózku mocne szelki :hihi:
ale na spacerach w Łazienkach, albo na placykach zabaw juz miewam problemy z upilnowaniem towarzystwa :)

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

:oops: :oops: :oops:

Ale zaniedbany wątek... wstyd...

Nadrabiam w telegraficznym skrócie:

Kasia:
- naśladuje odgłosy "paszczowe" zwierząt, mówi tata, baba, daj, tak, nie, buła ;)), pom (pomidor) i na razie tyle ;)
- biega, wspina się, szykuje sie na akrobatkę. Chociaz dziś tak przyglebiła, że echo aż do parteru poszło :? . Kocha tańczyć :lol:
- buduje z klocków, układa swoje duże puzzle, miętoli ciastolinę, próbuje rysować, uwielbia wszelkie podełeczka do których coś bez przerwy sobie wkłada i wyjmuje :)
- przynosi książeczki i podtyka, żeby czytać, sama tez potrafi usiąść i dość długo oglądac obrazki
- zaczyna preferować lalki, chodzi z łóżeczkim i układa lale do spania, ale Bartkowymi samochodami nie pogardzi ;)

Bartek:
- nawija od rana do wieczora, a dwa dni temu po raz pierwszy uraczył nas "RRRRR" :) Cudnie to wymawia ! "Czarna krowa w kropki bordo" :) I już w każdym słowie prawidłowo wymawia "r" ! Puchnę z dumy ;)
- pod względem sprawnościowym jest nie do opanowania, na placu zabaw rwie się do największych drabinek i zjeżdżalni, a mi serce umiera po raz piętnasty... I też kocha tańczyć :)
- bardzo lubi rysować, bawic się ciastoliną, robić kotlety - tłuc i panierować, uwielbia wszelkiego rodzaju klocki i układanki
- bardzo lubi czytanie, część książeczek zna oczywiście na pamięć
- wciąz ma hopla na punkcie samochodów, pralki i odkurzacza :lol: Czasem zabiera Kasi lale i też je utula do snu, albo karmi :)

Jako duet jeszcze nie funkcjonują, ale widac pierwsze przebłyski. Mieliśmy mały kryzys - powróciła zazdrość - popychanie i gryzienie. A nasza "siła spokoju" i tak lgnie do brata-pirata :). Jakoś staramy się łagodzić sytuację, ale momentami jest naprawdę trudno. Żeby ona chociaz próbowała się bronić...

Są teraz niesamowicie absorbujący. Obydwoje potrzebują dużo uwagi i nie dają się "spławić" ;). Ciekawe jak Babcia da sobie radę... Bo ja za kilka dni przestanę byc "kobieta domową" :roll: Mam stracha, że hej !

Pozdrówka !
Ula Telegrafistka

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

gaduly ci rosna.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Nowy Rok przywitaliśmy hucznie - Mama, Tata, Kasia, ja i Babcia z Dziadkiem ! Tańczyliśmy, śpiewaliśmy - słowem impreza na cztery fajerki :) Dzielnie dotrwaliśmy do północy, obejrzeliśmy z okna pokaz sztucznych ogni (oto główna zaleta mieszkania na X piętrze ;) ), a wreszcie rodzice stwierdzili, że czas spać. Kasia potulnie dała się odłożyć do łóżeczka i już o 0:30 spała. Ale ja oczywiście walczyłem jak lew ! Niby dlaczego miałem się położyć ?! To co, że nogi szły gdzie indziej niż planowałem, oczy same mi sie zamykałem i plotłem trzy po trzy :? . W końcu o 1:00 mamie udało się mnie uśpić. Ale o 8 już byłem na nogach - nie dałem im pospać :lol: . Niezła wróżba na nadchodzący rok...
A będzie to Rok Wielkich Zmian. Mama wróciła dziś do pracy. Po 2,5 roku zajmowania się swoimi największymi skarbami. Wzięła nasze fotki, chlipnęła dwa razy i poszła :roll: . Chyba jednak stwierdziła, że sami jeszcze nie damy sobie rady - i dlatego od dziś mamy nową osobę, którą można rządzić (a przynajmniej należy spróbowac ;) ) - Babcię ! Fajnie jest. Ale za mamą i tak tęsknimy... Kiedy mama staneła w drzwiach to ja udawałem twardziela i nawet byłem lekko nadąsany (ale mama zna mnie dobrze...), ale Kasia leciała do mamy jak pszczółka do miodu ! Ja poprzytulałem się później :oops: .
Kolejna zmiana, którą obiecała mi mama, a której ja nie mogę się doczekać to PRZEDSZKOLE ! :lol: Po wakacjach będę przedszkolakiem ! Już nie mogę sie doczekać !

Pozdrowienia serdeczne i najserdeczniejsze życzenia noworoczne dla wszystkich !
Bartek Noworoczny

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
deliza
Posty: 622
Rejestracja: 05 cze 2003 00:00

Post autor: deliza »

Ula jak tam w pracy? Czy w pracy też chlipiałas za swoimi skarbami?
Elizka: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=36685
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi milusińscy”