LISTA DZIECI PO PORONIENIACH - słońce po burzy :)

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
sajko_sajko
Posty: 1930
Rejestracja: 26 wrz 2010 15:17

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: sajko_sajko »

bela to był mój pierwszy cykl z ziołami, trochę w nie nie wierzyłam ale teraz już będę. Rozumiem że ty też zaczynasz dopiero z ziołami?

Ja też miewam długie plamienia po @ ale tym się jakoś przesadnie nie przejmuję.
6tc poronienie samoistne (02.2010)
10tc ciąża obumarła (8/9tc) bliźniaki jednojajowe (09.2010)
12.01.2012 przyszedł na świat mój ukochany synek Filip
bela_1234
Posty: 1482
Rejestracja: 02 mar 2011 11:30

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: bela_1234 »

Też zaczynam z ziółkami, ale po przeczytaniu wątku zialarskiego i efektów działania ziółek, od razu uwierzyłam w ich siłę... Poczytaj
Co do plamień to trochę się tym przejmuję, bo mam dosyć krótkie cykle tzn 25 dni, a Ty pewnie masz dłuższe. Powinien już zaczynać sie u mnie czas owulacyjny a tu jeszcze "brązowe śluziki", sama nie wiem co o tym myśleć. Ale cieszę sie bo jutro mam endokrynologa, wiec porządnie zbadam hormonki.

Czuję że naprawdę humorek Ci wrócił :D
9 tc ( ciaża obumarła, 2 maluszków, w tym puste jajo płodowe) 1.11.2010
5 tc poronienie samoistne 17.02.2011
laparo - 20.09.2011,endometrioza II stopień
wiem że będzie dobrze - będę walczyć
22.11.2011 Widziałam serce na które czekałam całe życie
2
Awatar użytkownika
Gość

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Gość »

no sajko, roleczki, to ja rozumiem, zobacz ile radości daje jedna głupia kreska na teście hehe:)))

ja właśnie remontuje balkon:) samodzielnie:), tak więc skupiam się i czekam na czerwiec:) tak jak sajko:) ty,

Co do ziółek, wierzcie wierzcie:) ja dzięki nim m.in. zaszłam w 2 ciążę.. sama bez lekarzy no też z clo dodatkowo, wiadomo wiesiołek, ziółka

Oczywiście + pozytywne myślenie i relaks, właśnie rower, rolki i zapach lata , tego nam potrzeba....

Dodane -- 11 Maj 2011 21:31 --

Co do plamień, na pewno nie od ziół, jeśli się to powtórzy , to usg zrób ,niech gin rzuci okiem, jednorazowo, mogło być, ja tez miałam
Awatar użytkownika
sajko_sajko
Posty: 1930
Rejestracja: 26 wrz 2010 15:17

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: sajko_sajko »

matyldzia76 pisze:zobacz ile radości daje jedna głupia kreska na teście hehe:)))
o przepraszam - dwie kreseczki :mrgreen:

Jeśli chodzi o plamienia po @ to ja je zawsze miałam. Ze 4 dni normalnej @ i drugie tyle stopniowo słabnącego plamienia. Nigdy nikt nie mówił mi że to jest jakiś problem i w obydwie ciąże zachodziłam bez problemu 8O . Ale też jestem zdania, że to co niepokoi należy zbadać. Mam nadzieję bela że wizyta u lekarza coś ci rozjaśni (może też przyciemnić - zależy od lekarza :wink: ).

Dziewczynki zyczę wam żeby humorek i wam wrócił (jak go aktualnie nie ma). Na niebie u mnie dziś zapowiedź ulewy - na razie się zbiera i wygląda to złowieszczo ale ja w sumie lubię burze :D w maju.

matyldzia powodzenia w pracach remontowo - budowlanych :mrgreen:
6tc poronienie samoistne (02.2010)
10tc ciąża obumarła (8/9tc) bliźniaki jednojajowe (09.2010)
12.01.2012 przyszedł na świat mój ukochany synek Filip
bela_1234
Posty: 1482
Rejestracja: 02 mar 2011 11:30

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: bela_1234 »

U mnie chyba coś jest nie tak, mam już śluzik płodny ( wszystko jak najbardziej prawidłowo 12 dc) który zabarwiony jest na lekki brąz. Co to może znaczyć?? Denerwuje sie. Myślałam że to niski progesteron, ale teraz moje myśli krążą wokół nadżerki,torbieli itd Jak myślicie ?? :(

Nici z mojego endokrynologa - odwołali wizytę - chory.
9 tc ( ciaża obumarła, 2 maluszków, w tym puste jajo płodowe) 1.11.2010
5 tc poronienie samoistne 17.02.2011
laparo - 20.09.2011,endometrioza II stopień
wiem że będzie dobrze - będę walczyć
22.11.2011 Widziałam serce na które czekałam całe życie
2
Awatar użytkownika
Gość

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Gość »

hmm bela wejdz na wątek immunologiczny może coś ci dziewczyny podpowiedzą, ja tu nie doradzę..
Mój balkon zrobiony, mąż nie docenił, bo chwaląc musiałby przyznać,że jestem lepsza od niego:), trochę mi podpadł i ze staranek lipa wyszła, więc również czekam na czerwiec... dzisiaj może zadzwonię do profesora od szyjek upewnić się, że nie powinnam mieć założonej taśmy tylko szef jeśli zajdę, ale coś to zachodzenie gorzej mi wychodzi niż rok temu po 1 stracie, starzeję się chyba, blee
Awatar użytkownika
sajko_sajko
Posty: 1930
Rejestracja: 26 wrz 2010 15:17

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: sajko_sajko »

bela a do gina nie idziesz? Może idź bo to musi być jakaś ginekologiczna sprawa - ja trzymam kciuki żeby ok było :D

matyldzia ja też próbuję i próbuję i nic, masakra jakaś... Ja cię pochwale za balkon, na pewno piękny jest :mrgreen:
6tc poronienie samoistne (02.2010)
10tc ciąża obumarła (8/9tc) bliźniaki jednojajowe (09.2010)
12.01.2012 przyszedł na świat mój ukochany synek Filip
Alegria1
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2011 20:20

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Alegria1 »

Witam serdecznie,
W marcu poroniłam, zrobiłam badanie hormonów i wyszła mi hiperprolaktynemia czynnościowa. Wiem, że bywa ona przyczyną niepłodności, ale czy może też byc przyczyną poronienia? I czy po leczeniu któraś z Was zaszła w ciążę i urodziła zdrowego dzidziusia?
Nie wiem, czy znalazłam przyczynę mojego poronienia, czy mam dalej szukać. Do lekarza jestem zapisana na 23 maja.
10tc ciąża obumarła (6-7 tc)
Awatar użytkownika
aniesse
Posty: 2120
Rejestracja: 19 mar 2011 20:28

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: aniesse »

Mnie wielu lekarzy mowilo ze prl po obciazeniu czesto wychodzi podwyzszona.ja tak mialam mimo prawidlowego poziomu bez obciazenia.Mowili ze to wynik stresu ale czy przyczyna a moze bardziej skutek poronienia to nie jestem w stanie powiedziec...
2010- 7tc
2011-cp.MTX
Synio.
córka.
Alegria1
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2011 20:20

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Alegria1 »

Prolaktynę podstawową też mam w normie, ale po obciązeniu wynik jest 21 razy wiekszy, a z tego, co przeczytałam w necie powinien byc max 5 razy wyższy. Wiec róznica spora. A Ty o ile wiecej miałaś?
10tc ciąża obumarła (6-7 tc)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Gość »

Alegria Przykro mi z powodu straty. Na immuno pisały laski,ze fakt 5x6 razy to norma, ja miałam ostatnio 11 razy do góry po obciążeniu PRL i mój gin się nie przejął....ale fakt owulek nie było Ha! na to się bierze bromergon na obniżenie PRL. Różnie się go znosi, ja ok, ale kiedyś dawno temu jak brałam to koszmar, teraz mało co mnie rusza...:) Napisz w podpisie jak wysoką ciąże straciłaś to pomaga określić rodzaj badań do zrobienia, wejdź na wątek badania po poronieniu, bo jest ich cała masa...na pewno się sprawdza na zespół antyfosfolipidowy- to podstawa we wczesnych stratach, tarczyce dokładnie z przeciwciałami, resztę wyczytaj ,bo dużo pisania... ja puściłam kupę kasy,ale dzięki temu wiem, że mam tarczkę, przeciwciała ANA,ale nikt sterydów nie chce mi dać,ale nie zawsze wydawanie tyle kasy coś daje, dlatego rozsądek to podstawa przy badaniach..

Sajko kochana , chociaż ty mnie docenisz:), bo mój mąż tak źle znosi te straty,że ledwo już możemy normalnie rozmawiać... ż nawet się nie mogę z nim pokłócić, bo nie wiem kiedy mi do starań będzie potrzebny, koszmar:), teraz poszłam na 4 tyg dietkę tzw. oczyszczającą i odgrzybiającą na wszelki wypadek:) to się skupiam na tym, a od lipca po urlopie jak nie wyjdzie to jadę do kliniki pogadać, bo szkoda mi czasu.inseminacja na szczęście około 700 zł+ leki to daje koło 1500 zł jak robiłam w wawie przy 1 ciąży, nie to co in vitro, a już oni potrafią nakręcić owulacje, choć wolałabym sama zaskoczyć, powoli mam dosyć w ogóle.. ale jak odpuszczę to po 40 będę żałować , życie ..:) póki co ziółka:) i closterbegyt, zostało mi na ostatni strzał w czerwcu:)
bela_1234
Posty: 1482
Rejestracja: 02 mar 2011 11:30

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: bela_1234 »

Alegria1 - współczuje, ja cieszę się że zrobiłam niektóre badania i wyszły prawidłowo, wiec mam spokój psychiczny,do następnej ciąży trzeba też sie dobrze przygotować, zbomardować witaminami, może trzeba pomyśleć o żelaznym zestawie czyli acard+clexane,wielu kobietkom pomógł :D

Dziewczyny, u mnie owu była śliczna po tych ziółkach, wiec puściałam w niepamięć moje plamienia, mam nadzieje że już sie nie powtórzą. Mam już dość badań, lekarzy - ostatnio straszliwie często ich odwiedzałam.

Matyldzia- gratuluję zdolności remontowych oby balkonik dobrze służył. Staraj się wspierać Męża.Inseminacja to dobry pomysł, jak już jedną mam za sobą pomyślną.
9 tc ( ciaża obumarła, 2 maluszków, w tym puste jajo płodowe) 1.11.2010
5 tc poronienie samoistne 17.02.2011
laparo - 20.09.2011,endometrioza II stopień
wiem że będzie dobrze - będę walczyć
22.11.2011 Widziałam serce na które czekałam całe życie
2
Awatar użytkownika
Gość

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Gość »

dzięki bela:), balkon w końcu nie straszy:), a ja w środę ide na rezonans barku, pół rok mnie boli,to chyba pochodna tarczycy, po tych ciążach posypałam się masakrycznie, a awersje tez mam na badania wszelkie,ale ide, bo za długo to trwa i pewnie stan zapalny jakiś mam. Jak myślę, że mam znowu zajść to mnie skręca, ale póki co do lipca nastawiam się na spokój i ewentualne niespodzianki, a od lipca powrót do starań takich porządnych.
bela_1234
Posty: 1482
Rejestracja: 02 mar 2011 11:30

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: bela_1234 »

Tak jest Matyldzia, tylko spokój może nas uratować :D U mnie też na spokojnie, w sobotę jadę na wesele, może troche zapomnę o dniach płodnych, śluzie itd
Tak sobie myślę że te moje plamienia wciąż mogą być spowodowane niskim progestronem, zwróciłam uwagę że faza lutealna u mnie trwa tylko 10 dni, ostatnio straszliwie mi sie cykl skrócił - 24,25 dni. Ziółka do boju !
9 tc ( ciaża obumarła, 2 maluszków, w tym puste jajo płodowe) 1.11.2010
5 tc poronienie samoistne 17.02.2011
laparo - 20.09.2011,endometrioza II stopień
wiem że będzie dobrze - będę walczyć
22.11.2011 Widziałam serce na które czekałam całe życie
2
Awatar użytkownika
Gość

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Gość »

Bela udanej zabawy i szalonego przytupu:),. Co do cykli ja mam odwrotnie zrobiły mi się za długie, ciekawe teraz kiedy dostane okres, na razie to 26 dc, oby nie było znowu 40 jak ostatnio:), a rok temu tak śliczniutko miałam między ciazami 28 dni. i śluz był boski.
Ja na tych fazach się średnio znam i mam awersję do zapamiętania ile która powinna trwać. W każdym razie chyba się daje progesteron w postaci luteiny na wydłużenie jak trzeba, nie mam pojęcia....
A ja w piątek kochane jadę na rowerki osobowym z rowerami do Kołobrzegu i potem linią morza z powrotem do Mielna i Koszalina, cały czas przy plaży, tą traskę pikną( polecam) robiłam ostatni raz 5 lat temu chyba...
Rolki są chyba dla moich kosci zbyt niebezpieczne:)))
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”