LISTA DZIECI PO PORONIENIACH - słońce po burzy :)

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
pyzia
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2009 00:00

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: pyzia »

matyldzia76 dzieki za porady i ogólne info dotyczące pasków owulacyjnych:))))pomału chandra i ogólne dołowanie mija mi..mże dlatego że też u nas ładna pogoda:)))
luty 2010r.synek(*)
styczeń 2012r. cudowne II kreski na teście!!
termin porodu wyznaczony na sierpień 2012r.:))
Cudzie trwaj!!
Awatar użytkownika
klaryssa1983
Posty: 5834
Rejestracja: 23 sty 2011 18:01

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: klaryssa1983 »

dzisiaj zrobiłam test.. jest blada druga kreska ale jestem jeszcze dwa dni przed @, nie wytrzymalam, wiem ze za wczesnie ale kurcze piersi mnie bola, nie moge ich w ogole dotknac.
2006-Córeczka
7tc(*) 2008
6tc(*)2009
Maks 16tc(*) 2010
5tc(*)2012
03.09.2012-Synus
:bdent:
Awatar użytkownika
Gość

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Gość »

nie zapeszam,:))))) poczekaj dwa dni i powtorz test:)) obys byla naszym swiatelkiem i rozpoczęła dobra passse oprocz Ani na dalszy dobry ciag staranek dla nas..


a ja na poprawe nastroju powiem,ze bylam dzisiaj na chrzcinach i chcialam zrobic fote z ambony bocznej bo to stary kosciol
schodzac ,potknelam sie na dole i jak dluga wyladowalalm:) pod nogami rodzicow:) chrzestnych, dzieki bogu to byl chrzest na wylacznosc bez obcych:)
ale co smiechu bylo...
Awatar użytkownika
Ania2121
Posty: 3748
Rejestracja: 20 wrz 2007 00:00

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Ania2121 »

klaryssa1983 pisze:dzisiaj zrobiłam test.. jest blada druga kreska ale jestem jeszcze dwa dni przed @, nie wytrzymalam, wiem ze za wczesnie ale kurcze piersi mnie bola, nie moge ich w ogole dotknac.
jeju ale byłoby fajnie - trzymam kciuki za powtórny pozytywny test :))


matyldzia76 masz nagrana wpadkę ?? hihi mogłabyś do smiechu warte wysłać ;) hehe albo codzienie sobie puszczeac coby humor od rana był dobry :D
[color=#40BF40]19.11.2004[/color] - [color=#40BF80]Aniołek 10 tydzień [*][/color]
[color=#40BF40]08.11.2006[/color] - [color=#40BF80]Aniołek 16 tydzień [*][/color]

[color=#FF00FF]08.11.2008[/color] - [color=#FF00FF][b]Majusia[/b][/color][url=http://s3.suwaczek.com/200811085165.png]:love:[/url]52cm,2930g
[color=#4040FF]16.11.2010[/color] - [color=#4040FF][b]Kubuś[/b][/color] [url=http://s10.suwaczek.com/201011164662.png]:love:[/url]58cm,3350g
[color=#FF00FF]25.10.2011[/color] - [color=#FF00FF][b]Alusia[/b][/color] [url=http://s1.suwaczek.com/201110251565.png]:love:[/url]57cm,3400g

[url=http://www.youtube.com/watch?v=N9GLqiv2Jts&feature=youtu.be][color=#FF0000]Jestem Mamą - To moja kariera!-film[/color][/url]

[url=http://www.youtube.com/watch?v=498fM0HQxRg&feature=relmfu][color=#FF00BF]Maja[/color][/url],[url=http://www.youtube.com/watch?v=6VkN1upr4NY&feature=relmfu][color=#4040FF][b]Kubuś[/b][/color][/url][url=http://www.youtube.com/watch?v=tadvG1aTmis&list=UUQzKzGBQ7DP4oS5HvWigXPA&index=4&feature=plcp][color=#FF00BF]Alicja[/color][/url]
Awatar użytkownika
sajko_sajko
Posty: 1930
Rejestracja: 26 wrz 2010 15:17

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: sajko_sajko »

klaryssa1983 pisze:przeciez monitoring trzeba prowdzic co dwa dni od okolo 8-9 dc
kurczę też bym chciała ale to trochę kosztowne...
klaryssa1983 pisze:nie odstawiaj bo po jakims czasie to minie
no ja mam nadzieję, bo chyba od tego umrę :roll:

pyzia progesteron badany 7-9 dni po owu pozwala też określić czy owu rzeczywiście była, poza tym rób testy owu. Ja zawsze w drugiej połowie cyklu mam prog. wysoki - niby dobrze ale co z tego?

matyldzia mysle nad drożnością poważnie, zwłaszcza że ja dotąd nie miałam problemu z zachodzeniem w ciążę a teraz kapa... może rzeczywiście jajowody mi się zapchały po łyżeczkowaniach, kto wie...

Dodane -- 08 Maj 2011 14:27 --
matyldzia76 pisze:letnią wode przegotowaną z cytryna + łyżka miodu na noc do dzbanka i pic od rana na czczo, przy okazji zdrowo..
to nawet mi pasuje he he he :lick3:
klaryssa1983 pisze:dzisiaj zrobiłam test.. jest blada druga kreska
właśnie doczytałam - klaryssa to super wiadomość!!! powtórz za dwa dni, krecha powinna byc juz wyraźniejsza :mrgreen:
6tc poronienie samoistne (02.2010)
10tc ciąża obumarła (8/9tc) bliźniaki jednojajowe (09.2010)
12.01.2012 przyszedł na świat mój ukochany synek Filip
Awatar użytkownika
exupery
Posty: 6504
Rejestracja: 15 gru 2010 17:45

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: exupery »

klaryssa1983 pisze:dzisiaj zrobiłam test.. jest blada druga kreska ale jestem jeszcze dwa dni przed @, nie wytrzymalam, wiem ze za wczesnie ale kurcze piersi mnie bola, nie moge ich w ogole dotknac.
Gratuluję :clap1: ale super wiadomość, niech ta dobra passa trwa tu jak najdłużej bo ja też testuję w tym tygodniu :wink:
[*]x3 Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
:love: Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić
Awatar użytkownika
klaryssa1983
Posty: 5834
Rejestracja: 23 sty 2011 18:01

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: klaryssa1983 »

exupery sajko_sajko chyba jednak nie ma czego gratulowac, jednak @ sie pojawi, juz plamie wiec do rana sie rozkreci :az: za wczesnie zrobiłam,za wczesnie sie pochwaliłam, :(
2006-Córeczka
7tc(*) 2008
6tc(*)2009
Maks 16tc(*) 2010
5tc(*)2012
03.09.2012-Synus
:bdent:
Awatar użytkownika
exupery
Posty: 6504
Rejestracja: 15 gru 2010 17:45

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: exupery »

klaryssa1983 pisze:exupery sajko_sajko chyba jednak nie ma czego gratulowac, jednak @ sie pojawi, juz plamie wiec do rana sie rozkreci :az: za wczesnie zrobiłam,za wczesnie sie pochwaliłam, :(
Poczekaj do rano i zrób betę. A bierzesz jakiś progesteron???
No to tym bardziej teraz trzymam na Ciebie i fasolinkę!!!
[*]x3 Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
:love: Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić
Awatar użytkownika
Gość

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Gość »

dokladnie ,mi w 1 ciazy kreska ledwo ledwo, jesli wyszla, to znak,ze zaszlas, jakbys nie zaszla, to by nie wyszla, znam przypadki zajscia i okresu, bo cos zaszwankowalo.....( czasem natura odrzuca zly zarodek, a czasem brakuje wsparcia luteiny, jesli to nie bedzie plamienie pod ciaze..., a okres, to czy bralas luteine lub dophaston, to wazne, bo jesli zaszlas, ale cos tfu tfu, to moze byc niedomoga, ale spokojnie czekamy i zaciskamy kciuki...
kazda z nas powinna w okresie staran miec w szufladzie od gina paczke duphastonu lub luteinke i od ostatniego starania na drugi dzien brac do czasu okresu.. tak każą np po inseminacji.

Co do monitoringu. W Poznaniu w szpitalu na Polnej, za darmo... z calej Polski, jak masz miec monitoring, a nie jestes z Poznania, to cie na oddzial przyjmuja i lezysz caly tydz i ci monitoruja... a na kase priw, sposobem moze byc np. panstwowy gin w przychodni np.. jesli ma usg.. u mnei tak mozna, ale wiem,ze roznie to bywa

a co do prywatnych to u nas( pomijam mojego lesera ginka:) to normalnie placisz np 100 i w ramach tej kwoty przychodzisz na monitoring do bólu... moj cwany kasuje,za kazda wizyte,,,,ale chodzilam juz do takiego co nie bral, bral jedna kwote i chodzilo sie do skutku....

Dodane -- 09 Maj 2011 11:33 --

no a u mnei ze starańw maju dupa, poszlam do ginki do przychodni zwyklej, lekka swedziawka, a ja nie moge nic miec jesli mam miec potem szew zakladany, wiec poszlam i co maly grzybek, i ze staranek dupa..usg w przychodni nie robi, mowi,z emoja szyjka krotka faktycznie, wiec na sama mysl o ciazy mam gesia skorke, no nic chyba zorbie reset i pojade po raz 1 na wakacyjny urlop gdzies dalej ,bo ostatnei wakacje lezalam 2 lata z rzedu, jak nei urok to.. no ale trudno sie mowi
bela_1234
Posty: 1482
Rejestracja: 02 mar 2011 11:30

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: bela_1234 »

klarysa - trzymam kciuki...U mnie też była niewyraźna kreseczka, to była ciąża. może jeszcze coś z tego będzie.

Mam doła od wczoraj, nie wiem czemu,ale tracę nadzieję. Mimo że piję ziołka... :(
9 tc ( ciaża obumarła, 2 maluszków, w tym puste jajo płodowe) 1.11.2010
5 tc poronienie samoistne 17.02.2011
laparo - 20.09.2011,endometrioza II stopień
wiem że będzie dobrze - będę walczyć
22.11.2011 Widziałam serce na które czekałam całe życie
2
Awatar użytkownika
Gość

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Gość »

pij bela ziolka, zrob monitoring, do tego jesli brakuje jajeczkowania dodaje sie closterbegyt, a nawet dodatkowo zastrzyki,ale tak jak pisalysmy wyzej, moze warot zrobic HSG, choc to malo przyjemne, bo moze po czyszczeniach cos sie przytkalo w jajowodach, u mnie przed 2 ciaza, cos sie przytkalo u ujscia lewego jajowodu, nie wiem jak teraz, ja wlasnie z powodu grzybka znwou zaczynam pic ziolka nr 3 na noc. no co wazne ginka mowi,ze nie tulko obserwacja sluzu,ale tez jednak badanie temperatury,choc mi sie tego nei che robic.. wole testu owulacyjne i sluchanie czy jajniki kluja i ewentualnie monitoring u gina zorbie w czerwcu znowu.. aha a chlopakom odstawcie w okresie staranek alkohol na czas owulacji:)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: Gość »

kochane, a ja dzisiaj rozpoczęłam 1 od 2 lat sezon rowerowy, bo wcześniej ciagle ciaze mi wypadaly, kochane to jak balsam na nasze smutne dusze, oddychalam w lesie jak ryba, łapiąc łapczywie ciepłe powietrze i zapach lasu...
bardzo polecam na stres

pyzia jak tam?
bela_1234
Posty: 1482
Rejestracja: 02 mar 2011 11:30

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: bela_1234 »

Matyldzia, fajnie - to bardzo odstresowuje, pije ziółka już od tyg i czuje dziwne mrowienie w jajniczkach, czy to normalne?? Też tak miałyście?
9 tc ( ciaża obumarła, 2 maluszków, w tym puste jajo płodowe) 1.11.2010
5 tc poronienie samoistne 17.02.2011
laparo - 20.09.2011,endometrioza II stopień
wiem że będzie dobrze - będę walczyć
22.11.2011 Widziałam serce na które czekałam całe życie
2
Awatar użytkownika
sajko_sajko
Posty: 1930
Rejestracja: 26 wrz 2010 15:17

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: sajko_sajko »

bela zioła pobudzają pracę jajników może to właśnie ich reakcja :roll: . Ja nie miałam takich objawów nic nie czułam aż do bólu owulacyjnego.

A swoją drogą zioła chyba rzeczywiście działają cuda. Dziewczyny jaką miałam cudną owulację! Piękną, tłustą cudowną owulację i .... męża na delegacji :? Także w tym cyklu nici. Ale w czerwcu oj to będzie się działo 8) . Zioła i wiesiołek i oczywiście M :lol: To było fantastyczne uczucie - krecha testowa była dwa razy ciemniejsza niż kontrolna, siedziałam i zachwycałam się testem jak wariatka he he he i ból owulacyjny był i śluz i ochota na starania :mrgreen:

Dziewczynki uszy do góry, piękna pogoda... Ja zaczęłam na rolkach jeździć i jestem szczęśliwa jak osioł :mrgreen: Też wam życzę przyjemnych dni, nawet jeśli się go spędza w pracy he he he

pyzia, klaryssa jak tam?
6tc poronienie samoistne (02.2010)
10tc ciąża obumarła (8/9tc) bliźniaki jednojajowe (09.2010)
12.01.2012 przyszedł na świat mój ukochany synek Filip
bela_1234
Posty: 1482
Rejestracja: 02 mar 2011 11:30

Re: Po burzy wychodzi słońce- dzieci po poronieniach

Post autor: bela_1234 »

To cudnie Sajko, że nareszcie i dla Ciebie słoneczko zaczęło świecić, cieszę sie bardzo. Oby tak dalej...Ty też zaczęłaś pić ziółka teraz czy już wcześniej??

U mnie coś @ sie przedłuża,mam już 10 dc a tu ciągle brązowe plamienie, o co tu chodzi?? martwi mnie to, ale może to przez te zioła... :roll:
9 tc ( ciaża obumarła, 2 maluszków, w tym puste jajo płodowe) 1.11.2010
5 tc poronienie samoistne 17.02.2011
laparo - 20.09.2011,endometrioza II stopień
wiem że będzie dobrze - będę walczyć
22.11.2011 Widziałam serce na które czekałam całe życie
2
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”