IVF - nowy temat

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bietka
Posty: 541
Rejestracja: 19 mar 2002 01:00

Post autor: Bietka »

Jak to jest? W przyszłym cyklu miałam rozpocząć stymulację do IFV,ale dziś jest 20d ( mam je krótkie-24 dni)i po usg okazało się że jeden pęcherzyk nie pękł. Moj lekarz powiedział że jeśli nie pęknie do końca tego cyklu to ze stymulacji w przyszłym , nici-faktycznie?
Odnaleźliśmy Cię... córeczko!
Awatar użytkownika
asja
Posty: 468
Rejestracja: 15 kwie 2002 00:00

Post autor: asja »

dalczego? może daltego, że utworzyła sie torbiel, tak jest w moim przypadku, muszę zlikwidowac torbiel, aby zacząc stymulację.
Awatar użytkownika
AsiaW
Posty: 718
Rejestracja: 09 kwie 2002 00:00

Post autor: AsiaW »

Ja też tak miałam powstała torbielka i stymulacje przesunięto. Dostałam tabletki anty i torbiel znikła.
Awatar użytkownika
asja
Posty: 468
Rejestracja: 15 kwie 2002 00:00

Post autor: asja »

Asiu, pocieszyłaś mnie, że znikła, tez dostałam anty, ale jak na zlość nie moge zacząc brać, bo już 33 dc, a ja nie mam miesiączki, możesz powiedzieć, czy ta torbiel była na jajniku, bo z tego wszystkiego nie spytalam lekarza

dzięki
Awatar użytkownika
Bietka
Posty: 541
Rejestracja: 19 mar 2002 01:00

Post autor: Bietka »

Nikt nie mówił mi o torbielu nawet mój lekarz chociaż kontaktuje sie ze mną -tylko- telefonicznie.Jak nic się nie zmieni to za parę dni mam jechać na punkcję - czy coś takiego. Mam tego dość i zostało mi po dzisiejszej rozmowie wrażenie jakby wszystko zlewał, a mnie tak zależało.... I beczeć mi się chce - chyba zmienię lekarza...
Odnaleźliśmy Cię... córeczko!
blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1266
Rejestracja: 10 mar 2002 01:00

Post autor: blankaz »

A porycz sobie Bietka, ulży Ci (pewnie już to zrobiłaś dzisiaj w nocy!). Do lekarza trzeba mieć zaufanie, więc jak jesteś przekonana, że Twój Cię olewa - to go zmień, albo daj mu ostatnią szansę :smile:
Trzymaj się
Blanka
Awatar użytkownika
AsiaW
Posty: 718
Rejestracja: 09 kwie 2002 00:00

Post autor: AsiaW »

Ja miałam torbiel, cyste czy jak temu tam na jajniku powstałą z nad pęknietego pęcherzyka. Urosła do rozmiarów dużego jablka łobuzica i tyle.Po anty znikła.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”