Zosia Samosia i jej braciszek Franciszek :-)

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

kesik Zosia po 2 dniach dostała zapalenie oskrzeli :?
2 tyg jej się ciągnęło, kaszel jeszcze do teraz ma- ale dziś znowu miała nos zapchany...Bylam z nią u alergologa- pulmunologa i mamy kurację na następne 4 tyg - mam nadzieję,że pomoże...

W przedszkolu fajnie. Wczoraj mi się poskarżyła raz Pani jej leżak przestawiła i koło chłopaków nie mogła leżeć :roll: Nauczyła się piosenki o Kotku Puszku i cały czas nam śpiewa. W poniedziałek były pierwszy raz tańce i było tak super, bo udawali księżniczki.
Księżniczki to ostatnio nowa obsesja Zosi.
Dwoje Rozrabiaków :-)
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

W piątek było pasownai ena przedszkolaka i mamy już w domu "Dyplomowanego Przedszkolaka- Kotka" :wink:
Było pasowania piórem, odciski palców i popisowe śpiewy każdej z grup.
Dwoje Rozrabiaków :-)
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

Ojjj...dawno nas tu nie było... :roll:

Zosia jesienią urosła - dosięga w niektórych miejscach do kontaktów i moze sama włączać światło :wink: Nauczyła się pisać "ZOSIA" ma jeszcze problem z napisaniem "S" ale jest zawzięta i jeszcze dwa tygodnie temu ciągle marudziła,że "Z" nie umie a teraz "Z" niczym mały Zorro pisze nam wszędzie 8) Umie też przeliterować proste wyrazy, a że zna większość literek to ulubione zajęcie to ostatnio pisanie na komputerze.
List do św. Mikołaja napisała oczywiscie na komputerze ja musiałam literować co ma po kolei naciskać a ona "pisała". Pod choinką ma być gra, Panna Migotka, Księżniczka (bliżej nie określona) i sukienka -najlepiej do ziemi (jak na Księżniczkę przystało :wink: ).

Do przedszkola ostatnio chodziła "w kratkę"- niby zdrowa, ale ma prawie cały czas "coś w nosie"- od tego kaszel, potem jakies furczenia w oskrzelach...Cjodzimy do pulmunologa-alergologa, ma teraz nebulizacje i chyba pomogło, bo od tygodnia ma ostawione leki p/alergiczne i tylko te nebulizacje i nie kaszle. W czwaretke ma mieć testy alergiczne i mam nadzieję,że tym razme będzie miała bo już raz musielismy przełożyć (musi być 2 tyg bez leków). "Zaliczyliśmy też wirus żoładkowy i to z tego co sie zorientowałam wcale nie przyniesiony z p-la tylko pewnie z przychodni gdzie czeklaismy ostatnio ponad pół godz na Panią pulmunolog co się do pracy nie spieszyła :evil:
Ostatnio zmieniony 10 paź 2010 21:11 przez netka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dwoje Rozrabiaków :-)
Agatka
Posty: 411
Rejestracja: 25 cze 2003 00:00

Post autor: Agatka »

Brawo dla zdolne Zosi, samodzielny podpis to super sprawa ;-) =D>
Kucharka, widzę bardzo zaangażowana, a zapracowanie, no no... \:D/

Co do przychodni niestety mam te same odczucia... więc to nie jest jakiś przypadek :mur:
Pozdrawiam i smacznych pierniczków życzymy, u nas jeszcze dekoracje nie zostały położone ;-)


http://www.suwaczki.com/tickers/zpdoxqpk5iifc0l8.png

http://agatkaboj.blogspot.com/
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

Dawno tu nie pisałam...
Zosia jest przedszkolakiem 'pełną gębą' - teraz "wakacjującym" i mogącym w końcu się wyspać z czego korzysta.
Zaczyna składać litery w wyrazy i krótkie słowa napisane drukowanymi literami sama czyta.
Nadal interesuje się Księżniczkami, królewnami i wróżkami, uwialbia się przebierać i tańczyć.

A w listopadzie jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem zostanie starszą siostrą...Braciszek rosnie w brzuchu, kopie, a Zosia co 4 tygodnie chodzi go podglądać jak urosł na USG.
Dwoje Rozrabiaków :-)
Agatka
Posty: 411
Rejestracja: 25 cze 2003 00:00

Post autor: Agatka »

netka pisze:A w listopadzie jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem zostanie starszą siostrą
i to jest doskonały powód, by odświeżyć wątek Zosi i już wkrótce jej braciszka ;-)
Trzymamy kciuki :bigok:
:flowers:


http://www.suwaczki.com/tickers/zpdoxqpk5iifc0l8.png

http://agatkaboj.blogspot.com/
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”