REKOLEKCJE DLA NIEPŁODNYCH MAŁŻEŃSTW

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Kreciolek
Posty: 993
Rejestracja: 05 maja 2006 00:00

Post autor: Kreciolek »

Dziewczyny ja się zgadzam, że tej pomocy jest za mało! Dlatego m.in. powstała ta inicjatywa - Msze św. dla niepłodnych.
I mówienie leczącej się kobiecie, że lepiej sie pomodlić i odstawić leki jest nie na miejscu :twisted: Mnie tez to spotkało, więc wiem jak boli.
Działkowiec nie mam zamiaru o Tobie źle mysleć, przecież nikt nie powinien nikomu mówić, że ma adoptować! Każdy na inną drogę.
Podałam Wam te informacje, bo cieszę się, ze w ogóle zaczyna sie cos w Kościele dziać dla takich jak my.
Myslałam, ze może jesteś z Warszawy więc mogłabyś na taka Mszę przyjechać.
Wiem, ze w innych miastach tez one są, ale są zwykle połączone z błogosławieństwem dla matek oczekujących dzieci - dla mnie jest nie do przyjęcia takie połączenie ciężarnych (które często nawet nie miały problemów z zajściem) z niepłodnymi.
Dlatego walczyłam, żeby powstało coś takiego - innego. No i powstało :)
starania od 11 lat
niepłodność idiopatyczna :(

11. 2013 r. aniołek 8 tc [*]
listopad 2011 r. - synek adoptuś :)
listopad 2014 r. - drugi synek adoptuś :)
Awatar użytkownika
akima
Posty: 2206
Rejestracja: 03 gru 2006 01:00

Post autor: akima »

Kreciolek może to i dobry pomysł, przynajmniej coś robi sie w tym kierunku prócz pustych deklaracji. Ja jednak sceptycznie podchodzę do tego, raczej nie zdecydowałabym się na takie rekolekcje, ale jeśli komuś to pomaga, to dobrze.
anonymouse010
Posty: 208
Rejestracja: 11 gru 2007 01:00

Post autor: anonymouse010 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Ostatnio zmieniony 31 mar 2008 22:54 przez anonymouse010, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
akima
Posty: 2206
Rejestracja: 03 gru 2006 01:00

Post autor: akima »

Dzialkowiec pisze:ja mysle ze juz chyba przestaje byc katoliczka sluchajac tego co tam wygaduja.
niesłusznie, postawa przedstawicieli kościoła w tej kwestii nie powinna wpływać na Twoją wiarę. Poczytaj sobie Biblię, Jezus nikogo nie potępiał.
Awatar użytkownika
Pysia1
Posty: 3437
Rejestracja: 01 lip 2002 00:00

Post autor: Pysia1 »

Ja nie chce sie wgryzac w Wasze posty ale bardzo prosze ten watek rekolekcje dla par nieplodnych, a nie zastanawianie sie dlaczego Bog nam to robi czy nam nie robi.
Prosze o wpisywanie terminow rekolekcji jak bylo wczesniej i tyle.
A tym bradziej jesli wiele z Was sie nie decyduje na udzial w rekolekcjach to po coz ruszac ten watek.
Mama Antosia- 24.05.2006 najwspanialszy dzień w życiu oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniolek Maluszek- 9 tc
anonymouse010
Posty: 208
Rejestracja: 11 gru 2007 01:00

Post autor: anonymouse010 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
Gość

Re: REKOLEKCJE DLA NIEPŁODNYCH MAŁŻEŃSTW

Post autor: Gość »

Dzień Skupienia-2.04.2011-Kraków
http://abrahamisara.pl/duszpasterstwo/krakow/
oraz
Rekolekcje dla małżeństw bezdzietnych; Rościnno k. Poznania
Zgł.: Danuta i Dariusz Stępniowie
tel.: 71 314 22 06
email: [email protected]
6 maja 2011 - 8 maja 2011
Awatar użytkownika
aniesse
Posty: 2120
Rejestracja: 19 mar 2011 20:28

Re: REKOLEKCJE DLA NIEPŁODNYCH MAŁŻEŃSTW

Post autor: aniesse »

Duszpasterstwo Małżeństw Niepłodnych w Krakowie zaprasza w dniach 10- 11 marca 2012 do klasztoru ss. Nazaretanek na rekolekcje wielkopostne pt. Między cierpieniem a nadzieją . Zapraszamy małżeństwa doświadczające trudności z poczęciem dziecka, zmagające się na co dzień z cierpieniem trudnego oczekiwania na upragnione potomstwo. Pragniemy w gronie wspólnoty małżeństw raz jeszcze przemodlić i przemyśleć to, czego doświadczamy, żyjąc między cierpieniem niepłodności a nadzieją na łaskę nowego życia. W programie dwudniowych rekolekcji będzie zarówno czas na wspólną i indywidualną modlitwę, rozmowę z kapłanem, przebywanie w ciszy, jak i konferencje księdza biskupa, naszego duszpasterza, lekarza ginekologa oraz psychologa. Naszym gościem specjalnym będzie ks. biskup Grzegorz Ryś.

Więcej informacji oraz zapisy na www.AbrahamiSara.pl
2010- 7tc
2011-cp.MTX
Synio.
córka.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”