Ile dzieci bocian dostarczył!!

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Czy chcę aby moje dziecko zostało wpisane na taką listę??

Tak, bardzo, widać ile szczęśliwych rodzin przybywa!
223
76%
Czemu nie, fajnie jest się pochwalić dziećmi.
49
17%
Nie mam ochoty obwieszczać światu takich nowin.
2
1%
Zupełna głupota, na co to komu?!
1
0%
Boję się ujawniać jakieś dane na temat mojego dziecka.
20
7%
 
Liczba głosów: 295

kania79
Posty: 20
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: kania79 »

Ewla super masz dziewczyny, moje 31 stycznia będą miały swoje pierwsze urodzinki, właśnie planuję te imprezę. Jestem na urlopie wychowawczym, napisałam na razie podanie o 1 rok, czyli mam jeszcze czas na siedzenie w domku do końca sierpnia, potem się zastanowię co dalej. U nas też jest tak, że jedna jest bardziej waleczna i silniejsza, druga zaś to taka mała dama, fizycznie super wszystko robią niemalże książkowo. Fajnie że je mam. A Ty wiedziałaś od początku, że czekają na Ciebie bliźniaczki? Czy w OAO podkreślałaś to jakoś?
Awatar użytkownika
ewla
Posty: 45
Rejestracja: 16 gru 2009 01:00

Post autor: ewla »

moją drogę adopcyjną w skrócie opisałam na stronie http://wwww.nasz-bocian.pl/modules.php? ... &start=120
Czekalismy na jedno dzieciątko. Bliznięta to nasze przeznaczenie bo któregos razu, gdy mąż poszedł po raz kolejny do OAO, dowiedział się, że dla nas dzieciątka dalej nie ma. Są tylko bliznięta do adopcji ale my nie chcemy dwójki. Mąż zadecydował od razu, że jednak jesteśmy zainteresowani i tak sprawy posunęły się dalej. Dzięki temu mamy nasze skarby. Są przez wszystkich kochane i w granicach rozsądku rozpieszczane. Ja niestety nie mogłam sobie pozwolić na urlop wychow. Właśnie po 8 mies. wróciłam w styczniu do pracy. Dzieci narazie są z babcią, gdyż nie dostały się ani do żłobka ani do przedszkola.(a mamy kolo domu i jedno i drugie). Niedługo też będziemy obchodzić ich pierwsze urodzinki w domku.
Ach napiszę jeszcze, że moje dziewczyny są zdolne "fryzjersko" bo kilka mies. temu (niedługo po chrzcinach, na szczęście) obcięły sobie włoski. Jedna obcięła je tak krótko, żę wyglądała jak chłopczyk.(po wyrównaniu przez fryzjerkę). I teraz wszystkie nożyczki są głęboko pochowane. :D
Awatar użytkownika
Ania322
Posty: 38
Rejestracja: 22 sty 2010 01:00

Post autor: Ania322 »

Dziś złozyliśmy dokumenty jesteśmy pełni obaw i czekamy na kurs który ma być w marcu jak sie załapiemy a jak nie to we wrześmu jak czytam wasze wypowiedzi to widzę że warto czekac i że jesteście szcześliwi.
Awatar użytkownika
ewla
Posty: 45
Rejestracja: 16 gru 2009 01:00

Post autor: ewla »

Teraz jesteśmy bardzo szczęśliwi bo dzieci wynagradzają nam każde długie dni oczekiwania. Życzę Ci Ania322 by Twoje czekanie nie było takie długie jak nasze. Powiem Ci szczerze, że jeśli miałabym czekać do września na kwalifikacje to próbowałabym w innej miejscowości robić kurs.Być może w innym mieście niedługo zaczną się warsztaty. Czekanie na ten upragniony telefon jest bardzo trudne i wymaga dużo cierpliwości ale kiedy dzieciątko pojawia się po wielkich trudach w domku, wszystko inne przestaje być istotne. Liczy się Wasze SZCZĘŚCIE i tego Wam z całego serca życzę.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kate33
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2006 00:00

Post autor: kate33 »

Proszę dopisać jeszcze naszego synka, jest z nami od maja, a teraz ma 18 miesięcy. Oczywiście jest najwspanialszym dzieckiem na świecie :wink:
Awatar użytkownika
misza85
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2010 01:00

Post autor: misza85 »

Gratuluje wszystkim, którym się udało:)
Awatar użytkownika
czorny
Posty: 45
Rejestracja: 18 cze 2007 00:00

Re: Ile dzieci bocian dostarczył!!

Post autor: czorny »

Witam
Chyba czas doliczyć też nasze pociechy: Jaś 9 lat i Kasia 7 lat, od półtora roku w DOMU.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewla
Posty: 45
Rejestracja: 16 gru 2009 01:00

Re: Ile dzieci bocian dostarczył!!

Post autor: ewla »

super, miło to widzieć!!! :oops: czorny napisz coś więcej. Jak dzieci się zaklimatyzowały u Was? Nie mieliście problemów? Bo z tego co napisałeś to dzieci nie były maleńkie jak trafiły do Was? Jak długo jeżdziliście do nich, zanim je mogliście przywiżć do domu?
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
czorny
Posty: 45
Rejestracja: 18 cze 2007 00:00

Re: Ile dzieci bocian dostarczył!!

Post autor: czorny »

Cześć ewla
Nasze losy są tu: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 33&t=57719
Pozdrawiam czorny
Awatar użytkownika
ewla
Posty: 45
Rejestracja: 16 gru 2009 01:00

Re: Ile dzieci bocian dostarczył!!

Post autor: ewla »

Przeczytałam i się wzruszyłam. Uwielbiam takie historie, w których bohaterowie są szczęśliwi. Życzę wszystkiego dobrego. Przede wszystkim dużo ciepła i cierpliwości, bo sama jestem mamą kochanej trójeczki i wiem, że nie zawsze jest kolorowo. Ale takie jest życie i trzeba się cieszyć każdą chwilą!!!
Awatar użytkownika
winerka
Posty: 16
Rejestracja: 02 lut 2009 01:00

Re: Ile dzieci bocian dostarczył!!

Post autor: winerka »

Proszę dopisać moje dziecko.
Alina_Katowice
Posty: 157
Rejestracja: 20 wrz 2010 20:15

Re: Ile dzieci bocian dostarczył!!

Post autor: Alina_Katowice »

Moją córeczkę bocian przyniósł w styczniu 2007 roku. Było to dla niej stosunkowo późno, gdyż miała wtedy 8,5 roku. W "zestawie" przyniósł wiele problemów typowych dla dzieci "z przeszłoscią", z którymi od tej pory codziennie się zmagamy. Jednak problemy są po to, żeby je rozwiązywać, a mojej córki nie zamieniłabym na żadną inną! Czasami chciałabym wejść do jej głowy i wyprostować to, co zostało pokrzywione przez lata, ale wtedy to przecież byłaby już jakaś inna dziewczynka. A moja - to moja! Jest śliczna, mądra, dobra... nawet, jeśli komuś wydaje się inaczej. Nawet po najgorszym dniu budzę się rano czując, że kocham ją jeszcze bardziej. Wierzę, że ona i ja - razem - wygramy dla niej udane, szczęśliwe życie.
Awatar użytkownika
czorny
Posty: 45
Rejestracja: 18 cze 2007 00:00

Re: Ile dzieci bocian dostarczył!!

Post autor: czorny »

Miły post :)
Gratuluję SZCZĘŚCIA !
styczna
Posty: 228
Rejestracja: 01 paź 2008 00:00

Re: Ile dzieci bocian dostarczył!!

Post autor: styczna »

Tyle jestem na bocianie i nie wiedziałam że taka lista jest - wstyd.
No to dopisujemy nasze pociechy - Antosia i Celinka (bliźniaki 11 miesięcy) od 06.10.2010 z nami.
-mia-
Posty: 263
Rejestracja: 06 paź 2008 00:00

Re: Ile dzieci bocian dostarczył!!

Post autor: -mia- »

To my też!
Patrysię przyniósł nam bocian 9 lipca 2010 roku, miała 5,5 miesiąca.

-mia-
mama zakochana
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”