ktoś jest na tym etapie???

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
agata30
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: agata30 »

Na stronie http://www.dziecko.sitech.pl/ znajdziesz bardzo duzo informacji.Mozesz tez wejsc na strony kliniki nOvum lub innej np. INTERMEDICA.
Agata
Awatar użytkownika
Maśka
Posty: 158
Rejestracja: 12 lut 2002 01:00

Post autor: Maśka »

Dziękuję Ci bardzo za podanie tego adresu. Już sobie wszystko przeglądnęłam i wyjaśniłam.
Maśka
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

czesc dziewczynki i chlopaki. mam pytanie- czy ktoras z was bolaly [iersi po marvelonie? wlasnie zaczelam brac to swinstwo przed in votro o biust mi stezal jak przed miesiaczka. moze to po prostu moje hormony odmowilu wspolpracy. z nowisci- dzis bylam w lodzi na mlr, za 3 tyg. taka korzysc z tego, ze misio zafundowal mi kawe w przydroznej knajpie. wiem, ze jest sroda popielcowa, ale moze odezwiecie sie. aska, jak tam twoje jajniki, pracuja pelna para?
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
ls
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

Post autor: ls »

Nie bolały. Wszystko było o.k.
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

w takim razie moj organizm juz awariowal. raz kaze mu prpdulowac kilka komorek, a potem zadnej. wielka lokomotywa, ktora nie moze wyhamowac......
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 396
Rejestracja: 26 kwie 2002 00:00

Post autor: Zosia »

Małgosik, kiedy podchodzisz do IVF? Bo ja zaczynam stymulację na początku marca (do ICSI), ale mnie lekarz nie zalecił brać tabletek antykoncepcyjnych; ciekawe dlaczego?
Zosia - mama Jasieńka
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

zosiu, mialam w marcu, ale na pewno nie zdaze, bo ciagnie sie za mna , sorki za nami -stado bakterii. antybiotykow nie chce brac, bo juz bralismy ich tone, za mamy sobie zrobic autoszczepionke, a to trwa.
tak wiec pewnie sprobujemy w kwietniu. musimy byc w kontakcie, bedziesz mi na zywo relacjonowala swoja stymulacje. a tabletki z tego co wiem to oni zawsze w novum daja przed in vitro.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 396
Rejestracja: 26 kwie 2002 00:00

Post autor: Zosia »

Małgosik,
jak zacznę już stymulację to dam znać. Mój mąż też miał bakterie, ale pierwsza dawka Duomoxu spowodowała, że padły. Potem pojawiły się inne, ale jest ich bardzo mało i też zostały potraktowane bardzo ostro. Mam nadzieję, że już ich nie ma. Ja się jakimś cudem nie zaraziłam nimi...Trzymam kciuki, żeby i Wasze bakterie pozdychały, pozdrawiam, Zosia
Zosia - mama Jasieńka
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

jestem z wami. a tak swoja droga, to widzialam dzis swoja sasiadke, ktora ma juz stadko dzieci i wygladalo mi na to, ze kolejne w drodz. przechodzilam kolo niej i zastanwialam sie czy ona w ogole wie ze mozna miec bakterie w szyjce......
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Krzysiek
Posty: 1540
Rejestracja: 16 sty 2002 01:00

Post autor: Krzysiek »

Małgosik -> prawidłowe pytanie brzmi: "Czy ona wie, że ma szyjkę?" :wink:
iwo_nka
Posty: 691
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: iwo_nka »

Malgosiu, pisz prosze co sie dzieje z Toba. W zeszlym tygodniu mialam wizyte w sprawie ivf u dr W. niestety wodniak jajowodu skomplikowal mi zycie :sad:
Gdyby nie to paskudztwo pewnie juz za miesiac przystapilabym do procedury.
Bede trzymac kciuki!!!!

Iwona z synkiem urodzonym po 12 latach leczenia


Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

iwonka taki wodniak jest przeciez do wywabienia, szkoda ze opoznia wam sie procedura. ze zdziwieniem obserwuje u siebie spokoj, skoro wiem co mnie czeka, prxzestalo mi sie spieszyc. juz nie wariuje, nie czekam kiedy , kiedy. nastawiam sie na wiosne- lato 2002. podobno tez sezon jest szczesliwy.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
iwo_nka
Posty: 691
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: iwo_nka »

Malgosiu, chcialabym aby ten wodniak jedynie opoznial procedure i aby mozna go bylo wykurzc lekarstwami. Niestety pan dr zalecil usuniecie jajowodu, w dodatku tego "lepszego". od bardziej sprawnego jajnika. Moje hormony tez mu sie nie podobaly, decyzja jeszcze nie zapadla z braku danych, ale powinnam sie liczyc z tym ze jedynym wyjsciem dla mnie bedzie ivf na cyklu naturalnym, bez stymulacji, na ktora jajniki i tak by nie odpowiedzialy. Dzisiaj jade do mojego lekarza, on musi to obejrzec bo zanim ponownie zjawie sie u dr W. musze zrobic w srodku porzadek. Bardzo sie ciesze ze jestes spokojna, jestes na finiszu swojej drogi po dziecko, juz dr W. i dr L. dobrze sie przyloza do Twojego brzuszka :smile:
Pisz co sie u Ciebie dzieje i trzymaj sie dzielnie i cieplutko (wrrrr, chyba zima wraca w Beskidy :wink:))

Iwona z synkiem urodzonym po 12 latach leczenia


Awatar użytkownika
AsiaW
Posty: 718
Rejestracja: 09 kwie 2002 00:00

Post autor: AsiaW »

Awatar użytkownika
AsiaW
Posty: 718
Rejestracja: 09 kwie 2002 00:00

Post autor: AsiaW »

Nie mogę spać dziś o 9 rano mam punkcję trzymajcie kciuki bo strasznie się boję narkozy. Ale jest też zła wiadomośc hiperstymulacja co powoduje ,że zarodki podadzą nam dopiero za miesiąć buuuuuu. No szansa jak powszechnie wiadomo z mrozaczków się zmniejsza. Ale cóz podobno lepiej nie ryzykować mam na razie 22 dojrzałe pęcherzyki i kilka malutkich nieźle co? Zobaczymy co się uda z tego Novum wyczarować i ile sie odmrozi. U nasz szansa jest automatycznie mniejsza bo maz ma wadę genetyczna i to może eliminować zarodki o ile powstaną. MAtko wszystko przeciw ale cóz chociaz nie przerwali stymulacji:))PA. Buziaki. Umieram ze strachu.....
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”