ktoś jest na tym etapie???

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
AgaN
Posty: 15
Rejestracja: 14 sty 2002 01:00

Post autor: AgaN »

Nie martw sie. Mnie sie udalo zajsc wlasnie po podaniu zamrozonych zarodkow - moze u was bedzie podobnie?

Aga
Aga
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

asiu, uslyszalam wlasnie o tobie, kurde, nie wiem co ci powiedziec. najwazniejsze zbys sie lepiej poczula. podobno jestes w w-wy, moze wpadne do ciebie. moj numer 0501 197 513
apropos. wlasnie przyszly wyniku z lodzi, zero hamowania, czyli mowiac krotko zabijam wlasne dzieci, jedno juz ukatrupilam 2 lata trmu, biedactwo walczylo, a moij organizm je odrzucil jako cialo obce. p..... siwat....
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
Sylwik
Posty: 10
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: Sylwik »

Cześć
Jestem tu nowa,ale zaglądam na forum już od kilku miesięcy.Dzięki waszym wypowiedziom wiele się dowiedziałam i teraz jest mi trochę łatwiej(o ile może być łatwiej w takiej sytuacji)
Teraz jestem w trakcie symulacji,w przyszłym tygodniu mam mieć punkcję.To nasze pierwsze podejście ale wierze,że się uda...
Sylwia
iwo_nka
Posty: 691
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: iwo_nka »

On 2002-03-05 11:51, Sylwik napisał:
Cześć
Jestem tu nowa,ale zaglądam na forum już od kilku miesięcy.Dzięki waszym wypowiedziom wiele się dowiedziałam i teraz jest mi trochę łatwiej(o ile może być łatwiej w takiej sytuacji)
Teraz jestem w trakcie symulacji,w przyszłym tygodniu mam mieć punkcję.To nasze pierwsze podejście ale wierze,że się uda...

Witaj Sylwik :smile:
Jak w banku masz to ze bedziemy trzymac za Ciebie kciuki!!! Gdybys mogla napisac gdzie sie leczysz, bylabym bardzo wdzieczna.
Nie martw sie (o ile jest to mozliwe :smile: ) marzec to swietny miesiac na zachodzenie w ciaze !!!!

Iwona z synkiem urodzonym po 12 latach leczenia


anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Dowiedziałam się o tej stronie wczoraj czyli 4.03.02 z telewizji i mam do Was Panie pytanie. Otóż niezabardzo się orientuję w terminach dodatkowych badań a jestesmy już zdecydowani z męzem na invitro w kwietniu, więc oświedźcie mnie, jakie badania jeszcze powinnam zrobić. Byłam na HSC i HSG w normie mam badanie bakteriologiczne w porządku,nie mam laparoskopi (lekarz nie zalecił go zrobić). Mąż ma silną aglutynację - przeciwciała, ja w normie. Hormony moje też w normie. A jesteśmy 12 lat po ślubie.Proszę o odpowiedź!!!!
Awatar użytkownika
Sylwik
Posty: 10
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: Sylwik »

Iwon_ko
Dzięki za dobre słowa,nie ukrywam,że bardzo mi się teeraz przydają.
Leczę sie w klinice w Mysłowicach.
Sylwia
iwo_nka
Posty: 691
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: iwo_nka »

OOOOOO, teraz musze napisac : Witam sasiadke!!!! Ja lecze sie w klinice w Bytomiu. Mam nadzieje ze za dwa tygodnie napiszesz wielkimi literami post o dwoch kreskach :smile:

Iwona z synkiem urodzonym po 12 latach leczenia


Awatar użytkownika
Sylwik
Posty: 10
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: Sylwik »

Mam nadzieję,że to będzie najlepszy prezent na Święta( od "zajączka":))
Sylwia
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 396
Rejestracja: 26 kwie 2002 00:00

Post autor: Zosia »

Ja też witam sasiadkę, bo też leczę się w Bytomiu.
Iwonko, skąd wiesz, że w marcu się dobrze zachodzi? Wyglada na to, że załapię się na marcowy transfer (ale to brzmi...)w dodatku może w urodziny...
Zosia - mama Jasieńka
Awatar użytkownika
ade
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: ade »

Cześć, dzisiaj jestem na tej stronie po raz pierwszy, a problem dotyczy mnie juz od dawna. Mam za sobą 3 lata jeżdżenia do Poznania-jakieś 90 km od miejsca zamieszkania- mniej więcej codziennie przez tydzień w kazdym miesiacu, mnóstwo badań- hormony, HSG, oceny iluś tam cykli,badanie nasienia , test penetracyjny i dwukrotnie AIH,nadal nic nie znaleziono, więc tkwimy w martwym punkcie.Czy ktoś może wnieść coś nowego, podzielić sie własnymi doświadczeniami, może polecić lekarza, mój dotychczasowy jest z Polnej w Poznaniu.
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Witam Ade, możesz wytłumaczyć co to było za badanie AIH.
Awatar użytkownika
fiwona
Posty: 25
Rejestracja: 23 sty 2002 01:00

Post autor: fiwona »

A u kogo leczyłaś się w Poznaniu na Polnej?
Opisz trochę Wasz przypadek może wtedy łatwiej bedzie się można do niego odnieść.
Pozdrawiam IWona
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

dzis zaliczylam ostatni etap badan przed in vitr- wizyte u internisty. jestem zdrowa jak kon, wiec dlaczego nie mam dzieci, co???
teraz "tylko" jeszcze musze sie pozbyc bakterii i hooooop.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 16
Rejestracja: 24 mar 2002 01:00

Post autor: kejti »

witam wszystkich .Jestem na forum pierwszy raz. przygotowuję się do in vitro .Boję się bardzo choć czytając wasze wypowiedzi jest mi trochę rażniej.Trzymam za wszystkich kciuki i modlę się aby nam wszystkim się udało
kejti
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

witaj kejti, jak napiszesz gdzie podchodzisz do ivf, to na pewno zacisni sie jeszcze bardziej krag twoich towarzyszy niedoli. ja w warszawie.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”