ktoś jest na tym etapie???

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
AsiaW
Posty: 718
Rejestracja: 09 kwie 2002 00:00

Post autor: AsiaW »

Jak to jest z mrozaczkami?? Ano już w pierwszym cyklu po można próbować z mrożonymi , ja miałam transfer w 2 cyklu w pierwszym nie miałam owu. A jutro 14 dni po owu i 8 po transferze mrozaczków chce zrobic bhcg. Choć jakoś bardzo czuję nadchodzący okres:((
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: gosiaj69 »

Po nie udanym IVF odpoczywałam 4 miesiące .W marcu wykorzystałam 3 eskimoski i tez się nie udało. Teraz dość niespodziewanie przygotowuje się do trzeciej próby. Mam jeszcze w lodówce 3 ech rycerzy.A potem koniec i nie wiem co dalej ??.Czyli dwa miesiące pod rząd jestem na fali.I znowu nadzieja a potem rozpacz i tak w kółko aż do zwariowania , będe walczyć. gosiaj69
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

goska, walcz poki masz sily, odpoczniesz potem, jak dziecko zacznie jezdzic na obozy zeglarskie i nie bedzie chcialo z toba jechac na wczasy nad morze. ale ja wiem jak to jest, 3 lata prawie jestem na fali, ani jednego cyklu odpoczynku. czasem mam ochote rzucic to w cho..... i zyc normalnie jak inni, robic grilla, cieszyc sie szczerze na widok malego dziecka itd. i co wtedy robie? wchodze na bociana albo dzwonie do kogos kochanego np. do lilki, ktora wybija mi z glowy glupoty.sprobuj.
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: gosiaj69 »

malgosik.Fajnie ,że masz Lilke , bo ja nie mam.Kto kolwiek , jak pyta co tam w naszych sprawach ? to ja zaczynam szczegółowo opowiadać i co-nikt nie słucha. Próżnia.Jedynie tu w Bocianku czuję się bezpiecznie .Cały czas w mojej głowie lęgną się durne myśli.Chyba zacznę intensywniej czytać książki może je zagłuszą.Nastrój mam dziś pod psem. pozdrowionka . gosiaj69.
Rebas
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 569
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Do Sowy,

Post autor: Rebas »

Twoje wyniki s± jak najbardziej normalne, w stymulacji nie liczy siê dzieñ cyklu tylko dzieñ stymulacji. Rozumiem, ¿e 9 dc to u ciebie 6 dzieñ stymulacji. D³ugi protokó³ polega na tym, ¿e stymulacja nie jest zgodna z naturalnym przebiegiem cyklu. Ja zaczyna³am stymulacjê oko³o 8/10 dnia cyklu, a punkcja wypada³a zawsze po 15 dniach stymulacji wiec po ponad 20 dniu cyklu. Oczywi¶cie ka¿dy reaguje inaczej na d³ugo¶æ protoko³u, u mnie wyniki by³y lepsze im pó¼niej rozpoczyna³am stymulacjê (po prostu jajniki bu³y lepiej wyg³uszone i pêcherzyki ros³y równiej).
Nie przejmuj siê takimi wynikami, zobaczysz w ¶rodê bêdzie du¿o lepiej.
Pozdrawiam i trzymam kciuki,
EwaP
(przepraszam, ¿e piszê z konta Rebasa ale nie mogê siê wylogowaæ).
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

rebas i jak podobala ci sie stymulacja??? :lol: :lol: :lol: :lol:
AGA
Członek Stowarzyszenia
Posty: 3161
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: AGA »

malgosik pisze:rebas i jak podobala ci sie stymulacja??? :lol: :lol: :lol: :lol:
NO ja myślę, że bardzo, bo przecież jest w ciąży :lol:
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

wydaje mi sie, ze rabasik nawet przytyl pare kilo... :oops: :oops:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”