Dlaczego to tak boli?

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
quassi
Posty: 4579
Rejestracja: 04 kwie 2009 00:00

Post autor: quassi »

trojka33 pisze:Dla Ciebie jest jeszcze czas
Myślę, że to nie ma najmniejszego znaczenia. Cierpi się niezależnie od wieku. i takie komentarze budzą w człowieku reakcję obronną, mimo że - jestem przekonana - w zamyśle piszącego miały być pocieszeniem.
trojka33 pisze:5 lat po ślubie, milion lekarzy, milion badań
Niestety ja też się pod tym podpisuję, z tym że u nas przyczyny (bo jest ich kilka) są znane. Tylko czy jest jakaś różnica między tym, że się nie wie z czym walczyć a tym, że się wie, tylko nie bardzo się już jest jak?

Pozdrawiam smutaskowato, choć śliczna wiosna za oknem.
Awatar użytkownika
trojka33
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwie 2009 00:00

Post autor: trojka33 »

Myślsz quassi, że nie wiem, że to zawsze tak boli. Mnie 5 lat temu wcale nie bolało mniej... :( Tylko, że teraz-mając 32 lata wiem, że czasu na walkę pozostało mi coraz mniej...Chodziło mi po prostu o to, że z wiekiem czas się skraca.

A co do badań, to nie wiem czy Wy też, ale ja przed każdym miałam nadzieję, że coś okaże się nie tak, przyczynę się usunie i będziemy mieli dzidziusia. A tu za każdym razem - wszystko dobrze, nie wiem dlaczego pani nie zachodzi w ciążę 8-[ Oszaleć można.

No to adopcja, a za rok czy dwa - druga, bo nie ma na co czekać....choć - wiosna idzie :flowers: :flowers: :flowers:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”