KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

S_Pinka
Posty: 2144
Rejestracja: 27 lis 2010 12:31

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: S_Pinka »

Znadzieja2001 pisze:Witam. Mam pytanko, jestem tutaj nowa. Z mężem od 2 lat nam nie wychodzi. W Poznaniu znalazłam klinikę leczenia niepłodności Invimed. Czy ktos z was się tam leczył ? Mam podejść do insiminacji w tej klinice. Jak to wyglądało u was ? Jakie macie odczucia? Znacie kogoś kto tutaj się leczył i się udało ?
Moja koleżanka ma dwójkę dzieci po inseminacji w invimedzie. Chodziła do dr. Małka.
Ja teraz drugi raz podchodzę do in vitro. Chodzę do dr. Sroki. Nie mam zastrzeżeń. W

II IUI -> :love: Janek 2012 :) :love:
IVF - > :love: Truskawka Alicja 2017 :) :love:



Awatar użytkownika
K i G
1% dla bociana
Posty: 212
Rejestracja: 02 kwie 2016 10:04

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: K i G »

Ja w piątek zamierzam dojechać na pierwszą wizytę niepłodnościową.
Do tej pory oddawałam tam z mężem nasienie i byliśmy u androloga - póki co też nie mam zastrzeżeń, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na leczenie azoospermii w Warszawie. Teraz zamierzam kontynuować starania o dzidziusia w Poznaniu i raczej będzie to Invimed.

Co myślicie o tej promocji? http://www.invimed.pl/a/44,program-in-vitro-z-sukcesem

Czy wybiera się ktoś na spotkanie z psychologiem 22 września? http://www.invimed.pl/a/124,jak-byc-raz ... h-chwilach

Moim zdaniem największy minus to brak informacji odnośnie skuteczności tej placówki w Poznaniu. Podają cały Invimed, a najwięcej zabiegów robi się w warszawie więc ta statystyka nie jest adekwatna. Jak się uda komuś dotrzeć to proszę o info.
- trzykrotnie brak plemników badaniu nasienia
- FSH 17,6 mIU/ml, polimorfizm w genie CFTR, inhibina B 21,3 pg/ml
- z biopsji (nOvum w Warszawie) wynika, iż brak czynnej spermatogenezy i plemników (są tylko komórki Sertolego)
- u mnie AMH 1,72 , hormony świrują w granicach normy, jajowody drożne...
- IV AID i pierwsze w Poznańskiej klinice Ivita
- Jestem w ciąży bliźniaczej :-D
S_Pinka
Posty: 2144
Rejestracja: 27 lis 2010 12:31

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: S_Pinka »

K i G pisze:
Co myślicie o tej promocji? http://www.invimed.pl/a/44,program-in-vitro-z-sukcesem
Ja się nie kwalifikowalam...za niskie AMH no i to obejmuje tylko dwie procedury, ewentualny transfer mrozakow dodatkowo platny

II IUI -> :love: Janek 2012 :) :love:
IVF - > :love: Truskawka Alicja 2017 :) :love:



Awatar użytkownika
K i G
1% dla bociana
Posty: 212
Rejestracja: 02 kwie 2016 10:04

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: K i G »

Niemniej jednak chyba jest to ciekawa cenowo oferta, ja na dzień dzisiejszy się kwalifikuje ... ale nie wiem czy po stymulacjach do AID moja sytuacja się nie zmieni (w sumie jestem blisko granicy). Ciekawe jaki czas wykonania tych zabiegów zapisany jest w tej umowie? I co jeśli w międzyczasie PIS i kościół zakaże wykonywania in vitro w Polsce.

S_Pinka co u Ciebie i u Twoich mrozaczków? Kiedy masz planowany termin podania? Będzie to wykonywał dr. Łukasz Sroka czy ktoś inny?
- trzykrotnie brak plemników badaniu nasienia
- FSH 17,6 mIU/ml, polimorfizm w genie CFTR, inhibina B 21,3 pg/ml
- z biopsji (nOvum w Warszawie) wynika, iż brak czynnej spermatogenezy i plemników (są tylko komórki Sertolego)
- u mnie AMH 1,72 , hormony świrują w granicach normy, jajowody drożne...
- IV AID i pierwsze w Poznańskiej klinice Ivita
- Jestem w ciąży bliźniaczej :-D
S_Pinka
Posty: 2144
Rejestracja: 27 lis 2010 12:31

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: S_Pinka »

K i G pisze:S_Pinka co u Ciebie i u Twoich mrozaczków? Kiedy masz planowany termin podania? Będzie to wykonywał dr. Łukasz Sroka czy ktoś inny?
Pojutrze, dr Sroka

II IUI -> :love: Janek 2012 :) :love:
IVF - > :love: Truskawka Alicja 2017 :) :love:



Awatar użytkownika
K i G
1% dla bociana
Posty: 212
Rejestracja: 02 kwie 2016 10:04

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: K i G »

Jakby co to promocja dwóch zabiegów in vitro za 10 000 zł, jest już nieaktualna (na stronie reklama jednak ciągle funkcjonuje).
- trzykrotnie brak plemników badaniu nasienia
- FSH 17,6 mIU/ml, polimorfizm w genie CFTR, inhibina B 21,3 pg/ml
- z biopsji (nOvum w Warszawie) wynika, iż brak czynnej spermatogenezy i plemników (są tylko komórki Sertolego)
- u mnie AMH 1,72 , hormony świrują w granicach normy, jajowody drożne...
- IV AID i pierwsze w Poznańskiej klinice Ivita
- Jestem w ciąży bliźniaczej :-D
Awatar użytkownika
jaśmina
Posty: 423
Rejestracja: 16 mar 2012 09:56

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: jaśmina »

Dziewczyny, mam wielką prośbę, czy któraś z Was wie może jak wygląda sytuacja z przenoszeniem zarodków zamrożonych z jednej kliniki do drugiej, czy można bez problemu to zrobić?
mruczek3
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2016 23:48

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: mruczek3 »

Invimed to w końcu jedna z lepszych klinik jaką znam. Lekarze profesjonaliści, reszta personelu też bardzo dobra. Zresztą atmosfera od zawsze tam była bardzo miła. Mają bardzo dobre sprzęty, często organizują dla par starających się różne spotkania z psychologiem, dietetykiem itp.
Awatar użytkownika
agnieszko
Posty: 19
Rejestracja: 03 wrz 2016 16:08

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: agnieszko »

Witam. Jestem tu nowa. Mieszkajac w Irlandii i majac rodzicow w Bydgoszczy klinika InviMed na Strzeleckiej w Poznaniu i oddziale w Bydgoszczy (do badan) jest dla mnie najlepsza opcja, jako ze za kazdym podejsciem bede musiala zostac w PL na miesiac.
Chcialabym sie dowiedziec opnii na temat poznanskiego oddzialu i moze bydgoskiego rowniez.
Dodatkowo czy oni wymagaja badan genetycznych na kariotyp czy mozna je ominac (czy warto ominac). Czeka sie na nie 8 tygodni.

Nie wiem dokladnie jak sie poruszac po forum wiec bylabym wdzieczna za wszystkie porady.

Serdecznie dziekuje za pomoc.
Agnieszka
wiek ja 36, maz 38 (ma corke)
starania od 2014
badanie w normie
nie wykryto niepolodnosci

zaczynamy przygode z IVF, wszelkie porady mile widziane :)
S_Pinka
Posty: 2144
Rejestracja: 27 lis 2010 12:31

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: S_Pinka »

agnieszko kariotyp można ominąć, nie wymagaja

Wszystkie badania mają ważność pół roku

II IUI -> :love: Janek 2012 :) :love:
IVF - > :love: Truskawka Alicja 2017 :) :love:



Awatar użytkownika
agnieszko
Posty: 19
Rejestracja: 03 wrz 2016 16:08

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: agnieszko »

S_Pinka Dziękuję :)
Wczoraj zarezerwowałam loty i wizytę w klinice. Teraz tylko uszy do góry! Zrobimy kariotyp bo w tej klinice wymagają. A nóż pokażą coś wiecej :)
wiek ja 36, maz 38 (ma corke)
starania od 2014
badanie w normie
nie wykryto niepolodnosci

zaczynamy przygode z IVF, wszelkie porady mile widziane :)
S_Pinka
Posty: 2144
Rejestracja: 27 lis 2010 12:31

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: S_Pinka »

agnieszko aha, ode mnie nie wymagali...ale ja miałam w Poznaniu

II IUI -> :love: Janek 2012 :) :love:
IVF - > :love: Truskawka Alicja 2017 :) :love:



Awatar użytkownika
agnieszko
Posty: 19
Rejestracja: 03 wrz 2016 16:08

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: agnieszko »

S_Pinka Mi wysłali maila z potrzebnymi badaniami i cennikiem. Jak pytałam o kariotyp to mówili że koniecznie. Zastanawiam się czy to ze względu na wiek albo może że mój mąż to Irlandczyk.. ale czy to ma się do czegokolwiek tego nie wiem.
Zrobimy kariotyp ale tylko dlatego ze w razie jaj sie kilka razy ivf nie uda (tfu tfu) to będą i tak wymagać.. a to kolejne miesiące czekania.
Dzięki za info.
wiek ja 36, maz 38 (ma corke)
starania od 2014
badanie w normie
nie wykryto niepolodnosci

zaczynamy przygode z IVF, wszelkie porady mile widziane :)
Awatar użytkownika
K i G
1% dla bociana
Posty: 212
Rejestracja: 02 kwie 2016 10:04

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: K i G »

Czy ktoś korzysta z European Sperm Bank bezpośrednio lub za pośrednictwem Invimedu? Czy warto na stronie banku wykupić subskrypcje do pełnych profili (3 miesiące to koszt 100 euro)?

W piątek miałam sonoHSG wykonywał dr Sroka i się dzielę wrażeniami, bo da się przeżyć. Nie wiem czy ze stresów, czy w związku z tym iż naszpikowałam się lekami przeciwbólowymi (bo miałam bez znieczulenia), ale do końca dnia byłam trochę taka jakby wymęczona. Jeszcze przez jakiś czas po zabiegu czułam że ze mnie wycieka, zatem podpaska obowiązkowa (ale w klinice mają). W sumie dla takiego wyniku jak mój byłabym w stanie znieść więcej. ;-)

Super jest ta dziewczyna, która jest Koordynatorem Opieki Medycznej - Katarzyna Radwańska. Pomocna, kompetentna (jak nie wie to się dowiaduje) i szybko odpowiada na maile.
- trzykrotnie brak plemników badaniu nasienia
- FSH 17,6 mIU/ml, polimorfizm w genie CFTR, inhibina B 21,3 pg/ml
- z biopsji (nOvum w Warszawie) wynika, iż brak czynnej spermatogenezy i plemników (są tylko komórki Sertolego)
- u mnie AMH 1,72 , hormony świrują w granicach normy, jajowody drożne...
- IV AID i pierwsze w Poznańskiej klinice Ivita
- Jestem w ciąży bliźniaczej :-D
S_Pinka
Posty: 2144
Rejestracja: 27 lis 2010 12:31

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: S_Pinka »

K i G pisze:
Moim zdaniem największy minus to brak informacji odnośnie skuteczności tej placówki w Poznaniu. Podają cały Invimed, a najwięcej zabiegów robi się w warszawie więc ta statystyka nie jest adekwatna. Jak się uda komuś dotrzeć to proszę o info.
Dopytałam się położnych - skuteczność invimedu poznanskiego jesli chodzi o invitro to 43% o ile dobrze pamiętam

II IUI -> :love: Janek 2012 :) :love:
IVF - > :love: Truskawka Alicja 2017 :) :love:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”