KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Perełka7
Posty: 40
Rejestracja: 04 lis 2017 22:46

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: Perełka7 »

dziesiątka - u nas niestety tzw. bezpłodność idiopatyczna - czyli nikt problemu nie znalazł, a jednak rezultatów brak pomimo starań :(


oluska_m - najmocniej przepraszam, pierwszy mój wpis na jakimkolwiek forum związanym z niepłodnością i już ostrzeżenie, czyli jak zawsze szczęście mi dopisuje ;)

odnośnie kliniki - to na pewno jest nastawiona na masówkę, góra 5-10 minut i kolejna osoba, miałam punkcję wraz z grupą kilku-kilkunastu dziewczyn, potem ta sama grupa na transferze i wszystkie tego samego dnia mamy przyjść na betę. Nie wiem, czy to tak zawsze wygląda, czy ze względu na dofinansowanie z UM. W każdym razie kolejki ostatnio gigantyczne. Mam jednak wielką nadzieję,że są skuteczni :)
Awatar użytkownika
Dziesiątka
Posty: 439
Rejestracja: 20 mar 2017 11:19

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: Dziesiątka »

Perełka7 ja byłam pierwszą kobietą, która miała punkcję i transfer z dofinansowania UM. Nie było żadnych kolejek, transfer miałam z 1 dziewczyną. Czasem faktycznie były kolejki, zwłaszcza w wakacje. Może to taki czas. A może możliwość dofinansowania. Wizyty zawsze miałam po 20 minut. Nawet wczoraj do mnie dr S. zadzwonił sam z siebie, poniewaz mialam plemienia. Znalazł dla mnie czas i poświęcił swoją uwagę. Miałam w sumie 3 transfery, ostatni szczęśliwy i od początku byłam bardzo zadowolona. Indywidualne podejście, zaangażowanie Pani Dyrektor i pomoc lekarzy są na wysokim poziomie.
Starania od V 2016
Niedrożne jajowody
Nasienie po leczeniu witaminami w granicach normy
Hormony, histero i kariotypy ok
03.2017 - decyzja o IVF
I ICSI start 26.05.2017: ET 3bb 12.06.2017 :( CT 3bb 14.08.2017 :(
II IMSI start 2.10.2017: ET 4aa i 4bb 18.10.2017 :love: 9dpt 276, 12dpt 812, 16 dpt 3356, 26 dpt ❤❤

Mamy jeszcze 2 zamrożone blastocysty 3ba.
Perełka7
Posty: 40
Rejestracja: 04 lis 2017 22:46

Re: KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Post autor: Perełka7 »

Dziesiątka pisze:Perełka7 ja byłam pierwszą kobietą, która miała punkcję i transfer z dofinansowania UM. Nie było żadnych kolejek, transfer miałam z 1 dziewczyną. Czasem faktycznie były kolejki, zwłaszcza w wakacje. Może to taki czas. A może możliwość dofinansowania. Wizyty zawsze miałam po 20 minut. Nawet wczoraj do mnie dr S. zadzwonił sam z siebie, poniewaz mialam plemienia. Znalazł dla mnie czas i poświęcił swoją uwagę. Miałam w sumie 3 transfery, ostatni szczęśliwy i od początku byłam bardzo zadowolona. Indywidualne podejście, zaangażowanie Pani Dyrektor i pomoc lekarzy są na wysokim poziomie.
Moje wielkie gratulacje Dziesiątka, czyli klinika jednak jest skuteczna :) super, że przecierasz nam wszystkim tak pozytywnie szlaki :)
Tak też myślę, że teraz ten natłok wynikał z dofinansowania bo dosłownie dr. S. latał z gabinetu do zabiegowego i z powrotem, a łóżka i na punkcji i na transferze wszystkie zajęte. W poczekalni masa ludzi stała bo wszystkie miejsca siedzące zajęte.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”