druga szansa

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 431
Rejestracja: 25 kwie 2002 00:00

Post autor: Dora »

Od dzis zacynam od nowa protokól do IVF. W poprzednim wytworzyl sie tylko 1 pecherzyk i przerwalam stymulacje. Tym razem z lekami jest prawie tak samo, tylko zamiast 2 mam brac 3 dawki menogonu i synarel. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda, ale po cichu licze na wasze dobre wibracje...
dora130
iwo_nka
Posty: 691
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: iwo_nka »

W taka piekna wiosne WSZYSTKO musi rosnac lepiej i jak na drozdzach!!!!!
Mialam podobna do Twojej sytuacje (stymulacja ukonczona, byly 3 pecherzyki, jeden sie zaplodnil), mam wiec pytanie czy zwiekszenie dawki lekow bylo jedynym pomyslem lekarzy? Czy robilas jeszcze jakies dodatkowe badania?
W kazdym razie mocno sciskam kciuki, pamietaj ze KAZDA stymulacja jest inna, Ty zaczelas od tej trudniejszej, teraz po prostu musi byc OK!

Iwona z synkiem urodzonym po 12 latach leczenia


Awatar użytkownika
Mysz_a
Posty: 1508
Rejestracja: 26 kwie 2002 00:00

Post autor: Mysz_a »

Dora, trzymam kciuuuki :smile:, właściwie to i ja, i mój synek (in vitro) :smile: Wiesz, pamiętam jak dzisiaj, też był maj, też upalny, a panie w klinice mówiły nam, że wiosna czyni cuda i uda się na pewno. No i mam mojego Bączka. Uszy,nosek... do góry. Pozdrawiam. Mysza
Awatar użytkownika
Bietka
Posty: 541
Rejestracja: 19 mar 2002 01:00

Post autor: Bietka »

Trzymaj się... :D ja też zaczęłam przygotowanie do ISCI, dziś już 3 dc
i wierzę że bedzie dobrze...
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

Dora, poprzednio to był jakiś nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Teraz na pewno bedzie dobrze. Pisz jak tam Twoje pęcherzyki.
Bietka, u mnie dziś 5dc przed ICSI. Mam nadzieję, że tym razem się nam uda. Trzymajcie się!
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

:P dorcia masz swoje 5 minut.
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 431
Rejestracja: 25 kwie 2002 00:00

Post autor: Dora »

Kochane, niestety znowu tylko jeden pecherzyk... :cry: Ale trudno. Bede walczyc do konca. To juz ostatnia próba, bo wlasnie zglosilismy sie do osrodka adpocyjnego. Dzidzia bedzie tak czy owak :!: :lol:
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: gosiaj69 »

Doro. Nie wiem co można napisać osobie która tyle wytrzymała , chciałabym mieć tyle sił . Mnie czeka ostatnia próba jak się nie uda to też zaczniemy myśleć powolutku o adopcji . Życzę Ci wszystkiego dobrego . gosiaj69
Awatar użytkownika
Bietka
Posty: 541
Rejestracja: 19 mar 2002 01:00

Post autor: Bietka »

Tylko jeden ale może to ten właśnie złoty strzał :!: Tego Ci życzę.
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

dora, jak tam jajeczko?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”