Adam czyli Dusiek

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

chyba kolejny etap...
Zosia też mówi,że nas nie lubi czasem, ale jak nas nie ma "tęskni z całego serduszka", a Tatuś to ostatnio zyskał przydomek "Nasz najukochańszy" :lol:

Pozdrowienia dla Adasia!!!!
Dwoje Rozrabiaków :-)
AGA
Członek Stowarzyszenia
Posty: 3161
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: AGA »

stefan-rolnik pisze:Dzisiejszy poranek spowodował,że nabrałam mnóstwo szacunku dla rodziców , którzy rano muszą wyszykować, odprowadziś do szkoły /przedszkola swoje dzieci/dziecko i samemu nie spóźnić się do pracy :roll: :D
stefan, dlatego ja byłam pełna podziwu dla męża ewaki, który co dzień rano bierze na swoje bary wyszykowanie trójki :!: dzieci odpowiednio do szkoły, przedszkola i żłobka. Sam :!: A wbrew pozorom, mówię to ze swojego 5-letniego rodzicielskiego doświadczenia, starsze dziecko wcale nie oznacza "łatwiejsze w obsłudze". Przynajmniej jeszcze nie w tym wieku...
Ja się zawsze spieszę do pracy, mój mąż raczej rzadko. Nasza Małgosia wie, że jak z mamą ma iść to szybko, jak z tatą to zwykle ma czas na milion rzeczy po kolei. Mimo, że wie i zasadniczo rozumie, w praktyce bywa różnie, a moje ponaglenia przynoszą kompletnie odwrotny skutek, więc...uff, nie jest łatwo.
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Musiałam trochę pokopać, żeby dostać się do watku :wink:

Wszystkiego najlepszego dla Adasia z okazji urodzin!!! :fala

Czekam na aktualizację :D
Ewka
Iskra1
Posty: 2028
Rejestracja: 19 paź 2005 00:00

Post autor: Iskra1 »

Wszystkiego najlepszego :D :D :D
I.
Awatar użytkownika
Wioleta
Posty: 5485
Rejestracja: 24 sty 2003 01:00

Post autor: Wioleta »

stefan-rolnik pisze:I żyli długo i szczęśliwie
:lol:
Szczęśliwa mama [url=http://szipszop.pl/tickers/2151.gif]JJ[/url] i [url=http://szipszop.pl/tickers/16861.gif]Kini[/url]
Awatar użytkownika
Mat
Administrator
Administrator
Posty: 3723
Rejestracja: 01 sie 2002 00:00

Post autor: Mat »

Stefan, napisz więcej o pytaniach i odpowiedziach, to bardzo ciekawe dla nas.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”