Wreszcie wiem na czym stoje

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 576
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

Post autor: Malina »

Bylam wczoraj u dr Zamory (moj nowy lekarz)i zweryfikowalismy dotychczasowe leczenie, ktore okazalo sie niewypalem. Moj maz ma plamniczki, ale leniwe i inseminacje byly zupelnie bez sensu (stracone pare miesiecy). Oczywiscie byla takze rozmowa na temat bezskutecznego leczenia moich bakterii przez rok. Doktorek byl tym szczerze zdziwiony (a co ja mam powiedziec?). Na koniec zrobilismy "business plan". Do polowy lipca mam dokonczyc wszystkie badania potrzebne do zabiegu. Pozniej wizyta i pigulki antykoncepcyjne. Jezeli bakteriologia bedzie OK, to koniec sierpnia, poczatek wrzesnia -transfer.
Wczorajsza wizyta byla bardzo konkretna, zadawalam mnostwo pytan (niektore pewnie byly srednio madre), na ktore dr Zamora cierpliwie i wyczerpujaco odpowiadal. Teraz przynajmniej wiem na czym stoje, i choc tak bardzo chce miec zabieg, to jestem troche zdołowana, gdyz w 100% uswiadomilam sobie, ze to ostatnia deska ratunku, ktora niestety moze zawiesc. Bardzo sie tego boje.
Pozdrawiam, Malina
Malina
Awatar użytkownika
Ksania
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2002 00:00

Post autor: Ksania »

Czesć Malinka,

właśnie dotarłam do Twojego postu i widzę, że leczymy się u tego samego lekarza więc jak masz ochote to możemy troche poplotkowac na jego temat.

Pozdrawiam,
Ksania
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 576
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

Post autor: Malina »

Bardzo chetnie. Czy nasz doktorek tez wydaje Ci sie mily i kompetentny?
A jaki jest u Ciebie problem?
Awatar użytkownika
Iwona26
Posty: 197
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Post autor: Iwona26 »

Malinko
a co znaczy leniwe plemniczki? Mój mąż ma nie dość że ich mało to tylko 5% w ruchu szybkim, inseminacji jeszcze nie miałam, ale zastanawiam się czy warto czy od razu IVF - no ale to nie dość że większe koszty to chyba jeszcze wieksze obciążenie psychiczne dla mnie i dla niego.
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

o widze FANKLUB Pana Zamory :lol: ciekawe co bedzie jak to przeczyta :oops:
malina ciesze sie, ze masz bussines plan- to najwazniejsze.
Awatar użytkownika
ls
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

Post autor: ls »

I ja też u dra Zamory!
ls
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 576
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

Post autor: Malina »

Iwona, leniwe tzn., ze marnie pra do przodu. A zreszta kazde badanie to inny wynik. Czasami jest 15 mln a czasami 45 mln. Budowa tez rozna.
Jak wiesz do ICSI wystarczy jeden dobry i mam nadzieje, ze taki bez problemu znajda.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”