BANK IMION DLA MALUCHA

Jesteś świeża mamusią? świeżym tatusiem? Zapytaj doświadczonych rodziców - oni zawsze znajdą dobrą radę.

Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

BANK IMION DLA MALUCHA

Post autor: Ilona »

Ostatnio oglosiliśmy :D ogólnoprzyjacielsko-rodzinny konkurs na imię dla naszego adopcyjnego dziecka :D . Wiem o tym, że nie tylko my z mężem borykamy się z tym przyjemnym, bądź co bądź, problemem. Chętnie przyjmę propozycje imion od Was. A może by tak utworzyć taki swoisty Bank Imion na tej stronie? Co o tym myślicie?
Buziaki Coco - Ilonka :P
MMcia
Posty: 245
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: MMcia »

Uprzedzilas mnie Ilonko:-) wlasnie mialam zaproponowac taki watek ale zastanawialam sie gdzie go umiescic. Ja co prawda mam kazdy kalendarzyk od 7 lat zapisany ulubionymi imionami, ale teraz kiedy wreszcie marzenia o rodzicielstwie maja szanse sie spelnic wszystkie one nie wydaja mi sie az takie ladne, dlatego zabralismy sie od poczatku do wertowania wszelkich imiennikow:-) (calkiem mile zajecie... ale tak trudno sie zdecydowac). Poki co wybralismy 3 Agata Malgorzata Natalia. Pozdrawiam.... a tak na marginesie... [/url]http://www.skarbczyk.com/index.php?mid=l&l=a
Awatar użytkownika
tosca
Posty: 657
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: tosca »

Póki co, zachęcam Was do wzięcia pod uwage nastepujacych imion -a szcz. jednego, kt. zostało "niewykorzystane" a strasznie mi się podoba: Antonina ( tosia, nina)
inne: Kasia, Małgosia, Izabela, Agnieszka
męskie: Paweł, Mikołaj, Staś, Leszek, Miłosz;))
( ale byłoby fajnie mieć taką ferajne...)
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

A może Dobrusia?
Dzięki i proszę o jeszcze!!!
Coco - ilonka
Awatar użytkownika
kasiag
Posty: 1348
Rejestracja: 16 gru 2002 01:00

Post autor: kasiag »

Jeżeli chodzi o chłopczyka bardzo podoba mi się imię:Hubert a dziewczynki:Daria. :D
Awatar użytkownika
grażka
Posty: 141
Rejestracja: 09 gru 2002 01:00

Post autor: grażka »

zawsz myslałam, ze moja córcia to bedzie Weronika...hmmmm, moze kiedys bedzie :D :flowers:
Awatar użytkownika
tosca
Posty: 657
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: tosca »

Jeszcze dla dziwczynki: Klementynka - super,nie?
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

Sonia, Oliwka, Ninka, Zosia, Natalia, Jagoda, Kaja, Irmina, Inga!
(Ale to ciągla NIE TO imię!!!)
Awatar użytkownika
kostesia
Posty: 1054
Rejestracja: 01 gru 2002 01:00

Post autor: kostesia »

też chciałam Klementynke, ale nie mogliśmy dobrać jakoś drugiego do pary.Ale troche z innej beczki: NIE NAZYWAJ: Agnieszka, Aleksandra, Martyna, Kacper, Kuba, Zuzia...
Może i są fajne, ale to koszmar jak w piaskownicy siedza same Ole i Zuzie, a miedzy nimi trzech Kacprów!!!!
A może Pola, Ida, Ninka???
Albo Partyk?
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

Pola? - SUPER!!! ale mojemu Przemkowi się to imię nie podoba...
No, dalej, piszcie, piszcie Wasze propozycje!!!!
Awatar użytkownika
Łezka
Posty: 277
Rejestracja: 07 lut 2002 01:00

Post autor: Łezka »

Ewa, Elżbieta, Urszula, Magdalena,Anna
Marek,Leszek,Piotr, Jan, Antoni,
AGA
Członek Stowarzyszenia
Posty: 3161
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: AGA »

kostesia pisze:NIE NAZYWAJ: Agnieszka, Aleksandra, Martyna, Kacper, Kuba, Zuzia...
Agnieszko-kostesio, to wszystko z autopsji ? nasze roczniki tak mają co piąta to Agnieszka :wink:
A teraz, jak przeglądam Stoleczną z nowo-narodzonymi dzieciakami to co 5 chłopczyk to Jakub, a co 3 dziewczyna to albo Zuzia, albo Dominika, albo Karolina, albo Zosia :D

A swoją drogą, ja nie mam żadnego wymarzonego imienia dla córki lub syna - mam nadzieję, że biologiczna mama ładnie nazwie dziecko i nie będziemy musieli już sami się nad tym zastanawiać, czyli pójdę na łatwiznę :lol: :wink:
Awatar użytkownika
agata30
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: agata30 »

Ja mam upatrzone imionka: dla dziewczynki Lena a dla chlopca Grzes albo Wojtus :)
Awatar użytkownika
misiak
Posty: 12
Rejestracja: 31 sty 2003 01:00

Post autor: misiak »

Moje typy imion to:chłopczyk- Daniel lub Dawid, dziewczynka:Adrianna lub Emilia a może by tak Eliza?..... pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ziółki
Posty: 917
Rejestracja: 28 maja 2002 00:00

Post autor: Ziółki »

Chopczyk: Michał, Filip
Dziewczynka: Julia, Judyta, Laura
ALe wszystko zmienia sie u nas jak w kalejdoskopie.
Ela i Robert + OLIWKA (ur. 16.07.2004 r.) - szczęśliwa rodzinka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi milusińscy”