BANK IMION DLA MALUCHA

Jesteś świeża mamusią? świeżym tatusiem? Zapytaj doświadczonych rodziców - oni zawsze znajdą dobrą radę.

Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy

ODPOWIEDZ
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Kostesia dzięki :D
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Awatar użytkownika
lucja34
Posty: 263
Rejestracja: 17 paź 2004 00:00

Post autor: lucja34 »

a mnie podobają się rodyjskie imiona ale mężowi nie , jemu nic się nie podoba ale na razie
chłopiec: Mikołaj ,Miłosz
dziewuszka : Emilka , Julka,
to wspólne

a mnie się podoba Antek i Paulina ,Anastazja , Nina

i duuużo innych
Awatar użytkownika
Symi
Posty: 163
Rejestracja: 02 wrz 2004 00:00

Post autor: Symi »

Cześć dziewczyny,
strasznie fajny i ciepły ten wątek :) My baaardzo chcemy Jasia :) Tak po tatusiu, dziadku i pradziadku.
Serdeczności
Awatar użytkownika
cudak
Posty: 123
Rejestracja: 26 lis 2004 01:00

Post autor: cudak »

A teraz powiem Wam jakie imię wymysliła moja teściowa dla nowonarodzonego wnuczka i na dodatek odwzyła mi się głosno o tym powiedziec :wink: :!: . Jak usłyszałam , to mimo szwów po porodzie, myslłam ze usiądę ( mam nadzieję ze nikogo nie obrazam ) To miał byc ni mniej ni więcej tylko Amadeusz 8O :wink:

A jest Kuba :!: :lol: , wtedy jeszcze to imię nie było na fali i ma mało rówiesników o takim samym imieniu , na szczęscie ,,, :spineyes: a najwazniejsze ze on to swoje imię po prostu lubi :P

Pozdrawiam i zyczę wybierania fajnych normalnych imion, zeby dzieciaki nie miały potem problemów :az: :PP:

całuski dla wszyskich Bocianków :cmok:
Awatar użytkownika
Haniulek
Posty: 1705
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: Haniulek »

Witam :)

Moje typy:
1) Julek (Julian)
2) Eryk
3) Szymon
4) Grześ


1) Bianka
2) Martyna
3) Laura
4) Marika


To są moje ulubione imiona, przynajmniej na tę chwilę :)
Zauważyliśmy, że z czasem oczekiwań typy te zmieniały się zupełnie lub przynajmniej w kolejności lubienia 8)
Myślę, że jak zobaczymy naszego okruszka to od razu będziemy wiedzieć które imię jest dla niego/niej :D

Pozdrawiam
Szymon (04.2006)
Matylda (05.2011)
:love:
Awatar użytkownika
mado
Posty: 98
Rejestracja: 05 lip 2004 00:00

Post autor: mado »

Hej! Czekam już tyle czasu na maluszki, że pozmieniały się moje typy ;)
Na początku miała być Wiktoria i Piotr, teraz przychylam się do: Kornela, Pola, Mado (czemu nie, tylko ten brak "a" na końcu :cry: ); mogłaby też być Kaja, gdyby nie fakt, że dostaliśmy pięciomiesięczną suczkę o tym właśnie imieniu i trudno już było wołać na nią inaczej. A dla chłopca: Marcel, Miłosz, Oliwier (choć wg męża to ostatnie brzmi pretensjonalnie).

Ja miałam być Anią (tata) lub Edytą (wujek), a zostałam Agnieszką - interwencja mamy, której to imię wcześniej bardzo się nie podobało. A mnie się podoba, więc kto w końcu wybrał? ;)

Pozdrawiam cieplutko!
Awatar użytkownika
gajaw
Posty: 155
Rejestracja: 25 mar 2003 01:00

Post autor: gajaw »

" NIE NAZYWAJ: Agnieszka, Aleksandra, Martyna, Kacper, Kuba, Zuzia...
Może i są fajne, ale to koszmar jak w piaskownicy siedza same Ole i Zuzie, a miedzy nimi trzech Kacprów!!!! "

Ja przy żadnym synku nie chciałam KUBY, bo zbyt pospolite.
Ale pod koniec ciąży (dodam, że czekałam wreszcie na dziewczynkę) nagle powiedziałam do brzucha Kubuś.
Od tej pory nie była dla mnie cieplejszego i bliższego memu sercu imienia :loving:
A jeśli chadzi o Kacpra, to chciałam to imię przy pierwszym synku (8 lat). Ale wtedy było u nas zbyt żadkie i dziwaczne. Drugi synek ma tak na imię i też nie było ich za dużo. Kiedy urodziłam Jakuba- połowa chłopców na położniczym to Kacperki.(urodzili się na 3 króli)
Tekst św. pamięci prababci z przed 6 lat : "Kacper- imię jak dla starego dziadka!" :roll: :wink:
Gaja- mama Adrianka, Kacperka, Pawełka i Kubusia.
Awatar użytkownika
Bywalczyni
Posty: 859
Rejestracja: 04 sty 2005 01:00

Imiona

Post autor: Bywalczyni »

Moje imiona to
CHŁOPIEC
Igor

DZIEWCZYNKA
Ines
Iga

Ale teraz one mi się podobają nie wiem jak później :wink: Chłopiec napewno będzie IGOR
Awatar użytkownika
beti123
Posty: 174
Rejestracja: 22 lip 2004 00:00

Post autor: beti123 »

Moj mąż wybrał imię dla dziewczynki- MARTYNKA i ma taka nadzieje ze to bedzie własnie dziewczynka
A ja wybrałam imie dla chłopca- KAMIL lub FILIP
No ale narazie to czekamy na nasze dzieciatko i nie możemy sie juz doczekać.
Niech w końcu zadzwoni ten :telefon:
Awatar użytkownika
anuula4
Posty: 17
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: anuula4 »

a oto moje typy dla chlopca MICHAS SEWERYN DOMINIK FILIP a dla dziewczynki LAURA ALICJA ewentualnie NIKOL
Awatar użytkownika
age
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: age »

Wymieniłyście dużo wspaniałych imiom. Wszystkie sa piękne ale to najpiękniejsze będzie miało ( albo już ma) Wasze dzieciątko.
My z mężem nie zastanawialiśmy się długo nad imieniem .

DZIEWCZYNKA - ELżBIETA (może kiedyś będzie- mam nadzieję),
CHŁOPCZYK - JAKUB ( Kubuś miał inne imię, które do Niego nie pasowało i zmieniliśmy)
ale jeszcze:
ANNA, WERONIKA, WIKTORIA, BARBARA, ALICJA, MAGDALENA, OLGA, DOROTA, GABRIELA, KLAUDIA, JOANNA, MAŁGORZATA,

ADAM, RADOSŁAW, PIOTR, ANDRZEJ, PAWEŁ, MARCIN , PATRYK, SZYMON, KAMIL, MICHAŁ, KRZYSZTOF, MAREK,

:flowers: :cmok:
Mama dwóch najdroższych skarbów :)
Kubuś - 7 lat i Krzyś - 1 roczek i 7 mcy
Allunia
Posty: 1524
Rejestracja: 17 maja 2004 00:00

Post autor: Allunia »

cześć :-) co sądzicie o imieniu BRUNO dla chłopca? pasuje do naszego nazwiska i jak będzie podobny do Taty, to i do wyglądu będzie pasowało :-) tylko sęk w tym że wszyscy naokoło się krzywią na BRUNA :-( dla córeczki wybrałam GABRYSIA.
Okruszek - VII.04

Gabrielka - X.05

Arturek - IX.07

Basia - III.14
Awatar użytkownika
kostesia
Posty: 1054
Rejestracja: 01 gru 2002 01:00

Post autor: kostesia »

Allunia, a co Was to obchodzi, że dookoła wszyscy sie krzywią......Ja jestem na tyle przekorna, że jak "ktos" sie krzywi, to tym bardziej mam ochote tak nazwać :lol:
A z drugiej strony, wymyśliliśmy sobie teraz dla dziewczynki imię ANIA. Wszystko było dobrze, dopóki "ktoś" nie powiedział, że jak się nie można zdecydować, to Ania zawsze pasuje :evil: I niby taka jestem przekorna, a też sie już teraz zastanawiam......

Precz z "ktosiami" :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Na nas też patrzą jak pytają o imię córy, po odpowiedzi że Lena pytają a jak normalnie bez zdrobnień 8O A móiwłam męzowi dajmy MagdaLena i będzie oki, ale On z tych co mu lata :roll:
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
Haniulek
Posty: 1705
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: Haniulek »

11 maja pisałam na tym wątku o swoich typach.
I pisałam także, że u nas zmienia się wszystko jak w kalejdoskopie.
I tak imię dla chłopczyka zmieniło się na: Daniel :D
Ale co tam będę gadać. Jak już odnajdziemy nasze maleństwo pewnie nasze typy będą znowu jeszcze inne :hihi:
Szymon (04.2006)
Matylda (05.2011)
:love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi milusińscy”