LUX MED WARSZAWA

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
wiolcia5
Posty: 102
Rejestracja: 11 sie 2005 00:00

LUX MED WARSZAWA

Post autor: wiolcia5 »

Może ktoś leczył się lub leczy w Lux Medzie w Warszawie??? Chodzi mi o edo-gin. :roll: Proszę o poradę...
Awatar użytkownika
fionka78
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2007 00:00

Post autor: fionka78 »

Witajce,

Podpinam się pod ten wątek, może ktoś miał styczność z ginekologami endokrynologami z lux medu? Macie jakieś doświadczenia? Ja chodzę do dr Krzywdzińskiego, byłam u niego 3 razy ale chętnie zmieniłabym na innego, tylko nie wiem czy warto.
Napiszcie jeśli byłyście u kogoś innego.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wiolcia5
Posty: 102
Rejestracja: 11 sie 2005 00:00

do fionki

Post autor: wiolcia5 »

Czy to ten p. Krzywdziński który przyjmuje w lux medzie na Racławickiej? Koleżanka mówiła mi że jest dobry, ale ona tylko tak słyszała nie leczyła się u niego. Możesz mi napisać coś na jego temat? Chciałam właśnie zapisać się do niego, ale czy warto?
Awatar użytkownika
fionka78
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2007 00:00

Post autor: fionka78 »

Jeśli chodzi o jego fachowość jako endokrynologa to nie mogą się wypowiedzieć bo z mojej winy terapia nie udała się.
Ale mogę napisać jakie były moje wrażenia po wizytach. Pan Doktor należy do lekarzy, którzy nie wyjaśniają przyczyn i nie tłumaczą dlaczego? z jakiej przyczyny? Po wizycie miałam tyle watpliwości i pytań ale u niego ich nie rozwiałam. Trochę się wkurzył jak spytałam się: "Panie doktorze przeczytałam w necie że... czy to prawda?
Jeśli chodzi o mój przypadek to Doktor twierdzi, że to nic groźnego, że owulację mam i będę miała jeszcze 15-cioro dzieci? Tylko dlaczego nie mam jeszcze nawet jednego :( ? Chciałbym pójść do innego lekarza żeby się upewnić czy jego diagnoza jest słuszna ale w lux medzie jest ich zaledwie trzech w tym do Doktor Koziara, do której nie sposób się zapisać ( ma terminy zajęte do 2008 R!). Został Dr. Głowacki i pewnie do niego pójdę.

Ale najlepiej będzie jeśli sama przekonasz się , bo może Tobie jego temperament będzie pasował.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
wiolcia5
Posty: 102
Rejestracja: 11 sie 2005 00:00

Post autor: wiolcia5 »

Witam. Oj niestety ale ja mam dośc lekarzy olewaczy, mam do nich uraz i alergię na takich ludzi. Trafiam zawsze na takich i szczerze mówiąc jestem już zmęczona olewactwem lekarzy, dlatego zanim pójdę do danego lekarza muszę poznać porządne opinie na temat tego lekarza :wink: Więc raczej do niego się nie wybiorę i dzięki za odpowiedż :)
Awatar użytkownika
Eva-eva
Posty: 1372
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: Eva-eva »

hej? czy ktoś tu jeszcze jest na tym wątku, kto chodzi do gina w luxmedzie?
PCO laparo 2IUI
ICSI nOvum 22 IV 2010
Mateusz i Daria 37+5tc 28 XII 2010 :love:

życie łamie nas wszystkich, a potem wielu staje się silnymi właśnie tam gdzie zostali złamani- Hamingway
flores13
Posty: 418
Rejestracja: 05 paź 2007 00:00

Post autor: flores13 »

Eva-evaEva-eva

mam abonament w Lux Medzie i jestem wlasnie na etapie poszukiwania konkretnego gina..kilkakrotnie bylam u p.dr Klimczak, ale....entuzjastka jej podejscia do pacjentki nie jestem wiec kolejna wizyte wole odbyc u kogos innego..mozesz kogos polecic?
Awatar użytkownika
Eva-eva
Posty: 1372
Rejestracja: 24 cze 2004 00:00

Post autor: Eva-eva »

trudno stwierdzić, ja chodzę do Połujańskiego. Nie wiem czy dobry. Wiesz, w LuxMedzie nie ma specjalistów od leczenia niepłodności, oczywiście jakieś podstawy oni też znają. Ponieważ ja byłam na takim etapie, że wiedziałam sama czego potrzebuję i jakie powinny być dalsze kroki, dlatego chodziłam do Połujańskiego, i z nim uzgadniałam przebieg leczenia. LuxMed ma tę zaletę że jak się robi monitoring to dają wyniki na piśmie razem ze zdjęciami. W Invimedzie, dają skąpy opis, w którym nawet nie pisze jaka grubośc endo. A pełen opis kosztuje 100zł! Więc chodze i do Invimedu i do Luxmedu.
PCO laparo 2IUI
ICSI nOvum 22 IV 2010
Mateusz i Daria 37+5tc 28 XII 2010 :love:

życie łamie nas wszystkich, a potem wielu staje się silnymi właśnie tam gdzie zostali złamani- Hamingway
flores13
Posty: 418
Rejestracja: 05 paź 2007 00:00

Post autor: flores13 »

jestem umówiona na wizytę do endo.-gin., pani dr Maria Koziara. czy któraś z Was leczyła się u tej doktorki?
pozdr.
flores13
Posty: 418
Rejestracja: 05 paź 2007 00:00

Post autor: flores13 »

podejmuję kolejną próbę znalezienia dobrego lekarza w Lux Medzie..umówiłam się na wizytę do dr Krzysztofa Głowackiego - macie jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
agn24
Posty: 290
Rejestracja: 09 lip 2008 00:00

Post autor: agn24 »

Chodziłam do dr Medarda Lecha, przyjmował na Racławickiej, teraz w Al.Jerozolimskich. Ma on sporo pacjentek, na wizytę czeka się ok. miesiąca. Niemniej mimo że chodzę do niego od lat, chętnie poszłabym do innego lekarza. Pan doktor, choć bardzo sympatyczny już dwa razy zdiagnozował u mnie ciążę, ignorując moje tłumaczenia o negatywnych testach, dopiero co przebytej @ i brakach objawów. Obie ciąże ku mojej rozpaczy okazały się torbielami :cry: , a jedynym lekiem na torbiele wg. doktora jest operacja, albo tabletki anty.
Awatar użytkownika
pilek
Posty: 63
Rejestracja: 08 gru 2008 01:00

Post autor: pilek »

Ja też mam abonament w Luxmedzie w Wawie. Teraz wiele się zmieniło - już np. nie robią monitoringu cyklu poprzez usg (chyba ze odpłatnie), lekarze "mają zabronione" leczenie niepłodności - jak wyjaśniła mi endokrynolog od leczenia niepłodności są inne kliniki. Jeżeli chce się samemu zbadać jakiś hormon bez skierowania to jest dodatkowa opłata - nie pamiętam ale zdajsie 20 zł ? 40zł?
W problemach gin-niepłod. odradzam dr Szulińską z chmielnej. Jej pomysł / diagnoza na niepłodność - odstresować się. Pewnie i cenny, ale nie jedyny... Aha no i zapomnieć o zbadaniu hormonów, tarczycy, męża itp. Ledwie wyprosiłam skierowanie na progesteron.

Lux med jest dobry żeby się przebadać i z tym kompletem zasilić szeregi specjalistów od niepłodności....
Awatar użytkownika
agn24
Posty: 290
Rejestracja: 09 lip 2008 00:00

Post autor: agn24 »

pilek mój mąż chodzi do urologa, i od czasu do czasu dostaje jakieś skierowania na badania hormonalne.
Ale fakt strasznie się bronią przed leczeniem niepłodności :roll:
flores13
Posty: 418
Rejestracja: 05 paź 2007 00:00

Post autor: flores13 »

pilek jestem wlasnie w trakcie monitoringu w LuxMedzie. beznadziejnie wyglada sprawa z terminami, ale generalnie - dostalam skierowanie na 7 USG w cyklu i nikt nie robil problemow. Poki co lecze sie u dr Koziary.
niesmiale starania od 05.2007
Bromergon + Luteina
07.2009 laparoskopowe usuniecie potworniaka
08-09.09 ziółka, mieszanka O.Sroki
10.2009 poczatek zabawy z CLO
listopad, 34dc - II krechy, beta 219,7
Marianna ur. 13.08.10, g.0:53 3762g, 58cm
Awatar użytkownika
agn24
Posty: 290
Rejestracja: 09 lip 2008 00:00

Post autor: agn24 »

flores13 pisze:pilek jestem wlasnie w trakcie monitoringu w LuxMedzie. beznadziejnie wyglada sprawa z terminami, ale generalnie - dostalam skierowanie na 7 USG w cyklu i nikt nie robil problemow. Poki co lecze sie u dr Koziary.
U mojej znajomej po takiej 'sesji' (monitoringu) w cyklu kazali zapłacić motywując to tym, że monitoring podchodzi pod leczenie niepłodności, a oni się tym nie zajmują :roll: Było to ze 2-3 lata temu.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”