BIELSKO-BIAŁA

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 5462
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Klarysa »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Radosny był to dzień, gdy pojawiłeś się ,
Szczęśliwy był to dzień, bo łaska Wielka nas spotkała,
że mała istotka na swych rodziców nas wybrała
Awatar użytkownika
DANAJB
Posty: 360
Rejestracja: 17 wrz 2004 00:00

Post autor: DANAJB »

Klarysa.
Cieszę się, że wszystko poszło dobrze. Mam nadzieję, że brzemiennie w skutkach. :P
basia201
Nie wiem czy słyszałaś coś o chińczyku, który przyjmuje w Jaworzu. Ja na własne oczy widziałam jakie skutki przynosi jego akupunktura. Jeśli chodzi o zioła to też można u niego się zaopatrzyć. Podobnmo ma pojęcie o leczeniu przeróżnych dolegliwości w tym problemów kobiecych.
Jeśli będziesz reflektować to daj znać a ja podam ci bliższe namiary.
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Kobitki

Dzisiaj mam już lepszy humor bo wczoraj był dół :oops:
Więc tak jak wiecie 2 miałam IUI o 19.00!
3 zrobiłam USG o 9.00 i nic jak były tak są tylko większe!
4 tj dziś poszłam na USG i o dziwo pękły trzy ale to już 38 godzin po...
Więc zaczęłam jeść duphaston 2x1 i zobaczymy za 14 dni... jak wytrzymam to napięcie. Może te żołnierzyki są długodystansowe...
O dziwo pękły te trzy 20mm a ten 28,27 mm są nadal.
Może któraś z was jadła PROGYNOVA 21 mite dostałam od Zamory ale jak przeczytałam ulotkę to tego nie zjem, poza tym pisze żeby nie jeść jak się jest w ciąży to jakoś głupio...

basia201 witam w naszym Bielskim gronie! Nie znam żadnego lekarza ani znachora ale mogę polecić nasze miłe spotkania żeby podnieś się na duchu... zapraszamy...
Bietka pisz coś!
Alilka dłuższy post jest niewskazany!
DanaJB Zamorek jest zaje..fajny...
Ostatnio zmieniony 06 maja 2005 07:50 przez ilonka, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
basia201
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2005 00:00

Post autor: basia201 »

słyszałam o tym chińczyku ale on podobno jest baaaaaardzo drogi a mi chodzi o zielarza Wojtulewski czy jakoś tak wcześniej dziewczyny onim pisały. Ja to zawsze jestem nie poinformowana kurcze ale człowiek wie najmniej kiedy ma coś blisko. On ma gabinet na Konfederatów Barskich nawet nie wiem gdzie jest taka ulica :oops:
basia201
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2005 00:00

Post autor: basia201 »

Ilonka dzięki za powitanie i za zaproszenie :D
Awatar użytkownika
DANAJB
Posty: 360
Rejestracja: 17 wrz 2004 00:00

Post autor: DANAJB »

Czy drogi to pojęcie względne. Ja się już przyzwyczaiłam, żeby nie pytać o cenę bo chwytam się wszystkiego. Nawet nie wiesz ile wydałm już na znachorów. Aż wstyd się przynać, że taka oświecona kobita takich rzeczy się ima Ale cóż. Jak nie ma wyboru to i tak jest taniej niż ISCI.
O tym gościu co piszesz nie słyszałam. Ale może dziewczyny coś ci podpowiedzą. Do chińczyka sobie możesz zadzwonić i spytać ile teraz u niego kosztuje wizyta. Podam ci numer jak tylko go zorganizuje.
basia201
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2005 00:00

Post autor: basia201 »

wiesz co to już nawet nie chodzi okase tylko żeby udowodnić sobie że łapałam sie wszystkiego. Po 5 ciąży byłam u kobiety która mi powiedziała że mam bakterie ok wyleczyłam i z nadzieją zaszłam po raz kolejny niestety dzidziuś urodził sie martwy. Ja poprostu boję sie kolejnego takiego przeżycia więc co mi zostało łazić gdzie sie da i żeby nie zdzierali kasy bo nie chce płacić za kolejne chyba. Ale ten nr tel. sie przyda może sie odważe i poleze do niego :cry:
anonymouse027
Posty: 1222
Rejestracja: 28 kwie 2009 00:14

Post autor: anonymouse027 »

O tym zielarzu dużo dobrego słyszałam, ale powiedz Basia najpierw, czy miałaś zrobioną immunologię. Jeśli nie- to wiem, że prof. Malinowski z Łodzi jest najlepszy.
basia201
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2005 00:00

Post autor: basia201 »

immunologia czyli kardiolipidy tak? Jeśli oto chodzi to tak i niby mam podwyższone. Atak naprawde miałam robione wszystkie już badania oprócz takich które robi sie przy nie możności zajścia w ciąże bo takich problemów nie mam. Mój męzuś tylko portkami trzepnie to już jestem w ciąży
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Kobitki
Jak moge sie wtrącić byłam u niego jakieś 5 lat temu (z powodu mojej pracy) i rozmawiałam z nim z godzinę i wiem że ma grono stałych klientów z całego kraju. Leczy kobiety na niepłodność i z wadami genetycznymi ale wiecie ja jestem sceptykiem i mi nic nie pomoże!
Ale herbatkę ma dobrą... :lol:
Musicie na wizytę wziąść wszystkie badania.

ilona
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
Bietka
Posty: 541
Rejestracja: 19 mar 2002 01:00

Post autor: Bietka »

Ilonka jak dostałaś Progynowę to jedz a nie marudź.
Ona ma dobry wpływ na endo i lepsze zagnieżdzenie się zarodka. To standartowy lek po transwerze. ja też go teraz łykam i to w diuzych dawkach, a jak będziesz w ciąży to odstawisz.

I się tak w ulotki nie wczytuj bo osiwiejesz 8)
Ja sie ostatnio naczytałam o tamoxifenie, przyniosę wam ta uloteczkę kiedyś. Ale jak ma pomóc to co.

Ja bym chciała aby ktoś mnie uśpił :?
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 5462
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Klarysa »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Radosny był to dzień, gdy pojawiłeś się ,
Szczęśliwy był to dzień, bo łaska Wielka nas spotkała,
że mała istotka na swych rodziców nas wybrała
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Klarysa
powiedz czy ciebie też tak boli brzuch... ja mam takie boleści jak przy okresie.

Bietka
jak mówisz żeby jeść tabletki to jem bo moje endometrium 6,7 marniutkie.
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 5462
Rejestracja: 18 lut 2004 01:00

Post autor: Klarysa »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Radosny był to dzień, gdy pojawiłeś się ,
Szczęśliwy był to dzień, bo łaska Wielka nas spotkała,
że mała istotka na swych rodziców nas wybrała
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Klarysa
Z tego całego zamieszania zapomniałam zwolnienia z Novum :oops: ale chodze do pracy jutro jade na komunię na Podkarpacie więc będę dopiero dostępna w poniedziałek.
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”