Ile nas jest? Przedstawmy się!

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

ODPOWIEDZ
Tina141206
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2011 08:54

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Tina141206 »

no nie zaprzecze;) poczatki byly naprawde trudne, teraz juz minely dwa lata jak sa pod moja opieka, dogadujemy sie troche lepiej, mam nadzieje ze najgorsze juz za nami;)
IZEK72
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2011 18:23

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: IZEK72 »

Witam jestem tutaj nowa.Jakiś czas podczytywałam wasze forum i postanowiłam się ujawnić.W przyszły wtorek odbieram kwalifikacje na Z R Z wielodzietną.Tematem wraz z mężem byłam zainteresowana od wielu lat ,teraz przyszedł czas na realizację zamierzeń.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. :D
Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy,gdy najmniej na nią zasługuje
Awatar użytkownika
elanowa
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2011 00:43

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: elanowa »

Witam. Mama zastepcza 10-letniego Adasia....Mama od niespelna 9-ciu lat :)
Elzbieta
ktbs
Posty: 4738
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: ktbs »

hej Izek rozumiem że nie masz jeszcze dzieci w rz?

witaj Elu :)
kasia - ciocia na zastępstwo ;)
IZEK72
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2011 18:23

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: IZEK72 »

Witam właśnie u nas na razie nie ma dzieci ,gdybyście coś wiedziały to my bardzo chętnie.agulek dała linka do strony ops ,wchodziłam tam i widzę,że potrzebna jest zawodowa zastępcza dla trójeczki dzieciaczków-sprawa rzekomo pilna.Może wiecie jak się skontaktować i z kim w tej sprawie.pisałam na forum ops ale cisza :( Pozdrawiam

Dodane -- 16 Maj 2011 13:49 --

Witam Elu ,ja pochodzę z lubuskiego,a w Gorzowie mieszkałam przez prawie25 lat.Pozdrawiam :D
Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy,gdy najmniej na nią zasługuje
Awatar użytkownika
elanowa
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2011 00:43

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: elanowa »

Ciesze się ,że są osoby z moich stron. Zaglądałam tu od pewnego czasu aż w końcu zdecydowałam się napisać. Czuję powiew serdeczności....Mam sporo kłopotów z moim kochaniem ,połknełam niejedną łzę i wiele razy miałam wszystkiego dosyć. Jestem tu ponieważ, mimo tego ,że wiele razy mówiono mi ,że nici z moim wysiłków, ja nie odpuszczam .Jeszcze raz witam.......




Dodane -- 16 Maj 2011 20:14 --

Pytanie do IZEK72 moge wiedziec skad jestes?. Ja w Gorzowie mieszkam 56 lat z mala przerwa....
Elzbieta
IZEK72
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2011 18:23

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: IZEK72 »

Ja mieszkam na wsi niedaleko Kłodawy w domku jednorodzinnym.Mam 15-letniego syna i 21-letniego,który mieszka i pracuje w Anglii(usamodzielnił się).Przeszliśmy z mężem kurs na zawodową wielodzietną rodzinę zastępczą i czekamy na przyjęcie pierwszych dzieciaczków. :) Pozdrawiam i pisz jak masz ochotę na priva nawet jakbyś chciała tylko ,,pogadać".Pozdrawiam
Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy,gdy najmniej na nią zasługuje
Awatar użytkownika
Ewa 3
Posty: 20
Rejestracja: 04 cze 2011 11:19

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Ewa 3 »

Witam , jestem tutaj od niedawna i dopiero przymierzamy się do bycia rodziną zastępczą ( po zrealizowaniu bardzo ważnego celu - marzenie ) ale na początek chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć .
ktbs
Posty: 4738
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: ktbs »

hej
witam wszystkie nowe panie :)
zapraszam na ploteczki na wątek pogaduszkowy
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... start=1545

tam jest sporo dziewczyn z różnych form rz, więc można wymienić się doświadczeniami, podpytać co i jak a nawet złapać przepis na jakąś pyszność :mrgreen:
kasia - ciocia na zastępstwo ;)
natalaa
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2010 22:59

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: natalaa »

Witam serdecznie.Mieszkam w Wałbrzychu, od kilku lat jestem rodziną zastępczą. Chętnie zaopiekuję się jeszcze dzieckiem niepełnosprawnym. Czytam Wasze wypowiedzi i są one niezmierną kopalnią wiedzy i nie raz pomagają przetrwać w trudnych sytuacjach. Pozdrawiam
natalaa
Awatar użytkownika
wanielka
Posty: 3827
Rejestracja: 17 gru 2007 01:00

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: wanielka »

natalaa witaj, jeżeli masz ochotę, to wpadnij do nas na pogaduchy, o tutaj -->
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... start=2055
:mrgreen:
w ciszy i cierpliwości jest wasza siła...
Awatar użytkownika
sabiwal
Posty: 9
Rejestracja: 30 maja 2012 21:49

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: sabiwal »

Sabina z Nedzy(ha ha)
dwoje wlasnych 11 i 4 latka oraz trojka 9,8 i 6 lat-sa z nami od 8 miesiecy
izabelam
Posty: 155
Rejestracja: 08 gru 2010 23:27

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: izabelam »

witam, jestem mamą dla 3ki dzieciaków: synek biologiczny(10l), synek i córa adopcyjni ( 9 i 6 l), adoptowałam ich 3,5 roku temu; a od 1,5 roku prowadzę z mężem pogotowie rodzinne, w tej chwili przebywa u nas dwójka rodzeństwa (2latka mały i 11 miesięcy mała), bociana znalazłam na początku mojej drogi adopcyjnej i to tutaj znalazłam najwięcej wiadomości, które pomogły mi przejśc nasze trudne początki
iza
agarz
Posty: 94
Rejestracja: 30 lis 2006 01:00

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: agarz »

Witajcie-jestem tu nowa chociaż podglądam bociana kilka ładnych lat.Jesteśmy po kursie na RZ i mamy już kwalifikacje.Teraz czekamy na dzieciątko lub dwójeczkę.Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.
Awatar użytkownika
asiula82
Posty: 153
Rejestracja: 11 sty 2009 01:00

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: asiula82 »

Dopisuję się - mama zastępcza od 04.2012 dla 1.5 rocznej dziewczynki
1.02.2013 - Córeczka adopcyjna :)


Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”