ZYGOTA Olsztyn

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Lena2
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2008 01:00

ZYGOTA Olsztyn

Post autor: Lena2 »

Klinika powstała w październiku 2007 r. Niestety nigdzie w sieci nie znalazłam żadnych opinii, komentarzy itp.
Zatem jeśli macie jakieś doświadczenia z tym ośrodkiem - proszę o kilka słów. Jacy lekarze (poza założycielką - dr Bożena Olszewską) tam pracują, jakie preferują podejście do leczenia niepłodności (drogi naturalne czy techniki wspomagane)?
Czy poza "Zygotą" jest w Olsztynie jeszcze ktoś, kto na serio potrafi zająć się problemem? Spotkałam dobre opinie o lek. T. Waśniewskim ze Szpitala Wojewódzkiego (jesli dobrze pamiętam). Jak to wygląda państwowo?
Będę wdzięczna za pomoc.
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Post autor: sylwia30 »

Lena2 witaj na Boćku:) Na temat Zygoty może ktoś się jeszcze wypowie na tym wątku, natomiast ogólnie w sprawie leczenia w Olsztynie możesz porozmawiać tutaj:
/phpbbforum/viewtopic.php?t=18987&start=0
Awatar użytkownika
Lena2
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2008 01:00

Post autor: Lena2 »

Sylwia30, dziekuję za odzew i podany link. Skorzystałam. Wiem trochę o leczeniu w Olsztynie, ale dalej ani słowa o "Zygocie"...
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
drevni
Posty: 16511
Rejestracja: 10 lut 2008 01:00

Post autor: drevni »

cześć Sylwia
jestem pacjentką dr Olszewskiej i polecam gorąco!
ja po 2letnim oczekiwaniu na dzieciaka metodą naturalną i zgłoszeniu problemu od razu zostałam wzięta w obroty przez dr Olszewską. Sprawdziliśmy nasienie męża ( Olsztyn niestety przychodnia na Dworcowej-ale nie było źle w opinii meża- intymnie w miarę i nie bardzo stresująco) HSG- z tym gorzej - dr Olszewska jeszcze nie przeprowadza badania w gabinecie,ja robiłam w Miejskim,(próbowałam w Poliklinice, spławili mnie, próbowałam w Wojewódzkim, szkoda gadać..:)W Miejskim ok,samo badanie wiadomo przykre, ale wszyscy cierpliwie i troskliwie się mną zajeli.
Po badaniu-w zależności od decyzji pacjentki można popróbować parę cykli naturalnie albo od razu wspomaganie CLO. Jeśli to nie przyniesie rezultatu inseminacje doktor wykonuje u siebie w gabinecie
jeśli chodzi o lekarzy współpracujących z Zygotą nie podam nazwisk, ale wiem że doktor współpracuje z warszawską Gametą.
5IUI na nie.ICSI 8/4/2009
14.12.2009 Zoja i Martyna na świecie!!
blog mojego eMka
DZIECI FRANKENSTEINA
karla78
Posty: 543
Rejestracja: 15 lip 2008 00:00

Post autor: karla78 »

Witam, jestem z okolic Olsztyna, w Zygocie byłam raz z mężem w celu badania nasienia-b.miła pani laborantka,a badanie obszerne! z Dr Olszewską rozmawiałam jedynie telefonicznie -jednak wzbudziła moje zaufanie i zainteresowanie.
Córcia
Awatar użytkownika
ola_04
Posty: 504
Rejestracja: 24 lut 2009 01:00

Post autor: ola_04 »

Witajcie dziewczyny! jestem z Olsztyna i chciałabym otrzymać od was kilka rad. Proszę polećcie mi dobrego ginekologa powiem wam o co chodzi. Od 2 lat staram sie o dzidziusia , rok temu miałam in vitro w Invikcie w Gdańsku ale bez sukcesu Problem mamy taki z meżem ,ze ma on mało żołniezyków
i ja mam fsh ponad 10 i tak sie zastanawiam czy my mamy od razu jechać do kliniki na kolejną próbę czy zacząc leczyc sie tu na miejscu. Powiem szczerze ,ze na kolejne podejscie nie mam finansów i tak naprawde nie wiem co mam robic dalej.

Dodane po: 3 minutach:

może są jakieś szanse na leczenie tu w Olsztynie , może można zbic to fsh , tak naprawde w Gdańsku nikt nas nie próbował leczyc tylko od razu in vitro ale może jest jaks szansa moze sa jeszcze jakieś nadzieję zapomniałm dodac mam 33 lata

Dodane po: 44 sekundach:

czy do dr Olszewskiej moge udac sie z mężem nawet jak ma słabe plemniki?
wysokie FSH
słabe żołnierzyki męża
1-ICSI - 2008 nie udało sie :( INVICTA brak transweru
2-ICSI -LISTOPAD 2010 :( 6 komórek wszystkie złe :( Bocian brak transweru
3-ICSI GRUDZIEN 2010 :( 2 kom Bocian brak transweru
w czerwcu spróbuje jeszcze...
4-IMSI - 6 kom w tym 3 ok ale znowu brak zarodków :(

Juz nie walcze............
karla78
Posty: 543
Rejestracja: 15 lip 2008 00:00

Post autor: karla78 »

Zawsze warto spróbować OLU!Proponuję iść na pierwszą niezobowiązującą wizytę z mężem i zobaczyć czy może Wam pomóc.Chyba że w Waszym przypadku inseminacja nie wchodzi w grę.Pozdrawiam.
Córcia
Awatar użytkownika
ola_04
Posty: 504
Rejestracja: 24 lut 2009 01:00

Post autor: ola_04 »

karla78
Własnie tak zamierzam zrobić , ale najpierw zrobimy badania męża i ja zrobię sobie fsh i lh przynajmniej na początek . Pozdrawiam :)
wysokie FSH
słabe żołnierzyki męża
1-ICSI - 2008 nie udało sie :( INVICTA brak transweru
2-ICSI -LISTOPAD 2010 :( 6 komórek wszystkie złe :( Bocian brak transweru
3-ICSI GRUDZIEN 2010 :( 2 kom Bocian brak transweru
w czerwcu spróbuje jeszcze...
4-IMSI - 6 kom w tym 3 ok ale znowu brak zarodków :(

Juz nie walcze............
Awatar użytkownika
edka77
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2009 01:00

Post autor: edka77 »

Lena2
witam. ja leczę się u doktora Waśniewskiego i szczerzę mogę go polecić. jest w porządku ale niestety nie może mi już nic pomóc zostaje mi tylko in vitro, ale doktor powiedział,że poruszy pewne sznurki jeśli się z mężem zdecydujemy.korzystałam tez z usług doktor Olszewskiej, bo jeździliśmy z mężem na inseminacje do niej i nie mam żądnych zastrzeżeń. jest miła sympatyczna i szczerze można sobie z nią porozmawiać no i podczas zabiegu inseminacji nie pozwala źle myśleć, ze coś się nie uda. doktor Waśniewski kierował nas na inseminacje do zygoty i on nam ja polecił. pozdrawiam wszystkich Edyta
Awatar użytkownika
efra
Posty: 67
Rejestracja: 12 gru 2007 01:00

Post autor: efra »

witajcie :)
ja też przez zupełny przypadek znalazłam ZYGOTĘ w Olsztynie;
chciałam się zapytać, jak z intymnością, jeśli chodzi o badanie nasienia? jest jakiś pokój? można być we dwoje?
czy można tam mieć inseminację bezpłatnie, na skierowanie? czy to wyłącznie prywatna klinika?
Będę wdzięczna za wieści :)
Awatar użytkownika
załamana28
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2011 20:51

Re: ZYGOTA - Olsztyn

Post autor: załamana28 »

witajcie

widzę że długo tu nikogo nie było ale może ktoś mi pomoże....

chciałabym się dowiedzieć czy są osoby leczące się u dr olszewskiej które doczekały się dziecka?

już sama nie wiem co mam robić...
Dusia1
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2011 11:58

Re: ZYGOTA - Olsztyn

Post autor: Dusia1 »

Witam ! Ja też chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat dr. Olszewskiej !Jestem po 3 nieudanych inseminacjach w Bydgoszczy
karla78
Posty: 543
Rejestracja: 15 lip 2008 00:00

Re: ZYGOTA - Olsztyn

Post autor: karla78 »

Dusia 1- u kogo miałaś robione inseminacje w Bydgoszczy?
załamana28
Nie znam osobiście nikogo po udanej inseminacji u dr Olszewskiej, ale też nie znam zbyt wiele osób do niej chodzących.Ja miałam 2 wizyty - (inseminacji tam nie miałam),odczucia ambiwalentne;ale są osoby, co mają b.dobre zdanie o Olszewskiej.Ile ludzi tyle opini
Córcia
majka87
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2011 23:47

Re: ZYGOTA - Olsztyn

Post autor: majka87 »

witam. ja również szukam informacji na temat kompetencji dr olszewskiej. leczyłam się u dr przybyłowicza, ale on chyba tylko nas naciągał. miałam hsg jeden jajowód jest niedrożny, mąż ma 7 mln plemników, nie rosną mi pęcherzyki, robiłam zastrzyki z gonadotropiny, ale niestety zbyt mała dawka była i nie zadziałało. nie wiem co robić. a wy u kogo się leczycie???
Dusia1
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2011 11:58

Re: ZYGOTA - Olsztyn

Post autor: Dusia1 »

[treść wymoderowano]
Dzisiaj mam 1 wizytę u dr Olszewskiej ! Jezdziłam do dr Wańczyka ginekolog endokrynolog jeżeli trzeba ustawić hormony to polecam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”