Druga i kolejna "ciąża" adopcyjna!!

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
kaasia
Posty: 87
Rejestracja: 09 lis 2002 01:00

Post autor: kaasia »

/phpbbforum/viewtopic.php?p=102379#102379

co wy na to?
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

Kasiu moje najszczersze gratulacje !!!!!!!!

Ja chyba dzisiaj powinnam zawitać na wątek: Muszę się wykrzyczeć, bo mąż w szpitalu ( nie wiadomo na jak długo i strach myśleć co z tego wyniknie) i musiałam dzisiaj uśpić mojego ukochanego psa po 12 latach bycia razem, ale w tym wszystkim co się ostatnio dzieje dostałam jedną dobrą wiadomość prze 2 tygodnie przesunęlam się o 5 miejsc i jest dużo dzieci, coś się nareszcie ruszyło. I to poprawia mi humor i myślę, że wszystko jakoś się dobrze dla nas skończy i że czeka nas cudowne życie. Ciągle walczę ze złymi myślami i żyje nadzieją że jeszcze całe życie przed nami RAZEM już we czwórkę. Oj coś jednak smęce, muszę chyba zjeść następną czekoladkę.

MMG zdecydowala się jednak na córeczkę bo widzę jak Wojtek najchętniej bawi się z tatą- samochody itp. a mama jest od przytulania jak tata krzyczy i pomyślalam sobie -z kim będę gadać o ciuchach i kosmetykach i babskich sprawach , dwóch facetów mi wystarczy.
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Kaasiu tak się cieszę :cmok: Gratulacje :!: :!: :!:
Kala - pewnie, nie ma to jak córunia :!: :!: :wink:
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

Właśnie wróciłam z OA i czuję się tak jak przy pierwszym dziecku. :DDD: świat jest piekny a ja mogła bym skakać pod same chmury :D . Jestem druga na liście oczekujących na drugie dziecko w moim OA :clap1: Gadałam tam jak najęta, opowiadałam jak bardzo chcę mieć córeczkę, że kupiliśmy dlatego większe mieszkanie, żeby miala swój pokoik a Pani mówiła, że całkowicie mnie rozumie bo ma dwóch synów i brakuje jej córki. Jak obgadałm płeć to przeszłam do różnicy wieku,że nie chcę zeby była duża, że chciałabym zeby byli bardzo ze soba zżyci. A Pani, że tak bo potem to jest dwójka jedynaków. Tchnięto we mnie nadzieję, że może za rok :D . Może innym się wyda to dziwne, ale ja właśnie cieszę się, że to za rok lub 1,5 bo mieliśmy w perspektywie 2 lata i dłużej. Nie mogę się już doczekać :D
Chciałam jeszcze napisać o czymś co mnie bardzo zdziwiło. Para która razem ze mną czekała na pierwsze dziecko (synka) dzisiaj jechała poznać swoją córeczkę , która ma 8 tygodni. Dziwne jest to że mała jest z Bygdoszczy i że OA dostał wiadomośc, że tam dla niej nie ma rodziców 8O Dodam, że po drodze są inne duże miasta, nie sąsiadujemy ze sobą. Jak to usłyszałam to pomyślałam o Poznaniu gdzie wiemy, że nie mają dzieci czy takie OA nie powinny otrzymywac takich wiadomości w pierwszej kolejności.
Ale muszę przyznać, że mój OA naprawdę szuka dla nas dzieci bo to już kolejne spoza naszego województwa.
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Awatar użytkownika
MMG
Posty: 29
Rejestracja: 08 maja 2003 00:00

Bardzo się cieszę !!!!!!!

Post autor: MMG »

Kala,
naprawdę baaardzo się cieszę !!!!!!!!!
Mniemam, że masz teraz wiosnę w sercu i nic nie jest w stanie popsuc Ci chumoru :D
Czy ta pozycja druga to w kolejce po dziewczynkę czy ogólnie ?
jestem bardzo pozytywnie zdziwiona zasięgiem Twojego OAO 8O
W swoim usłyszałam, że dziecko trafia "poza standardowy region" kiedy nie znajdują się chetni rodzice w okolicy. Myślałam, że dotyczy to dzieci chorych albo niepełnosprawnych, ewentualnie licznych rodzeństw...

Jeszcze raz gratuluję i trzymam kciuki !!!
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

Dzięki MMG druga jestem jako czekająca na kolejne dziecko, ale ta para przed nami też chce dziewczynke. Tak się złożylo, że wszystkie pary czekające powtórnie mają już synów i czekały na córki.
Byłabyś u nas miłym wyjatkiem :P
Podzieliłam się moim szczęściem z rodzicami, sisostrą i przyjaciółką- wszyscy bardzo się cieszą i nagadałam się na temat imion, sukienek i warkoczyków i zazdrości między rodzeństwem :P :wink:
Właśnie MMG nie boisz się jak synek przyjmie rodzeństwo? Przecież teraz mają na nas wyłączność ....
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Awatar użytkownika
Tadama
Posty: 64
Rejestracja: 18 kwie 2003 00:00

Post autor: Tadama »

Witam serdecznie:)))

Mało sie dzieje na liscie wiec czas najwyzszy coś z tym zrobić. Ja bede na tyle smiala ze coś tu poskreślam:).

Kochaniutkie najprawdopodobniej zniknę stad:))), gdyz juz ktos na mnie czaka;-)))

Całuski dla was!
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

Tadamo, to wspaniała wiadomość! Napisz koniecznie coś więcej, koniecznie!!!

No i serdeczne gratulacje :)

Słówko o zazdrości pomiędzy rodzeństwem - jakaś jej forma ZAWSZE się pojawia, niezależnie od różnicy wieku, płci, formy pojawienia się dzieci w rodzinie :)

doskonale na ten temat pisze się w książce "Rodzeństwo bez rywalizacji" autorek Mazlish i Faber: jak my byśmy się czuły, gdyby nasz ukochany mąż przyprowadził do domu śliczną młodą dziewczynę i powiedział: to moja druga żona, zobacz jaka śliczna, będzie spała z nami w pokoju, jesteś starsza to masz się nią opiekować, oddasz jej rzeczy, z których wyrosłaś, miejsce w szafie... cieszysz się? :hihi:

niezłe porównanie - do mnie doskonale trafiło, jak też cała książka :)
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Agna pisze:jak my byśmy się czuły, gdyby nasz ukochany mąż przyprowadził do domu śliczną młodą dziewczynę i powiedział: to moja druga żona, zobacz jaka śliczna, będzie spała z nami w pokoju, jesteś starsza to masz się nią opiekować, oddasz jej rzeczy, z których wyrosłaś, miejsce w szafie... cieszysz się? :hihi:
O rany - ja bym sie czuła OKROPNIE :? :( Agna aż mi ciarki przeszły :wink:

Tadamo- GRATULACJE :!: :!: :!: :!:
Napisz coś więcej :!: :!:

Kala - ja też bym wolała chłopaka :wink:
Awatar użytkownika
Magda_G
Posty: 223
Rejestracja: 17 gru 2002 01:00

Post autor: Magda_G »

TADAMO gratulacje. Jak ja bym już też chciała stąd zniknąć.
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Lista na dzień 27.11.03


1. Gosiek - 11 miesięcy - Szczecin
2. MMG - 5 miesiące - Wrocław
3. kala - 5 miesiące
4. Magdalena_Grycman - czeka na dwie cudowne córeczki Darie i Oleńkę
5. INKA65 - 2 miesiące - Wrocław
Ostatnio zmieniony 27 lis 2003 16:23 przez Dorunia, łącznie zmieniany 1 raz.
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
kaasia
Posty: 87
Rejestracja: 09 lis 2002 01:00

Post autor: kaasia »

DORUNIU!
UPRZEJMIE PROSZĘ O WYRZUCENIU NAS Z LISTY, CHOCIAŻ TOWARZYSTWO TAKIE MIŁE... W SOBOTĘ JEDZIEMY PO MALEŃKĄ, MAMY WIĘC DWIE CÓRUNIE I NA RAZIE NIE CZEKAMY WIĘCEJ... CHOCIAŻ MOŻE KIEDYŚ ZAWITAMY NA LISTĘ "OCZEKUJĄCYCH PO RAZ TRZECI"... CO WY NA TO?


POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CZEKAJĄ I TYCH, KTÓRZY SIĘ DOCZEKALI. DUŻO OD WAS ZACZERPNĘŁAM I JESTEM WAM WDZIĘCZNA ZA KAŻDE DOBRE SŁOWO - NIE TYLKO TO KIEROWANE DO MNIE, ALE ZA CAŁĄ ŻYCZLIWOŚĆ PŁYNĄCĄ Z BOCIANA - SERDECZNE DZIĘKI !


-kaasia
Awatar użytkownika
kinas
Posty: 150
Rejestracja: 26 wrz 2003 00:00

Post autor: kinas »

JAK MIŁO CZYTAĆ TAK DOBRE WIADOMOŚCI :D :D
GRATUALCJE
:!: :!: :!:
SYLWIA
Mamusia szalonej 3 letniej Martusi :love: i trzech aniołków [i] [i] [i]
www.kinas.bobasy.pl
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=328][img]http://217.96.179.104/b/328.png[/img][/url]
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Kaasiu jeszcze raz gratuluję :D :D :D :D
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

Dorunia pisze: dzień 01.11.03
Oj, coś mało się dzieje na liście!!:(
Życzę szybkiego "rozwiązania"!!!
No proszę jak dziewczyny wziely sobie do serca twoje slowa :wink:

Kasiu serdecznie gratuluje wam, że już bedziecie wszyscy razem. Koniecznie napisz o reakcjach twojej starszej corki.
A lista czekających po raz trzeci no, no ma koleżanka rozmach :wink:
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”