OAO w Bielsku-Białej

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
zuzik
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2003 00:00

OAO w Bielsku-Białej

Post autor: zuzik »

Odezwijcie się bocianowicze jeżeli jesteście z OAO w Bielsku-Białej.Zuzik
Awatar użytkownika
Anilka
Posty: 19
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: Anilka »

Witam Cię serdecznie!!!
Jesteśmy w B-B! Co prawda to dopiero początek, mamy za sobą 2 spotkania (z pedagog i psycholog), ale jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że każdy kroczek przybliża nas do upragnionego maleństwa!!! :P
Anilka
Awatar użytkownika
zuzik
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2003 00:00

dzięki za odzew

Post autor: zuzik »

Cieszę się ,że i w Bielsku-B są bocianowicze.
My jesteśmy po wszystkich spotkaniach czekamy we wrześniu ma byc kwalifikacja, dopiero w przyszłym roku maleństwo. Mam nadzieję,że wszyscy doznamy tego szczęścia bycia rodzicami. Nam niestety po kilku już ciążach niedonoszonych narazie się nie udało. Adopcja jest naszą nadzieją by szczęście dać i go posiadać.
Zyczę powodzenia i myślę,że spokojnie dobrniecie do końca spotkań.
Pozdrawiam Zuzik. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Gość

oao b-b

Post autor: Gość »

A czy teraz jest ktoś tu kto czeka w OAO B-B? proszę odezwijcie się !!!!!
Awatar użytkownika
dador
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2004 00:00

Bielsko Biała

Post autor: dador »

Ja przymierzam się do odwiedzenia ośrodka w Bielsku:)
Czy ktoś wie jak długo się czeka na nieco starsze dziecko ok. 3-4 lata?
Awatar użytkownika
waw
Posty: 1220
Rejestracja: 28 kwie 2004 00:00

Post autor: waw »

Cześć! My jesteśmy w Bielsku. Z tego co mi wiadomo na dzieci starsze czeka sie krócej niż na niemowlęta (na maluchy 18-24 miesiące) ale najlepiej zapytać u źródła. Pozdrawiam
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=22][img]http://zpo.ath.cx/b/22.png[/img][/url]
[url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=35975]Wielki Mały Człowiek[/url]
Awatar użytkownika
madzia_f
Posty: 12
Rejestracja: 25 wrz 2006 00:00

Post autor: madzia_f »

Witam!
jeśli w chwili obecnej jest ktoś oczekujący na adopcję w OAO w Bieslku-Białej proszę o kontakt - w grupie zawsze raźniej:)
Magda
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Hej Madziu - my czekamy .... :oops: już prawie 30 miesięcy :cry:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
madzia_f
Posty: 12
Rejestracja: 25 wrz 2006 00:00

Post autor: madzia_f »

my dopiero 9 miesięcy.
ale Wy to chyba już niedługo z tego ci się orientuję
pozdrawiam Was serdecznie i życze jak najszybszego i najszczęśliwszego zakończenia
Magda
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Właściwie to nie wiem czy długo czy niedługo.. niedawno zaświeciła mi nadzieja ale .. zgasła :cry: po prostu nie mam odpowiedzi a mój telefon został odebrany hmmm źle... tzn pani powiedziała że czuje dyskomfort gdy dzownie sie pytać (w tej akurat konkretnej sprawie) potem obiecała zadzwonić i... nie zadzwoniła. A ja nie mam odwagi wziąć za telefon... stweirdziłam ze widocznie nie ma dla mnie wieści.. więc nadal jestem "oczekująca' oj i to strasznie niecierpliwa....

Więc jeśli "wieści" :wink: o nas masz z forum to nieststy... chyba że jakiś przeciek :wink: :lol: :wink: :lol:
Awatar użytkownika
dominia
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2006 01:00

Post autor: dominia »

Witam Was. My czekamy z mężem 4 miesiące.Pani z Ośrodka poinformowała nas ,że może to potrwać około 2 lata.
ciach/moderator
Awatar użytkownika
madzia_f
Posty: 12
Rejestracja: 25 wrz 2006 00:00

Post autor: madzia_f »

domina!
ja równiez witam Cię serdecznie i życzę wytrwałości oraz tego aby dzieciaczek był jak najszybciej z Wami!
pozdrawiam
Magda
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Dominia witaj wśród Bielskich Bocianów!!!!


i oby dzieciaczek jak najprędzej był z Wami!!!!
Awatar użytkownika
dominia
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2006 01:00

Post autor: dominia »

Dzięki za miłe powitanie.
W przyszłym tygodniu rozpoczynamy warsztaty.Napiszcie mi coś o tym /myślę,że chyba już to za Wami/.
ciach/moderator
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

I już za nami... dziś odbyła się rozprawa adopcyjna. OAO Bielsko to wspaniały osrodek, jest z rodzicami DO KOŃCA tzn monituje nawet wydanie aktu urodzenia!!! Na każdym kroku "prawnym" byli z nami. I za to im dziekujemy a przede wszystkim za Naszego Syna!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”