JEST BĄBELEK!! c.d

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aska
Posty: 1853
Rejestracja: 24 mar 2002 01:00

Post autor: Aska »

Witam wszystkich po nadmorskich szaleństwach. Muszę się pochwalić moim synkiem, bo w ciągu tego czasu zrobił ogromne postępy. Na początku wchodził do morza jedynie do kostek i z wrzaskiem uciekał, gdy próbowałam go zaciągnąć dalej. Potem stopniowo nabierał odwagi, by wczoraj wejść po... pachy. Ogromnego wysiłku wymagało od Adasia przezwyciężenie lęku przed zjeżdżaniem z wysokich nadmuchiwanych zjeżdżalni ale i tego dokonał! Chociaż brakowało mu odwagi wsiadł na dużego konia na wspomnianym przez Edi Dzikim Zachodzie. Po tym wszystkim skoki na bange (na trampolinie) okazały się już pestką. Ech dziewczyny, rośnie mi mężczyzna :D
Pragnę Edi i jej mężowi podziękować za wspaniałe wypady na dziką plażę i Dziki Zachód (Edi wiszę Wam kiełbaski!). Co się działo na plaży, nie napiszę :wink: A na dzikim zachodzie tyle atrakcji i taka atmosfera, że aż Adaś... pozwalał się sadzać jakimś nastolatkom na kolanach i na dodatek był z nimi po imieniu 8O


PS. Na www jest "pocztówka z wakacji" ale to i tak tylko namiastka tego co się działo :wink:
Awatar użytkownika
Ryba
Posty: 95
Rejestracja: 21 maja 2002 00:00

Post autor: Ryba »

Aśka, powiem tylko, że fala ciepłych uczuć mnie oblewa jak patrzę jak rozwija się i rośnie Adaś.
Macie szczęśliwe i pięknie kochane dziecko.
Gratlacje!
RYBA
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Aska Adaś jest fantatsyczny :!: :!: :!:
Pocztówka też, ale ja poproszę wszystkie zdjęcia oddzielnie, jeśli to możliwe :!: :!: :!: :!:
Cieszę się, że już jesteście :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
edi
Posty: 56
Rejestracja: 16 kwie 2002 00:00

Post autor: edi »

I my Asi dziękujemy za miłe towarzystwo i przepraszamy za "niektóre sytuacje" wymykające się spod kontroli. :oops: Myślę, że jak spotkamy się następnym razem moje dziecię będzie bardziej "cywilizowane". Pozdrawiamy.
Edyta i Natalka.

PS. Jakie kiełbaski???????? Ale skoro wisicie.... to przybywajcie i spożyjemy :wink:
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Asiu,
Ja tez chciałabym zobaczyć pocztówkę, ale u mnie nie otwiera się Twoja strona :cry:
Awatar użytkownika
asteriks
Posty: 688
Rejestracja: 05 paź 2002 00:00

Post autor: asteriks »

Pocztówka bardzo ładna aż jestem z Agusią w szoku. Teraz widzimy ile radości ma bąbelek, i jak dobrze się czuje. Nie mozemy my sie doczekac kiedy naszego babelka nad morzem będziemy filmowac jak sie bawi. Na razie robimy zdjęcia jak jeździ samochodem i kieruje nim z tatusiem.
pozdrawiamy
Agusia Zbyszek z Szymonikiem i Zuzią
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Aska pisze:Madźko, dla Ciebie wyjątkowo mogę wysłać na adres prywatny, o ile nie masz nic przeciwko temu.
Asiu, dziękuje bardzo, ale już nie mogłam wytrzymać z ciekawości i zobaczyłam sobie w pracy. Tam mi sie otwiera Twoja strona.
SUPER pocztówka z wakacji!!!!
Ale Adaś się zmienił! Taki duży i chyba zmężniał!?! Piękny chłopak!!!!
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

Asiu Wasz synek jest na zdjęciach THE BEST.Widać jak bardzo wypogodniał.Bardzo się ciesze Waszym szczęściem.
:hihi: :flowers: :hihi: :flowers: :hihi: :flowers: :hihi: :flowers: :hihi: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Szczęśliwa mama Zosi i Frania:):)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Asia,
przyjdziesz z Adasiem w sobotę do Ogrodu Botanicznego?
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Asi nie bedzie, jest z Adasiem do niedzieli po za Łodzią.
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
siwaczka
Posty: 3267
Rejestracja: 14 lis 2002 01:00

Post autor: siwaczka »

Witajcie Bąbelki po wakacjach :cmok: . Przyznajcie, że wszędzie dobrze, ale w Domu najlepiej :D .
Dziękujemy za pozdrowienia i bardzo się cieszymy na spotkanie ...
Awatar użytkownika
Aska
Posty: 1853
Rejestracja: 24 mar 2002 01:00

Post autor: Aska »

Witam Was i dziękuję za miłe słowa. Właśnie wróciliśmy z kilkudniowej działkowej eskapady, podczas której nasz królik Wacuś zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach 8O :cry: a Adaś nauczył się pływać w stawie stylem Bąbelka. Styl Bąbelka polega na tym, że wchodzi się prawie po pachy do wody, kuca się i energicznie wymachuje ramionami.
A od jutra zaczynamy adaptację do przedszkola. Na razie w asyście mamy.
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Powodzenia w przedszkolu - samych miłych wrażeń! :D
Nie zapomnijcie pantofli na zmianę, jak my w zeszłym roku. :wink:
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

No proszę jaki dorosły już facet z Adasia, przedszkole, pływanie te sprawy :D


POWODZENIA!!!!
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
Aska
Posty: 1853
Rejestracja: 24 mar 2002 01:00

Post autor: Aska »

Jesteśmy już po pierwszym dniu. Adaś funkcjonował znakomicie. Bawił się albo sam albo przyłączał do dzieci. Pani przedszkolanka powiedziała, że to dobrze rokuje na przyszłość (czyt. wrzesień). Tylko czasami mnie potrzebował, żebym go pokręciła na karuzeli albo wysypała piasek z butów. Był jeden stresujący moment. Dzieciom wypadła piłka za ogrodzenie a ja zaoferowałam się ją przynieść. Trochę celowo, żeby Adaś zobaczył, że wychodzę i wracam. Gdy mój synek zobaczył mnie poza terenem przedszkola od razu się zestresował i już miał łzy w oczach. No ale to pierwszy dzień.
Bardzo mi się podoba opieka pań przedszkolanek, które nie tylko bawią się z dziećmi ale i nie podnoszą na nie głosu, starając się spokojnie tłumaczyć i rozwiązywać konflikty. Mam nadzieję, że nie podpadliśmy jednej z pań. Adaś siedząc wraz z innym dzieckiem na karuzeli zawołał mnie. Okazało się, że pani też już podążała do karuzeli chcąc dzieci pokręcić. Na co Adaś zawołał:
-Baba nie! Mama.
Wytłumaczyłam mu, że to nie babcia, ale sami wiecie :oops:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”