oczekiwania wobec lekarzy i psychologów

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
KatarzynaRe
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2009 00:00

oczekiwania wobec lekarzy i psychologów

Post autor: KatarzynaRe »

Witam wszystkich.

Jestem studentką Psychologii UŁ i zbieram materiały do pracy magisterskiej dotyczącej potrzeb niepłodnych par i Ich oczekiwań wobec lekarzy, pomocniczego personelu medycznego i psychologów.
Chciałabym prosić o pomoc i zaprosić do udziału w badaniu.
Badanie polega na wypełnieniu ankiety demograficznej (ogólne dane) i ankiety dotyczącej oczekiwań. Zależy mi na tym, żeby wypełniły je zarówno kobiety, jak i mężczyźni (osoby niepłodne i ich partnerzy/partnerki). Badanie jest całkowicie anonimowe.
Jeżeli ktokolwiek z Państwa jest zainteresowany udziałem w badaniu proszę o kontakt. Udzielę dodatkowych informacji i jeżeli wyrażą Państwo taką chęć prześlę ww. ankiety (ew. linka do nich).
Moje gg: 7864429
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Katarzyna R.
Ignis
Posty: 237
Rejestracja: 29 lut 2004 01:00

Post autor: Ignis »

Chętnie wezmę udział w badaniu (rozumiem, że udział partnera jest konieczny?).
Bardzo proszę o przesłanie linka prywatną wiadomością, lub zamieszczenie go na forum.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Cyan
Posty: 324
Rejestracja: 26 sty 2009 01:00

Post autor: Cyan »

Ja też proponuję zamieszczenie linka na forum, zapoznamy się z nim i kto wie?Może weźmiemy udział w Twoim badaniu :D
Awatar użytkownika
KatarzynaRe
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2009 00:00

Post autor: KatarzynaRe »

Drodzy Państwo,
zdaję sobie sprawę z tego, że zamieszczenie linka do ankiet byłoby opcją najwygodniejszą. Niestety póki co nie mogę tego zrobić. Po pierwsze wynika to niestety z moich technicznych ograniczeń... ale co zdecydowanie ważniejsze zależy mi na tym, żeby oboje partnerów wypełniło ankietę, natomiast w przypadku zamieszczenia ich na jakimś portalu nie będę w stanie dopasować par. Zależy mi na tym z kilku powodów, m.in. po to aby porównać jak te oczekiwania różnią się (bądź nie) z uwagi na płeć oraz to, po czyjej stronie istnieją problemy z płodnością.
Dlatego jedyne o co w tej sytuacji mogę Państwa, którzy są zainteresowani, prosić to adres email. Wówczas prześlę także list zapraszający, w którym m.in. wyjaśniam procedurę. Zapewniam, że adres zostanie użyty tylko i wyłącznie w celach tego badania. Poza tym sam fakt przesłania przeze mnie ankiet oczywiście nie zobowiazuje do wzięcia udziału w badaniu.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania/wątpliwości chętnie odpowiem.
Pozdrawiam serdecznie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”