I tak mija kolejny rok...

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

bawareczka
Posty: 15997
Rejestracja: 28 sie 2009 00:00

Re: I tak mija kolejny rok...

Post autor: bawareczka »

aoteanoa takich osob jest tu wiecej. Takich z klodami pod nogami. Wszystko ma swoj czas...
Awatar użytkownika
aoteanoa
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2012 12:29

Re: I tak mija kolejny rok...

Post autor: aoteanoa »

Mój czas jednak się nieco wydłuży , dziś dostałam skierowanie do szpitala na laparoskopie jajników . Jednak lekarstwa nic nie pomogły a jednak zaszkodziły z tego wynika, ale cóż jeśli nie ma innej drogi , to trzeba iść ta która jest :(
rzenka
Posty: 17
Rejestracja: 05 mar 2012 14:15

Re: I tak mija kolejny rok...

Post autor: rzenka »

witam a mam straszny dylemat dziś byłam u lekarza i praktycznie nie daje szans na zajście naturalnie w ciąże! nie wiem tylko czy na dobre forum trafiłam chciała bym pogadać o in vitro i jego skutkach ubocznych i wogóle czy podejmować taki krok bardzo prosze o jakąś pomoc
bawareczka
Posty: 15997
Rejestracja: 28 sie 2009 00:00

Re: I tak mija kolejny rok...

Post autor: bawareczka »

rzenko jestes na jak najbardziej wlasciwym forum. mam nadzieje, ze ida Ci sie znalezc wszystkie potrzebne informacje a jak nie to pytaj.
Awatar użytkownika
Ewa 3
Posty: 20
Rejestracja: 04 cze 2011 11:19

Re: I tak mija kolejny rok...

Post autor: Ewa 3 »

:cry2: no właśnie mijały kolejne lata męża do lekarza nie zaciągnęłam ą nasze drogi się rozeszły z różnych powodów i powtórka z rozrywki . Kolejny partner również ma problem , nie mam pojęcia czy da się to naprawić bo jesteśmy na początku drogi .
Od tamtej pory to pewnie dziewczyny , które tutaj pisały mają swoje pociechy a ja dalej nic ... :(
James929
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2023 22:52

I tak mija kolejny rok...

Post autor: James929 »

Immerse yourself in the ultimate movie marathon experience with this stellar streaming service! Boasting a vast collection that spans the spectrum from timeless classics to the latest releases, it stands as a cinematic treasure trove for enthusiasts. The seamless streaming киного ла experience, paired with intuitive interfaces and personalized recommendations, guarantees a top-notch movie-watching escapade. Your go-to hub for unparalleled entertainment excellence is just a click away, inviting you to elevate your downtime and let the magic of movies unfold right at your fingertips.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”