Nasze szczęście jest już na świecie:-))) - lista!
Moderator: Moderatorzy nasi milusińscy
- amri
- Posty: 7633
- Rejestracja: 08 sie 2002 00:00
Nasze szczęście jest już na świecie:-))) - lista!
Kochani
po dłuuuuugich i "tajnych" naradach z agatą30 doszłyśmy do wniosku, że "gubimy się" już i zapominamy o tych, którzy cieszą się już swoim narodzonym szczęściem Może warto więc, podobnie jak na adopcji robi to Dorunia (Ile dzieci bocian dostarczył?), założyć listę
Serdecznie zapraszamy szczęśliwych rodziców do wpisywania się na tym wątku
:cmok: dla wszystkich
NIŻEJ AKTUALNA LISTA: (dzięki SiK)
Witajcie Serdecznie!
Dla Wszystkich Serdeczne Gratki!
Aktualna lista na 18.01.2012
1. Jasio - ur. 21 lipca 1994 - syn Agny
2. Paulina - ur. 30 września 1994 - córka waw
1. Małgosia - ur 25 sierpnia 1996 - córka Agny
2. Joanna - ur. 28 wrzeœnia 1996 - córka dodi71
1. Daniel - ur. 10 października 1997 - synek Doruni (niespodzianka na przekór medycynie)
2. Adrian - ur. 1997 - syn gajaw
1. Simon Alexander - ur. 6 listopada 1998 r. - synek hanuli
2. Jakub - ur. 11 listopada 1998 r. - synek astka (ICSI nOvum)
3. Kuba - ur. 30 listopada 1998 r. - synek Aneczki71
1. Maksymilian – ur 18 lutego 1999 – synek Mysz_y ( ICSI Kirobank)
2. Kacper - ur. 1999 - syn gajaw
1. Marysia- ur 30 maja 2000 r. - corka żabki (IVF nOvum)
2.Oliwia Julia - ur. 9 sierpnia 2000 - córka Agawy (ICSI w AM Białystok)
3. Filip - ur. 22 październik 2000 - synek Vill
1. Paweł - ur. 2001 - syn gajaw
2. Adaś Janusz - ur. 18 stycznia 2001 - syn nenekuku
3. Miłosz - ur. 12 kwietnia 2001 r. - synek piechotka
4. Małgosia - ur. 13 czerwca 2001 - córeczka mooniia (stymulacja lekami)
5. Maciej - ur. 18 czerwca 2001 - synek OPTYMISTKAA
6. Alicja i Aleksandra - ur. 7 listopada 2001 - córeczki Kostesi (IVF Novum)
zdjecie
7. Julia - ur. 24 grudnia 2001 - córeczka keny (ivf Szczecin)
1. Amelia Karolina - ur. 31 stycznia 2002 - córka ameli (3 inseminacja)
2. Marcelinka-ur 16 kwietnia 2002- coreczka Astry13 ( 1 ICSI w klinice w Szczecinie)zdjecie
3. Macius i Mikolaj -ur. 27 maja 2002 -synowie Marnny ( I ICSI w AM Bialystok
4.Jacek Junior- ur 1 sierpnia 2002- synek mamyjuniora
5. Gabrysia - ur. 10 września 2002 - córka agni71 (Mrozaczki ICSI w Novum)
6. Mikołaj Tadeusz - ur. 13 września 2002 - synek Tosca (2-ga ins. w Novum) zdjecie
7. Kacper, Wiktor i Marta - ur. 14 września 2002 - TROJACZKI A-M (Klinika ul. Polna Poznań )zdjecie
8. Patrycja - ur. 21 października 2002 r. - córeczka astka (ICSI nOvum)
9. Victor - ur. 24 pażdziernika 2002 - synek hanuli
10.Weronika Aleksandra - ur. 22 listopada2002, córeczka Olah ("Dziecko niespodzianka")zdjecie
11. Dominik - ur. 30 listopada 2002 - synek OPTYMISTKAA
12. Mikołaj - ur. 5 grudnia 2002 - syn ewaka (adoptuś)
13. Oleńka- ur. 20 grudnia 2002 - coreczka Jagodyzdjecie
1. Milena Marta - ur. 06.01.2003 - corka mini (mrozaki po ICSI)
2. Agatka Elżbieta - ur. 14 stycznia 2003 - córka Kisi i Jara (ICSI Novum)
3. Pyho ( ?) - ur. 15 marca 2003 - syn myskot
4. Weronika Ewa - ur. 11 maja 2003 - córka Agusi (adoptuœ)
5. Marysia i Robert -ur 23 czerwca 2003 - dzieci ewamewa99 (IVF Gameta)
6. Nadia- ur. 27 czerwca 2003 r, córeczka Bachy (po trzecim podejœciu: dwa w Białymstoku - nieudane, jeden w Novum ICSI)zdjecie
7. Maciuś Krzysio - ur. 14 lipca 2003 - syn Olivii (Invicta Gdańsk) zdjecie
8. Zosia- ur 18 lipca 2003 - coreczka Asi i Tomka - Sofijka
9. Piotruś Jakub - ur. 19 lipca 2003 - syn Myni (ICSI, Intermedica Poznań) zdjecie
10. Jakub - ur. 19 lipca 2003 - syn blotniaków (adoptuœ)
11.Jakub-ur 21 lipca 2003 - synek Sylvik ( I ICSI Invikta)
12. Dorotka - ur. 22 lipca 2003 - córka Nufki (z naturalnego cudu):) zdjecie
13. Julia Maria- ur 29 lipca 2003- coreczka nety(dowód tego , że jest nadzieja wbrew nadziei)
14. Marcinek - ur. 4 sierpnia 2003 - syn Elib (IVF AM Bialystok)
15. Antoś - ur 5 sierpnia 2003 - synek 2MAMYzdjecie
16. Julka - ur. 11 sierpnia 2003 - córka Ani113 (ICSI Gameta)
17. Marta - ur. 30 sierpnia 2003 - coreczka Iwony26 ( 4 inseminacja w Vitalmedice)
18. Maciuś Mateusz - ur. 6 września 2003 - syn Matyldy (po szczepieniach limfocytami męża)
19. Krzyś i Aleksandra - ur. 8 września 2003 - bliniaki ag (po ICSI w Novum)
20. Maksio - ur. 9 września 2003 - syn iwo_nki (cudownie poczety na zlosc medycynie i lekarzom pesymistom)
21. Róża, Piotr i Paweł - ur. 1 padziernika 2003 - TROJACZKI tomi (Invicta Gdańsk)
22. Magdalena - ur 9 padziernika 2003- coreczka Megi
(CUD)
23. Basia - ur. 10 padziernika 2003 - córka ANISI1 (2 IVF, AM Białystok)
24. Natasza - ur. 17 padziernika 2003 - córka Karoliny 111 (ICSI Consilium-eskimosek ) zdjecie
25. Szymon - ur. 24. padziernika 2003 - synek Agny (adoptuś)
26. Duszan - ur. 26 października 2003 - synek DaisyR (cud)
27. Ania - ur. 30 października 2003 - córka mała_m (MESA ICSI Bytom)zdjecie
28. Joanna Maria - ur. 31 pażdziernika 2003 - córka DorotyM (ICSI Invicta Gdańsk)
29. Staś Karol vel Figielek - ur. 1 listopada 2003 - syn Celestynki i Bayamusa (cudownie poczęty)zdjecie
30. Gabrysia -ur 2 listopada 2003-coreczka Renial (inseminacja)
31. Jaœ- ur 3 listopada 2003 - synek amillo(dziecko cud )
32. Milena Marianna - ur. 4 listopada 2003 - córka czekolady
33. Marta i Maciek - ur. 10 listopada 2003 - córka i syn Istrii (mrozaczki, ICSI w Holandii) zdjecie
34. Ola - ur. 15 listopada 2003 - córka eli (ICSI Novum)
35. Sylwia - ur. 19 listopada 2003 - córka olifki (ICSI Novum)zdjecie
36. Mikołaj- ur.23 listopada 2003 - syn Atram (ICSI - klinika w Szczecinie)
37. Miłosz Jakub - ur. 28 listopada 2003 - synek Alaiw ( poczety naturalnie na zlosc medycynie )
38. Pola Magda - ur 30 listopada 2003 - coreczka Nicoli (inseminacja)
39. Jagodka -ur. 7 grudnia 2003 - coreczka Joski
40. Olga -ur. 9 grudnia 2003 - coreczka Lory (inseminacja)
41. Ewa- ur. 13 grudnia 2003 - coreczka żabki (IVF nOvum)
42. Aleksandra Anna -ur. 14 grudnia 2003 - coreczka Agusi i Andyk (cudowne poczecie )zdjecie
43. Marcin Tomasz - ur 19 grudnia 2003 - synek Trudzi (inseminacja)zdjecie
44.Pola Barbara -ur 27 grudnia 2003 - coreczka annkier
45.Jaś Aleksander i Marcel Michał- ur. 29 grudnia 2003 -synowie Asji (2 ICSI nOvum)
1. Grzes i Przemek - ur 1 stycznia 2004 - synowie Baryleczki (Invikta Gdansk)
2. Marcinek - ur 9 stycznia 2004 -synek izuli ( 1 ICSI Intermedika)
3. Amelia Ewa - ur 10 stycznia 2004- coreczka Amri i Kynia_S (2 ICSI Kriobank Bialystok) zdjecie i zdjecie
4. Maciek- ur 10 stycznia 2004- synek Marka i Joli(ciaza z CUDU )zdjecie
5. Kajtek - ur 10 stycznia 2004 - synek Piechotkizdjecie
6. Maja i Jasmin- ur 12 stycznia 2004 - coreczki Money ( ICSI)
7. Dawid - ur. 12 stycznia 2004 - synek nudek (ICSI Szczecin
8. Franio -ur. 16 stycznia 2004 -synek Rozy (3 ICSI nOvum)
9. Julia- ur. 17 stycznia 2003 - coreczka Sokolicyzdjecie
10. Maksio-ur 21 stycznia 2004 - synek agata (4 ICSI nOvum)
11. Anna Faustyna - ur 22 stycznia 2004 - coreczka Dosi zdjecie,zdjecie
12. Mateusz - ur. 23 stycznia 2004 - synek Liz(ICSI nOvum)
13. Krzyœ- ur 1 lutego 2004- synek Anpio (ICSI Kriobank)
14. Jan Franciszek- ur 1 lutego 2004 - synek Sylwi1
15. Antoś - ur 2 lutego 2004 -synek Ptysiek (stymulacja owu w Invikcie)
16. Julia - ur 6 lutego 2004 - coreczka Edmy (ICSI nOvum)
17. Kasia i Madzia - ur. 9 lutego 2004 - córeczki Brydzia30 (I IVF Novum)
18. Dominika - ur 11 lutego 2004 - coreczka Majki28 ( ICSI -TESE nOvum)zdjecie
19. Macius- ur 11 lutego 2004 - synek Muszli (ICSI Invimed)zdjecie
20. Marek- ur 16 lutego 2004- synek Alyonki( 4 inseminacja nOvum)zdjecie
21. Kacper - ur 18 lutego 2004 - synek kasiagzdjecie
22. Alek- ur 21 lutego 2004- synek Iman (dzidzia prosto z Rodos )
23. Natalka - ur 1 marca 2004 - coreczkaPieguska
24. Dominika - ur. 6 marca 2004 - coreczka Kseni
25. Marcel- ur 7 marca 2004 - synek Sikorki
26. Olaf- ur 17 marca 2004 - synek Agawy( ICSI Invikta)
27. Julia i Tymoteusz - ur 25 marca 2004 - synek i corcia Hope(ICSI - Kriobank Białystok )
28. Kubuś - ur 31 marca 2004 - synek Puelli (VI inseminacja, Novum, niepłodność wtórna)
29. Pawełek - ur 4 kwietnia 2004 - synek Julietty1977
30. Jagoda - ur 5 kwietnia 2004 - coreczka Niesiaczka i Niesiaka (Inseminacja Poznan, Polna)zdjecie
31. Emilka - ur. 7 Kwietnia 2004 - córeczka SiK (ICSI nOvum)zdjecie
32. Ida Marianna - ur 8 kwietnia 2004- coreczka Ryby (ICSI Kriobank) zdjecie
33. Martusia - ur 20 kwietnia 2004- coreczka Mooniii ("cudowna naturalna cišża" )
34.Bartosz - ur. 30 kwietnia 2004- synek Marcyszki i Grzesia ("cudowna naturalna ciąża" zdjecie
35. Weroniczka i Macius- ur 12 maja 2004 - dzieci AsiW (ICSI nOvum mrozaczki)zdjecia
36.Tymoteusz- ur 19 maja 2004- synek BlankiZ (2 ICSI nOvum)
37. Igor- ur 23 maja 2004- synek Doliny
38. Marysia - ur 30 maja 2004 - coreczka Beemki1 zdjecie
39. Gabrys -ur 30 maja 2004 - synek Agikwiatekzdjecie
40. Michas- ur. 7 czerwca 2004 - synek bea74
41. Kacperek- ur 8 czerwca 2004 - synek marty-mm ( ICSI-TESA nOvum)
42.Anna Wiktoria - ur 9 czerwca 2004 - coreczka Cytryny (ICSI nOvum)
43. Sebastian i Lukasz - ur 9 czerwca 2004 - synowie Arven ( ICSI Invikta)
44. Jgnas- ur 12 czerwca 2004 - synek latiti
45. Basia- ur 13 czerwca 2004 - coreczka naga
46. Magdunia - ur 15 czerwca 2004 - coreczka Denatki i Denata
47. Julia - ur 17 czerwca 2004 - coreczka Moniki(ICSI Invikta)zdjecie
48.Jerzy- ur 18 czerwca 2004- synek Sonaty( ICSI Invikta)
49. Karolcia - ur. 18 czerwca 2004 - córeczka pat11
50. Jerzyk- ur 21 czerwca 2004 - synek Seq( ICSI Kriobank)zdjecie
51.Adrianek -ur. 24 czerwca 2004 - synek Lagi zdjecia
52.Macius- ur 24 czerwca 2004- synek marchewki22 (6 inseminacja, Szpital Police)
53. Jakubek - ur 24 czerwca 2004 - synek Goski i Sebastiana
54. Krzys i Pawelek- ur 25 czerwca 2004- synowie DorotyZ (ICSI nOvum 1313 )
55. Jagodka- ur 26 czerwca 2004 -coreczka kasiull (II ineseminacja Novomedica)
56. Tomaszek - ur 7 lipca 2004 - synek KiP ( IVF Invimed mrozaczki)
57. Michal- ur 9 lipca 2004 -synek Gosiaj69 (2 ICSI nOvum) zdjecie
58. Oliwka - ur. 16 lipca 2004 - coreczka Ziolki zdjecie
59. Igor - ur 26 lipca 2004 - synek Betki ( ICSI Kriobank)
60. Franus- ur 29 lipca 2004 - synek Karolinka (1 ICSI nOvum)
61. Julia i Mikolaj - ur 29 lipca 2004 - dzieci agat8 ( ICSI AM Bialystok)
62. Philip - ur 29 lipca 2004- synek Rudej3
63. Oliwia Magdalena- ur 31 lipca 2004 - coreczkaNitki28 zdjecia
64. Hania - ur. 1 sierpnia 2004 - córeczka ewaka (poadopcyjny cud)
65. Dominika -ur 3 sierpnia 2004 - coreczka Piasiu (ICSI nOvum)
66. Michal - ur 6 sierpnia 2004 - synek Xymeny (ICSI nOvum) zdjecie
67. Ola- ur 14 sierpnia - coreczka Iwci
68. Bartus - ur 19 sierpnia 2004 - synek Kamak- Kamili i Darka
69. Kubuś - ur. 25 sierpnia 2004 - synek bab (MESA ICSI Bytom)
70. Małgosia, Angelika, Krzysztof - ur. 27 sierpnia 2004 r. – trojaczki astka (mrozaczki nOvum)
71. Amelka - ur 30 sierpnia 2004 - coreczka Milci
72. Wiktor - ur. 17 września 2004 - synek agaty99 (mrozaczek ICSI Novum)
73. Małgorzata Daria - ur. 22 wrzesnia 2004 - córeczka Kasi (laciate) i Darka (Invicta)
74. Izunia- ur 29 wrzesnia 2004 - coreczka lavity
75. Dariusz - ur 1 pazdziernika 2004 - synek ryjka
76. Ewa Maria - ur. 13 paŸdziernika 2004 - córeczka ateny (adoptuœ)
77. Patryk - ur. 2004 - synek waw (adoptuœ)
78. Kubuś i Oleńka - ur. 3 listopada - dzieci majry (ICSI Invimed)
79. Laura- ur 5 listopada 2004 - coreczka Belli76 (2 ICSI nOVum)
80. Mikołaj - ur. 19 listopada - synek Milli (ICSI AM Białystok)
81. Staś - ur. 22 listopada 2004 - synek inspektora
82. Patryk Krystian - ur. 25 listopada 2004 - synek margoli zdjęcie
83. Wiktorek - ur. 29 listopada 2004 - synek Saalamy i Resigneda (2IVI Bytom)
84. Jagódka - ur. 4 grudnia 2004 - córeczka błotniaków (poadopcyjny cud)
85. Laura - ur. 7 grudnia 2004 - córeczka Ines (ICSI Invicta)
86. Szymon - ur. 16 grudnia 2004 - syn protusa
1.Maja - ur. 2 stycznia 2005 - córka aguli75 (1 ICSI AM Białystok)
2. Martusia - ur. 7 stycznia 2005 - córeczka Agny (poadopcyjny cud)
3. Martusia - ur. 7 stycznia 2005 - córeczka Gosiaczek1971
4. Kubuś - ur. 7 stycznia 2005 - synek gajaw
5. Adam i Marysia - ur. 8 stycznia 2005 - dzieciaczki Stasi (Invicta)
6. Robert - ur. 15 stycznia 2005 - synek Anitiny (AM Białystok)
7. Zosia - ur. 18 stycznia 2005 - córeczka booogie
8. Bartek - ur. 25 stycznia 2005 - synek Eli29
9. Bartosz, Miłosz i Marysia - ur. 4 lutego 2005 - trojaczki Niebieskich
10. Kinga - ur. 5 lutego 2005 - córeczka Joli1971 (ICSI nOvum, mrozaczek)
11. Marek i Michał - ur. 7 lutego 2005 - synowie edi-rs
12. Gabrysia - ur. 18 luty 2005 - córeczka laga (ICSI AM Białystok)
13. Olivia Marianna - ur. 25 lutego 2005 - córeczka agaks (AM Białystok)
14. Mia Magdalena - ur. 11 marca 2005 - córeczka marychna (2 ICSI Novum)
15. Julia - ur. 12 marca 2005 - córeczka aleksandras
16. Marysia - ur. 18 marca 2005 - córeczka bozia
17. Lena Anita - ur. 22 marca 2005 - córeczka agaty30 (2 ICSI Novum)
18. Zuzanna - ur. 20 kwietnia 2005 - córeczka Viki26
19. Gabrysia - ur. 22 kwietnia 2005 - córeczka Vendony i YOgurta
20. Amelka - ur. 25 kwietnia 2005 - córeczka eliszki (adoptuœ)
21. Roch Konstanty - ur. 5 maja 2005 - synek iskierki (3 inseminacja)
22. Marysia Halina - ur. 8 maja 2005 - córeczka Agusi i Andyka (nieoczekiwane poczęcie)
23. Amelka - ur. 12 maja 2005 - córeczka sary26
24. Leonek - ur. 12 maja 2005 - synek Mogusi
25. Sebastian - ur. 12 maja 2005 - synek dove (cišża naturalna po 4 latach)
26. Łukaszek - ur. 12 maja 2005 - synek mily
27. Hubert - ur. 17 maja 2005 - synek di (cn po 2 latach starań)
28. Kornelia - ur. 30 maja 2005 - córeczka Katji (cišża naturalna po 6 latach)
29. Natalia - ur. 20 czerwca 2005 - córeczka myszk_a (I ICSI Novum)
30. Jaś - ur. 30 czerwca 2005 - synek merville (inseminacja)
31. Przemko - ur. 1 lipca 2005 - synek lucja (I ICSI Invicta)
32. Jessica - ur. 3 lipca 2005 - córeczka kitik (I ICSI Invicta)
33. Bartosz - ur. 4 lipca 2005 - synek a_b (I ICSI Novum)
34. Katarzyna Anna - ur. 5 lipca 2005 - córeczka EwaM
35. Marta Anna - ur. 8 lipca 2005 - córeczka Agusi (poadopcyjny cud)
36. Izabela - ur. 8 lipca 2005 - córeczka Beaty1
37. Kasia i Natalka - ur. 15 lipca 2005 - córeczki alicji25
38. Bartosz - ur. 15 lipca 2005 - synek lidia_gp (1 IUI Ovum Lublin)
39. Natalia Anna - ur. 28 lipca 2005 - córeczka ateny (poadopcyjny cud)
40. Daniel - ur. 13 sierpnia 2005 - synek megan-83
41. Ania - ur. 16 sierpnia 2005 - córeczka kostesi (mrozaczek Novum)
42. Natalia Magdalena - ur. 16 sierpnia 2005 - córka Elki31
43. Łucja Zofia - ur. 17 sierpnia 2005 - córeczka Ita (I IVF/ICSI Novum)
44. Piotruś - ur. 18 sierpnia 2005 - synek maja31 (cn po 4 latach starań)
45. Danuta Irena - ur. 24 sierpnia 2005 - córeczka rrenya
46. Ania - ur. 29 sierpnia 2005 - córeczka ellami (mrozaczek po ICSI Novum)
47. Dawid - ur. 1 września 2005 - synek Doda0202 (po II IUI)
48. Zofia Anna - ur. 12 września 2005 - córeczka netki
49. Roksanka - ur. 13 września 2005 - córeczkaAgnes_sm
50. Jakub - ur. 15 września 2005 – synek gosik169
51. Dominika - ur. 21 września 2005 - córeczka Iza82
52. Wojciech Tomasz - ur. 25 września 2005 - synek Acha (ICSI nOvum)
53. Miłosz - ur. 25 października 2005 - synek kajdy
54. Basia - ur. 10 listopada 2005 - córeczka aldix
55. Jasiek- ur. 11 listopada 2005 - synek agam000
56. Antoś - ur. 29 listopada 2005 - synek LEELOO (inseminacja w Novomedice)
57. Agata Karolina - ur. 30 listopada 2005 - córeczka Betitki
58. Amelka - ur. 6 grudnia 2005 - córeczka ewusiek (ICSI)
59. Mikołaj Jakub - ur. 19 grudnia 2005 - synek giorgia
60. Mikołaj Karol - ur. 22 grudnia 2005 - synek Tomi66
61. Julka - ur. 28 grudnia 2005 - córeczka Tula
62. Kornelia Anna - ur. 30 grudnia 2005 - córeczka lablak
63. Łucja Anna - ur. 30 grudnia 2005 - córeczka aga70
1. Kamilka - ur. 9 stycznia 2006 - córeczka ryjek
2. Zofia Elżbieta - ur. 26 stycznia 2006 - córeczka zosia17 (po 3 poronieniach)
3. Zuzanna Pola - ur. 7 lutego 2006 - córeczka Takaga (ICSI Szczecin)
4. Bartosz - ur. 10 marca 2006 - synek toyo-pl (Novum)
5. Franek - ur. 14 kwietnia 2006 - synek marzki (Invicta Gdańsk)
6. Dominika - ur. 20 kwietania 2006 - córeczka dodi71
7. Jędruś - ur. 3 maja 2006 - synek maja197981 (IUI)
8. Emilka - ur. 4 maja 2006 - córeczka lorrylay
9. Alanek - ur. 26 maja 2006 - synek milka24 (IUI)
10. Laurka i Kubuś - ur. 19 czerwiec 2006 - bliźniaki aga_mala (ICSI TESA nOvum)
11.Milena - ur. 20 lipiec 2006 - córeczka karosia
12.Bartosz - ur. 22 lipiec 2006 - synek naga
13. Nataniel - ur. 4 sierpień 2006 - synek Anirula
14. Zosia - ur. 11 sierpień 2006 - córeczka edith136
15. Weronika - ur. 18 sierpień 2006 - córeczka Bacha
16. Emilka - ur. 3 wrzesień 2006 - córeczka goska
17. Uleńka- ur. 13 październik 2006 - córeczka MiAU
18. Emilka - ur. 14 wrzesień 2006 - córeczka Isabell
19. Amelka- ur. 14 wrzesień 2006 - córeczka ameliaaleksandra
20. Jakub - ur. 21 październik 2006 - synek Martikusia
21. Nataniel- ur. 8 listopad 2006 - synek alina1
22. Jaś Kazik- ur. 10 grudnia 2006 - synek celestynka
1. Julian- ur. 1 kwietnia 2007 - synek magugunia
2. Tymonek- ur. 11 kwietnia 2007 - synek astinex
3. Aniela- ur. 23 kwietnia 2007 - córeczka Monika79
4. Basia- ur. 3 maj 2007 - córeczka Latareczka
5. Jacuś- ur. 15 maj 2007 - synek martoza
6. Paulinka- ur. 11 czerwiec 2007 - córeczka doriszubel (mrozaczek nOvum)
7. Bartoszek- ur. 27 czerwiec 2007 - synek frettka
8. Paulinka- ur. 11 lipiec 2007 - córeczka SiK (mrozaczek nOvum)
9. Anna Maria - ur. 27 sierpień 2007 - córeczka suminka (mrozaczek nOvum)
1. Julia- ur. 17 styczeń 2008 - córeczka Martikusia
2. Kornelka - ur. 21 styczeń 2008 - córeczka Ninka75
3. Pola Magdalena - ur. 28 styczeń 2008 - córeczka Vill
4. Paweł - ur. 28 kwiecień 2008 - synek protus
5. Jaś - ur. 19 maj 2008 - synek malutka79 (AID, Salve Łódź)
6. Natalia Anna- ur. 02 czerwiec 2008 - córeczka monroe
7. Jan Roman Leonard - ur. 6 lipiec 2008 - synek Galain
8. Adam - ur. 12 lipiec 2008 - synek Sunivva
9. Amelia - ur. 22 lipca 2008 - córeczka niuniek (ICSI Białystok)
10. Anna Róża - ur. 22 wrzesień 2008 - córeczka pi-nezka (ICSI Novum)
11. Martynka - ur 1 grudzień 2008 - córeczka magwa (crioIFV-Invimed Wrocław)
12. Zuzanna Maria - ur. 3 grudzień 2008 - córeczka MadziaTczew
1. Karolinka - ur 5 styczeń 2009 - córeczka asiawzdomku
2. Pawełek- ur. 6 styczeń 2009 - synek marika11 (ICSI Invimed Warszawa)
3. Alicja- ur. 18 luty 2009 - córeczka Marusia7
4. Maciuś- ur. 17 czerwiec 2009 - synek Tygrys (ICSI nOvum)
5. Gabriela- ur. 26 czerwiec 2009 - córeczka frettka
6. Emilka- ur. 22 grudzień 2009 - córeczka OLA_OLA
1. Wiktoria - ur. 5 luty 2010 - córeczka Ewa1977 (ICSI Novum)
2. Mateusz - ur. 12 luty 2010 - synek aldix
3. Natalka - ur. 2 kwiecień 2010 - córeczka Basiunia82 (IUI Polmed Wrocław)
4. Magdalena - ur. 6 lipca 2010 - córeczka realne.pl
5. Kornelia - ur. 16 lipca 2010 r.- córeczka wikanka (IUI, Łódź)
6. Judyta - ur. 22 lipca 2010 - córeczka BebiBabu24
1. Igor - ur. 29 kwietnia 2011 - synek Sunivva
2. Sebastian - ur. 9 maj 2011 - synek kika111
3. Franciszek Szymon - ur. 7 listopad 2011 - synek zabkaa25
4. Julka - ur. 3 grudzień 2011 - córeczka creative1975(IUI Poznań)
Jest 149 chlopaczkow i 159 dziewczynek
Jeśli to możliwe to proszę o taki format podawania danych o Waszych pociechach:
IMIE DZIECKA- DATA URODZENIA- METODA+KLINIKA (ICSI, IVF, IUI, Naturalna)
po dłuuuuugich i "tajnych" naradach z agatą30 doszłyśmy do wniosku, że "gubimy się" już i zapominamy o tych, którzy cieszą się już swoim narodzonym szczęściem Może warto więc, podobnie jak na adopcji robi to Dorunia (Ile dzieci bocian dostarczył?), założyć listę
Serdecznie zapraszamy szczęśliwych rodziców do wpisywania się na tym wątku
:cmok: dla wszystkich
NIŻEJ AKTUALNA LISTA: (dzięki SiK)
Witajcie Serdecznie!
Dla Wszystkich Serdeczne Gratki!
Aktualna lista na 18.01.2012
1. Jasio - ur. 21 lipca 1994 - syn Agny
2. Paulina - ur. 30 września 1994 - córka waw
1. Małgosia - ur 25 sierpnia 1996 - córka Agny
2. Joanna - ur. 28 wrzeœnia 1996 - córka dodi71
1. Daniel - ur. 10 października 1997 - synek Doruni (niespodzianka na przekór medycynie)
2. Adrian - ur. 1997 - syn gajaw
1. Simon Alexander - ur. 6 listopada 1998 r. - synek hanuli
2. Jakub - ur. 11 listopada 1998 r. - synek astka (ICSI nOvum)
3. Kuba - ur. 30 listopada 1998 r. - synek Aneczki71
1. Maksymilian – ur 18 lutego 1999 – synek Mysz_y ( ICSI Kirobank)
2. Kacper - ur. 1999 - syn gajaw
1. Marysia- ur 30 maja 2000 r. - corka żabki (IVF nOvum)
2.Oliwia Julia - ur. 9 sierpnia 2000 - córka Agawy (ICSI w AM Białystok)
3. Filip - ur. 22 październik 2000 - synek Vill
1. Paweł - ur. 2001 - syn gajaw
2. Adaś Janusz - ur. 18 stycznia 2001 - syn nenekuku
3. Miłosz - ur. 12 kwietnia 2001 r. - synek piechotka
4. Małgosia - ur. 13 czerwca 2001 - córeczka mooniia (stymulacja lekami)
5. Maciej - ur. 18 czerwca 2001 - synek OPTYMISTKAA
6. Alicja i Aleksandra - ur. 7 listopada 2001 - córeczki Kostesi (IVF Novum)
zdjecie
7. Julia - ur. 24 grudnia 2001 - córeczka keny (ivf Szczecin)
1. Amelia Karolina - ur. 31 stycznia 2002 - córka ameli (3 inseminacja)
2. Marcelinka-ur 16 kwietnia 2002- coreczka Astry13 ( 1 ICSI w klinice w Szczecinie)zdjecie
3. Macius i Mikolaj -ur. 27 maja 2002 -synowie Marnny ( I ICSI w AM Bialystok
4.Jacek Junior- ur 1 sierpnia 2002- synek mamyjuniora
5. Gabrysia - ur. 10 września 2002 - córka agni71 (Mrozaczki ICSI w Novum)
6. Mikołaj Tadeusz - ur. 13 września 2002 - synek Tosca (2-ga ins. w Novum) zdjecie
7. Kacper, Wiktor i Marta - ur. 14 września 2002 - TROJACZKI A-M (Klinika ul. Polna Poznań )zdjecie
8. Patrycja - ur. 21 października 2002 r. - córeczka astka (ICSI nOvum)
9. Victor - ur. 24 pażdziernika 2002 - synek hanuli
10.Weronika Aleksandra - ur. 22 listopada2002, córeczka Olah ("Dziecko niespodzianka")zdjecie
11. Dominik - ur. 30 listopada 2002 - synek OPTYMISTKAA
12. Mikołaj - ur. 5 grudnia 2002 - syn ewaka (adoptuś)
13. Oleńka- ur. 20 grudnia 2002 - coreczka Jagodyzdjecie
1. Milena Marta - ur. 06.01.2003 - corka mini (mrozaki po ICSI)
2. Agatka Elżbieta - ur. 14 stycznia 2003 - córka Kisi i Jara (ICSI Novum)
3. Pyho ( ?) - ur. 15 marca 2003 - syn myskot
4. Weronika Ewa - ur. 11 maja 2003 - córka Agusi (adoptuœ)
5. Marysia i Robert -ur 23 czerwca 2003 - dzieci ewamewa99 (IVF Gameta)
6. Nadia- ur. 27 czerwca 2003 r, córeczka Bachy (po trzecim podejœciu: dwa w Białymstoku - nieudane, jeden w Novum ICSI)zdjecie
7. Maciuś Krzysio - ur. 14 lipca 2003 - syn Olivii (Invicta Gdańsk) zdjecie
8. Zosia- ur 18 lipca 2003 - coreczka Asi i Tomka - Sofijka
9. Piotruś Jakub - ur. 19 lipca 2003 - syn Myni (ICSI, Intermedica Poznań) zdjecie
10. Jakub - ur. 19 lipca 2003 - syn blotniaków (adoptuœ)
11.Jakub-ur 21 lipca 2003 - synek Sylvik ( I ICSI Invikta)
12. Dorotka - ur. 22 lipca 2003 - córka Nufki (z naturalnego cudu):) zdjecie
13. Julia Maria- ur 29 lipca 2003- coreczka nety(dowód tego , że jest nadzieja wbrew nadziei)
14. Marcinek - ur. 4 sierpnia 2003 - syn Elib (IVF AM Bialystok)
15. Antoś - ur 5 sierpnia 2003 - synek 2MAMYzdjecie
16. Julka - ur. 11 sierpnia 2003 - córka Ani113 (ICSI Gameta)
17. Marta - ur. 30 sierpnia 2003 - coreczka Iwony26 ( 4 inseminacja w Vitalmedice)
18. Maciuś Mateusz - ur. 6 września 2003 - syn Matyldy (po szczepieniach limfocytami męża)
19. Krzyś i Aleksandra - ur. 8 września 2003 - bliniaki ag (po ICSI w Novum)
20. Maksio - ur. 9 września 2003 - syn iwo_nki (cudownie poczety na zlosc medycynie i lekarzom pesymistom)
21. Róża, Piotr i Paweł - ur. 1 padziernika 2003 - TROJACZKI tomi (Invicta Gdańsk)
22. Magdalena - ur 9 padziernika 2003- coreczka Megi
(CUD)
23. Basia - ur. 10 padziernika 2003 - córka ANISI1 (2 IVF, AM Białystok)
24. Natasza - ur. 17 padziernika 2003 - córka Karoliny 111 (ICSI Consilium-eskimosek ) zdjecie
25. Szymon - ur. 24. padziernika 2003 - synek Agny (adoptuś)
26. Duszan - ur. 26 października 2003 - synek DaisyR (cud)
27. Ania - ur. 30 października 2003 - córka mała_m (MESA ICSI Bytom)zdjecie
28. Joanna Maria - ur. 31 pażdziernika 2003 - córka DorotyM (ICSI Invicta Gdańsk)
29. Staś Karol vel Figielek - ur. 1 listopada 2003 - syn Celestynki i Bayamusa (cudownie poczęty)zdjecie
30. Gabrysia -ur 2 listopada 2003-coreczka Renial (inseminacja)
31. Jaœ- ur 3 listopada 2003 - synek amillo(dziecko cud )
32. Milena Marianna - ur. 4 listopada 2003 - córka czekolady
33. Marta i Maciek - ur. 10 listopada 2003 - córka i syn Istrii (mrozaczki, ICSI w Holandii) zdjecie
34. Ola - ur. 15 listopada 2003 - córka eli (ICSI Novum)
35. Sylwia - ur. 19 listopada 2003 - córka olifki (ICSI Novum)zdjecie
36. Mikołaj- ur.23 listopada 2003 - syn Atram (ICSI - klinika w Szczecinie)
37. Miłosz Jakub - ur. 28 listopada 2003 - synek Alaiw ( poczety naturalnie na zlosc medycynie )
38. Pola Magda - ur 30 listopada 2003 - coreczka Nicoli (inseminacja)
39. Jagodka -ur. 7 grudnia 2003 - coreczka Joski
40. Olga -ur. 9 grudnia 2003 - coreczka Lory (inseminacja)
41. Ewa- ur. 13 grudnia 2003 - coreczka żabki (IVF nOvum)
42. Aleksandra Anna -ur. 14 grudnia 2003 - coreczka Agusi i Andyk (cudowne poczecie )zdjecie
43. Marcin Tomasz - ur 19 grudnia 2003 - synek Trudzi (inseminacja)zdjecie
44.Pola Barbara -ur 27 grudnia 2003 - coreczka annkier
45.Jaś Aleksander i Marcel Michał- ur. 29 grudnia 2003 -synowie Asji (2 ICSI nOvum)
1. Grzes i Przemek - ur 1 stycznia 2004 - synowie Baryleczki (Invikta Gdansk)
2. Marcinek - ur 9 stycznia 2004 -synek izuli ( 1 ICSI Intermedika)
3. Amelia Ewa - ur 10 stycznia 2004- coreczka Amri i Kynia_S (2 ICSI Kriobank Bialystok) zdjecie i zdjecie
4. Maciek- ur 10 stycznia 2004- synek Marka i Joli(ciaza z CUDU )zdjecie
5. Kajtek - ur 10 stycznia 2004 - synek Piechotkizdjecie
6. Maja i Jasmin- ur 12 stycznia 2004 - coreczki Money ( ICSI)
7. Dawid - ur. 12 stycznia 2004 - synek nudek (ICSI Szczecin
8. Franio -ur. 16 stycznia 2004 -synek Rozy (3 ICSI nOvum)
9. Julia- ur. 17 stycznia 2003 - coreczka Sokolicyzdjecie
10. Maksio-ur 21 stycznia 2004 - synek agata (4 ICSI nOvum)
11. Anna Faustyna - ur 22 stycznia 2004 - coreczka Dosi zdjecie,zdjecie
12. Mateusz - ur. 23 stycznia 2004 - synek Liz(ICSI nOvum)
13. Krzyœ- ur 1 lutego 2004- synek Anpio (ICSI Kriobank)
14. Jan Franciszek- ur 1 lutego 2004 - synek Sylwi1
15. Antoś - ur 2 lutego 2004 -synek Ptysiek (stymulacja owu w Invikcie)
16. Julia - ur 6 lutego 2004 - coreczka Edmy (ICSI nOvum)
17. Kasia i Madzia - ur. 9 lutego 2004 - córeczki Brydzia30 (I IVF Novum)
18. Dominika - ur 11 lutego 2004 - coreczka Majki28 ( ICSI -TESE nOvum)zdjecie
19. Macius- ur 11 lutego 2004 - synek Muszli (ICSI Invimed)zdjecie
20. Marek- ur 16 lutego 2004- synek Alyonki( 4 inseminacja nOvum)zdjecie
21. Kacper - ur 18 lutego 2004 - synek kasiagzdjecie
22. Alek- ur 21 lutego 2004- synek Iman (dzidzia prosto z Rodos )
23. Natalka - ur 1 marca 2004 - coreczkaPieguska
24. Dominika - ur. 6 marca 2004 - coreczka Kseni
25. Marcel- ur 7 marca 2004 - synek Sikorki
26. Olaf- ur 17 marca 2004 - synek Agawy( ICSI Invikta)
27. Julia i Tymoteusz - ur 25 marca 2004 - synek i corcia Hope(ICSI - Kriobank Białystok )
28. Kubuś - ur 31 marca 2004 - synek Puelli (VI inseminacja, Novum, niepłodność wtórna)
29. Pawełek - ur 4 kwietnia 2004 - synek Julietty1977
30. Jagoda - ur 5 kwietnia 2004 - coreczka Niesiaczka i Niesiaka (Inseminacja Poznan, Polna)zdjecie
31. Emilka - ur. 7 Kwietnia 2004 - córeczka SiK (ICSI nOvum)zdjecie
32. Ida Marianna - ur 8 kwietnia 2004- coreczka Ryby (ICSI Kriobank) zdjecie
33. Martusia - ur 20 kwietnia 2004- coreczka Mooniii ("cudowna naturalna cišża" )
34.Bartosz - ur. 30 kwietnia 2004- synek Marcyszki i Grzesia ("cudowna naturalna ciąża" zdjecie
35. Weroniczka i Macius- ur 12 maja 2004 - dzieci AsiW (ICSI nOvum mrozaczki)zdjecia
36.Tymoteusz- ur 19 maja 2004- synek BlankiZ (2 ICSI nOvum)
37. Igor- ur 23 maja 2004- synek Doliny
38. Marysia - ur 30 maja 2004 - coreczka Beemki1 zdjecie
39. Gabrys -ur 30 maja 2004 - synek Agikwiatekzdjecie
40. Michas- ur. 7 czerwca 2004 - synek bea74
41. Kacperek- ur 8 czerwca 2004 - synek marty-mm ( ICSI-TESA nOvum)
42.Anna Wiktoria - ur 9 czerwca 2004 - coreczka Cytryny (ICSI nOvum)
43. Sebastian i Lukasz - ur 9 czerwca 2004 - synowie Arven ( ICSI Invikta)
44. Jgnas- ur 12 czerwca 2004 - synek latiti
45. Basia- ur 13 czerwca 2004 - coreczka naga
46. Magdunia - ur 15 czerwca 2004 - coreczka Denatki i Denata
47. Julia - ur 17 czerwca 2004 - coreczka Moniki(ICSI Invikta)zdjecie
48.Jerzy- ur 18 czerwca 2004- synek Sonaty( ICSI Invikta)
49. Karolcia - ur. 18 czerwca 2004 - córeczka pat11
50. Jerzyk- ur 21 czerwca 2004 - synek Seq( ICSI Kriobank)zdjecie
51.Adrianek -ur. 24 czerwca 2004 - synek Lagi zdjecia
52.Macius- ur 24 czerwca 2004- synek marchewki22 (6 inseminacja, Szpital Police)
53. Jakubek - ur 24 czerwca 2004 - synek Goski i Sebastiana
54. Krzys i Pawelek- ur 25 czerwca 2004- synowie DorotyZ (ICSI nOvum 1313 )
55. Jagodka- ur 26 czerwca 2004 -coreczka kasiull (II ineseminacja Novomedica)
56. Tomaszek - ur 7 lipca 2004 - synek KiP ( IVF Invimed mrozaczki)
57. Michal- ur 9 lipca 2004 -synek Gosiaj69 (2 ICSI nOvum) zdjecie
58. Oliwka - ur. 16 lipca 2004 - coreczka Ziolki zdjecie
59. Igor - ur 26 lipca 2004 - synek Betki ( ICSI Kriobank)
60. Franus- ur 29 lipca 2004 - synek Karolinka (1 ICSI nOvum)
61. Julia i Mikolaj - ur 29 lipca 2004 - dzieci agat8 ( ICSI AM Bialystok)
62. Philip - ur 29 lipca 2004- synek Rudej3
63. Oliwia Magdalena- ur 31 lipca 2004 - coreczkaNitki28 zdjecia
64. Hania - ur. 1 sierpnia 2004 - córeczka ewaka (poadopcyjny cud)
65. Dominika -ur 3 sierpnia 2004 - coreczka Piasiu (ICSI nOvum)
66. Michal - ur 6 sierpnia 2004 - synek Xymeny (ICSI nOvum) zdjecie
67. Ola- ur 14 sierpnia - coreczka Iwci
68. Bartus - ur 19 sierpnia 2004 - synek Kamak- Kamili i Darka
69. Kubuś - ur. 25 sierpnia 2004 - synek bab (MESA ICSI Bytom)
70. Małgosia, Angelika, Krzysztof - ur. 27 sierpnia 2004 r. – trojaczki astka (mrozaczki nOvum)
71. Amelka - ur 30 sierpnia 2004 - coreczka Milci
72. Wiktor - ur. 17 września 2004 - synek agaty99 (mrozaczek ICSI Novum)
73. Małgorzata Daria - ur. 22 wrzesnia 2004 - córeczka Kasi (laciate) i Darka (Invicta)
74. Izunia- ur 29 wrzesnia 2004 - coreczka lavity
75. Dariusz - ur 1 pazdziernika 2004 - synek ryjka
76. Ewa Maria - ur. 13 paŸdziernika 2004 - córeczka ateny (adoptuœ)
77. Patryk - ur. 2004 - synek waw (adoptuœ)
78. Kubuś i Oleńka - ur. 3 listopada - dzieci majry (ICSI Invimed)
79. Laura- ur 5 listopada 2004 - coreczka Belli76 (2 ICSI nOVum)
80. Mikołaj - ur. 19 listopada - synek Milli (ICSI AM Białystok)
81. Staś - ur. 22 listopada 2004 - synek inspektora
82. Patryk Krystian - ur. 25 listopada 2004 - synek margoli zdjęcie
83. Wiktorek - ur. 29 listopada 2004 - synek Saalamy i Resigneda (2IVI Bytom)
84. Jagódka - ur. 4 grudnia 2004 - córeczka błotniaków (poadopcyjny cud)
85. Laura - ur. 7 grudnia 2004 - córeczka Ines (ICSI Invicta)
86. Szymon - ur. 16 grudnia 2004 - syn protusa
1.Maja - ur. 2 stycznia 2005 - córka aguli75 (1 ICSI AM Białystok)
2. Martusia - ur. 7 stycznia 2005 - córeczka Agny (poadopcyjny cud)
3. Martusia - ur. 7 stycznia 2005 - córeczka Gosiaczek1971
4. Kubuś - ur. 7 stycznia 2005 - synek gajaw
5. Adam i Marysia - ur. 8 stycznia 2005 - dzieciaczki Stasi (Invicta)
6. Robert - ur. 15 stycznia 2005 - synek Anitiny (AM Białystok)
7. Zosia - ur. 18 stycznia 2005 - córeczka booogie
8. Bartek - ur. 25 stycznia 2005 - synek Eli29
9. Bartosz, Miłosz i Marysia - ur. 4 lutego 2005 - trojaczki Niebieskich
10. Kinga - ur. 5 lutego 2005 - córeczka Joli1971 (ICSI nOvum, mrozaczek)
11. Marek i Michał - ur. 7 lutego 2005 - synowie edi-rs
12. Gabrysia - ur. 18 luty 2005 - córeczka laga (ICSI AM Białystok)
13. Olivia Marianna - ur. 25 lutego 2005 - córeczka agaks (AM Białystok)
14. Mia Magdalena - ur. 11 marca 2005 - córeczka marychna (2 ICSI Novum)
15. Julia - ur. 12 marca 2005 - córeczka aleksandras
16. Marysia - ur. 18 marca 2005 - córeczka bozia
17. Lena Anita - ur. 22 marca 2005 - córeczka agaty30 (2 ICSI Novum)
18. Zuzanna - ur. 20 kwietnia 2005 - córeczka Viki26
19. Gabrysia - ur. 22 kwietnia 2005 - córeczka Vendony i YOgurta
20. Amelka - ur. 25 kwietnia 2005 - córeczka eliszki (adoptuœ)
21. Roch Konstanty - ur. 5 maja 2005 - synek iskierki (3 inseminacja)
22. Marysia Halina - ur. 8 maja 2005 - córeczka Agusi i Andyka (nieoczekiwane poczęcie)
23. Amelka - ur. 12 maja 2005 - córeczka sary26
24. Leonek - ur. 12 maja 2005 - synek Mogusi
25. Sebastian - ur. 12 maja 2005 - synek dove (cišża naturalna po 4 latach)
26. Łukaszek - ur. 12 maja 2005 - synek mily
27. Hubert - ur. 17 maja 2005 - synek di (cn po 2 latach starań)
28. Kornelia - ur. 30 maja 2005 - córeczka Katji (cišża naturalna po 6 latach)
29. Natalia - ur. 20 czerwca 2005 - córeczka myszk_a (I ICSI Novum)
30. Jaś - ur. 30 czerwca 2005 - synek merville (inseminacja)
31. Przemko - ur. 1 lipca 2005 - synek lucja (I ICSI Invicta)
32. Jessica - ur. 3 lipca 2005 - córeczka kitik (I ICSI Invicta)
33. Bartosz - ur. 4 lipca 2005 - synek a_b (I ICSI Novum)
34. Katarzyna Anna - ur. 5 lipca 2005 - córeczka EwaM
35. Marta Anna - ur. 8 lipca 2005 - córeczka Agusi (poadopcyjny cud)
36. Izabela - ur. 8 lipca 2005 - córeczka Beaty1
37. Kasia i Natalka - ur. 15 lipca 2005 - córeczki alicji25
38. Bartosz - ur. 15 lipca 2005 - synek lidia_gp (1 IUI Ovum Lublin)
39. Natalia Anna - ur. 28 lipca 2005 - córeczka ateny (poadopcyjny cud)
40. Daniel - ur. 13 sierpnia 2005 - synek megan-83
41. Ania - ur. 16 sierpnia 2005 - córeczka kostesi (mrozaczek Novum)
42. Natalia Magdalena - ur. 16 sierpnia 2005 - córka Elki31
43. Łucja Zofia - ur. 17 sierpnia 2005 - córeczka Ita (I IVF/ICSI Novum)
44. Piotruś - ur. 18 sierpnia 2005 - synek maja31 (cn po 4 latach starań)
45. Danuta Irena - ur. 24 sierpnia 2005 - córeczka rrenya
46. Ania - ur. 29 sierpnia 2005 - córeczka ellami (mrozaczek po ICSI Novum)
47. Dawid - ur. 1 września 2005 - synek Doda0202 (po II IUI)
48. Zofia Anna - ur. 12 września 2005 - córeczka netki
49. Roksanka - ur. 13 września 2005 - córeczkaAgnes_sm
50. Jakub - ur. 15 września 2005 – synek gosik169
51. Dominika - ur. 21 września 2005 - córeczka Iza82
52. Wojciech Tomasz - ur. 25 września 2005 - synek Acha (ICSI nOvum)
53. Miłosz - ur. 25 października 2005 - synek kajdy
54. Basia - ur. 10 listopada 2005 - córeczka aldix
55. Jasiek- ur. 11 listopada 2005 - synek agam000
56. Antoś - ur. 29 listopada 2005 - synek LEELOO (inseminacja w Novomedice)
57. Agata Karolina - ur. 30 listopada 2005 - córeczka Betitki
58. Amelka - ur. 6 grudnia 2005 - córeczka ewusiek (ICSI)
59. Mikołaj Jakub - ur. 19 grudnia 2005 - synek giorgia
60. Mikołaj Karol - ur. 22 grudnia 2005 - synek Tomi66
61. Julka - ur. 28 grudnia 2005 - córeczka Tula
62. Kornelia Anna - ur. 30 grudnia 2005 - córeczka lablak
63. Łucja Anna - ur. 30 grudnia 2005 - córeczka aga70
1. Kamilka - ur. 9 stycznia 2006 - córeczka ryjek
2. Zofia Elżbieta - ur. 26 stycznia 2006 - córeczka zosia17 (po 3 poronieniach)
3. Zuzanna Pola - ur. 7 lutego 2006 - córeczka Takaga (ICSI Szczecin)
4. Bartosz - ur. 10 marca 2006 - synek toyo-pl (Novum)
5. Franek - ur. 14 kwietnia 2006 - synek marzki (Invicta Gdańsk)
6. Dominika - ur. 20 kwietania 2006 - córeczka dodi71
7. Jędruś - ur. 3 maja 2006 - synek maja197981 (IUI)
8. Emilka - ur. 4 maja 2006 - córeczka lorrylay
9. Alanek - ur. 26 maja 2006 - synek milka24 (IUI)
10. Laurka i Kubuś - ur. 19 czerwiec 2006 - bliźniaki aga_mala (ICSI TESA nOvum)
11.Milena - ur. 20 lipiec 2006 - córeczka karosia
12.Bartosz - ur. 22 lipiec 2006 - synek naga
13. Nataniel - ur. 4 sierpień 2006 - synek Anirula
14. Zosia - ur. 11 sierpień 2006 - córeczka edith136
15. Weronika - ur. 18 sierpień 2006 - córeczka Bacha
16. Emilka - ur. 3 wrzesień 2006 - córeczka goska
17. Uleńka- ur. 13 październik 2006 - córeczka MiAU
18. Emilka - ur. 14 wrzesień 2006 - córeczka Isabell
19. Amelka- ur. 14 wrzesień 2006 - córeczka ameliaaleksandra
20. Jakub - ur. 21 październik 2006 - synek Martikusia
21. Nataniel- ur. 8 listopad 2006 - synek alina1
22. Jaś Kazik- ur. 10 grudnia 2006 - synek celestynka
1. Julian- ur. 1 kwietnia 2007 - synek magugunia
2. Tymonek- ur. 11 kwietnia 2007 - synek astinex
3. Aniela- ur. 23 kwietnia 2007 - córeczka Monika79
4. Basia- ur. 3 maj 2007 - córeczka Latareczka
5. Jacuś- ur. 15 maj 2007 - synek martoza
6. Paulinka- ur. 11 czerwiec 2007 - córeczka doriszubel (mrozaczek nOvum)
7. Bartoszek- ur. 27 czerwiec 2007 - synek frettka
8. Paulinka- ur. 11 lipiec 2007 - córeczka SiK (mrozaczek nOvum)
9. Anna Maria - ur. 27 sierpień 2007 - córeczka suminka (mrozaczek nOvum)
1. Julia- ur. 17 styczeń 2008 - córeczka Martikusia
2. Kornelka - ur. 21 styczeń 2008 - córeczka Ninka75
3. Pola Magdalena - ur. 28 styczeń 2008 - córeczka Vill
4. Paweł - ur. 28 kwiecień 2008 - synek protus
5. Jaś - ur. 19 maj 2008 - synek malutka79 (AID, Salve Łódź)
6. Natalia Anna- ur. 02 czerwiec 2008 - córeczka monroe
7. Jan Roman Leonard - ur. 6 lipiec 2008 - synek Galain
8. Adam - ur. 12 lipiec 2008 - synek Sunivva
9. Amelia - ur. 22 lipca 2008 - córeczka niuniek (ICSI Białystok)
10. Anna Róża - ur. 22 wrzesień 2008 - córeczka pi-nezka (ICSI Novum)
11. Martynka - ur 1 grudzień 2008 - córeczka magwa (crioIFV-Invimed Wrocław)
12. Zuzanna Maria - ur. 3 grudzień 2008 - córeczka MadziaTczew
1. Karolinka - ur 5 styczeń 2009 - córeczka asiawzdomku
2. Pawełek- ur. 6 styczeń 2009 - synek marika11 (ICSI Invimed Warszawa)
3. Alicja- ur. 18 luty 2009 - córeczka Marusia7
4. Maciuś- ur. 17 czerwiec 2009 - synek Tygrys (ICSI nOvum)
5. Gabriela- ur. 26 czerwiec 2009 - córeczka frettka
6. Emilka- ur. 22 grudzień 2009 - córeczka OLA_OLA
1. Wiktoria - ur. 5 luty 2010 - córeczka Ewa1977 (ICSI Novum)
2. Mateusz - ur. 12 luty 2010 - synek aldix
3. Natalka - ur. 2 kwiecień 2010 - córeczka Basiunia82 (IUI Polmed Wrocław)
4. Magdalena - ur. 6 lipca 2010 - córeczka realne.pl
5. Kornelia - ur. 16 lipca 2010 r.- córeczka wikanka (IUI, Łódź)
6. Judyta - ur. 22 lipca 2010 - córeczka BebiBabu24
1. Igor - ur. 29 kwietnia 2011 - synek Sunivva
2. Sebastian - ur. 9 maj 2011 - synek kika111
3. Franciszek Szymon - ur. 7 listopad 2011 - synek zabkaa25
4. Julka - ur. 3 grudzień 2011 - córeczka creative1975(IUI Poznań)
Jest 149 chlopaczkow i 159 dziewczynek
Jeśli to możliwe to proszę o taki format podawania danych o Waszych pociechach:
IMIE DZIECKA- DATA URODZENIA- METODA+KLINIKA (ICSI, IVF, IUI, Naturalna)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2003 12:52 przez amri, łącznie zmieniany 1 raz.
Amri - mama Amelki
- amri
- Posty: 7633
- Rejestracja: 08 sie 2002 00:00
- amri
- Posty: 7633
- Rejestracja: 08 sie 2002 00:00
Alyonko, w żadnym wypadku nie było moją intencją doprowadzenie was do zawału Długo zastanawiałyśmy się z agatą30 nad tytułem tego wątku i ten wydał nam się najfajniejszy Nie sądziłyśmy, że wywoła zamieszanie... może gdyby założyła go agata, nie byłoby problemu
Ja mam nadzieję wpisac się na niego najwcześniej w styczniu 2004 roku, a teraz czekamy na bocianowiczów, którzy już cieszą się swoim szczęściem
Ja mam nadzieję wpisac się na niego najwcześniej w styczniu 2004 roku, a teraz czekamy na bocianowiczów, którzy już cieszą się swoim szczęściem
Amri - mama Amelki
-
- Posty: 523
- Rejestracja: 29 maja 2003 00:00
- amri
- Posty: 7633
- Rejestracja: 08 sie 2002 00:00
Dziewczyny, dodałam do tematu postu wyraz lista, to może już nie będzie takiego zamieszania Chociaż jak na razie żadna ze szczęśliwych mamusiek ani żaden ze szczęśliwych tatusiów się tu nie wpisał Mam jednak nadzieję, że odnajdą ten wątek i nadrobią zaległości
:cmok: dla wszystkich
:cmok: dla wszystkich
Amri - mama Amelki
-
- Posty: 10956
- Rejestracja: 08 gru 2002 01:00