Strona 1 z 1

Zbiórka na serwery bociana

: 14 mar 2011 22:46
autor: Michal
Drodzy Bocianowicze,
dla Organizacji Pożytki Publicznego, takich jak Nasz Bocian, nastał właśnie przednówek - okres kiedy kończą się środki zebrane z 1% w ubiegłym roku, a nowe nie zaczęły jeszcze wpływać. Ubiegły rok obfitował w nowe projekty, szczególnie widoczna, ale i kosztowna była kampania "TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny". Na realizacje tak dużego projektu zbieraliśmy środki dwa lata, ale i tak ich skromny zasób ograniczał nasze działania. Niestety rezerwa utworzona głównie na koszty utrzymania serwerów kurczy się szybciej niż zakładaliśmy i już widać że może zabraknąć pieniędzy na 2-3 miesiące działania. Mocno wierzymy że jak co roku wspomożecie nasze działania swoim 1%, ale zanim pieniądze zaczną spływać z urzędów skarbowych musimy znaleźć środki na opłacenie kosztów hostingu i utrzymania serwerów wynoszący 1,5 do 2 tyś złotych netto miesięcznie. To znaczy że może nam zabraknąć nawet ponad 6 tyś złotych.
Dlatego zwracamy się do was, drodzy Bocianowicze o wsparcie finansowe, statystyki pokazują że co miesiąc z serwisu korzysta ponad 8 tysięcy osób, teoretycznie więc do zebrania potrzebnej kwoty wystarczyły by nawet drobne wpłaty.
Dla osób które chciałyby na wesprzeć, uruchomiliśmy we współpracy z Internetową Platformą Pomagania - SiePomaga.pl - system mikropłatności. W serwisie SiePomaga.pl można zobaczyć wizytówkę naszego Stowarzyszenia i wesprzeć nasze działania darowizną. Darowizna może być dowolnej wysokości.
Więcej na ten Platformy Pomagania - SiePomaga.pl - http://www.nasz-bocian.pl/node/16972
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

Zbiórka na serwery bociana

: 30 sty 2022 13:15
autor: EricBabcock
Hello sir, I truly played in web-based club, my essential region is tiger dragon game, I really like to win. I moreover love to play poker, yet with Texas Hold'em, where I totally academic the norms and structures. A charming article by some happenstance, I like the common awards that give various stages to games.

Zbiórka na serwery bociana

: 06 paź 2022 14:11
autor: behanthomas676
About this post, I don't know much, that's all I know. That this information is really useful. However, I know how difficult it is to deploy a Devops in Dutch territory. Now that I know what it is. Ongoing communication between teams. To implement the DevOps process, developers, QA engineers, testers, and system administrators must work together for more hints The ability to communicate consistently between process participants allows for rapid development and delivery of software products with fewer problems.

Zbiórka na serwery bociana

: 25 gru 2022 13:40
autor: vikyviliams1997
Hello! It can often take a lot of time to read your own writing, time you might prefer to spend unwinding and sleeping. Writing an essay, in particular, becomes difficult when the deadline has passed but you still need to quickly and efficiently revise the information. For this reason, make use of our offer verification tool! This will save you a ton of time! complex sentence identifier