SZEW W CIĄŻY

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

beatka rozumiem trzymam kciuki byś wytrwała jak najdłużej :)
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

dziewczyny ktoras z was bieze luteine dopochwowa na szyjke? bo ja biore ale mi kae juz odstawic i nie wiem czy to dobrze
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
Awatar użytkownika
renia167
Posty: 4487
Rejestracja: 16 lip 2008 00:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: renia167 »

Czesc Dziewczyny
Jestem w 29tc i okazalo sie ze szyjka zaczyna sie skracac, obecnie jest 23mm. Mam miec zalozony krazek za tydzien bo najpierw trzeba opanowac infekcje. Nie moge lezec caly dzien bo mam 2 -letniego synka i trzeba nim sie zajac chocby w minimalnym stopniu. Mam cicha nadzieje ze mimo wstawania , bo cos nieco musze zrobic szyjka wytrzyma jeszcze kilka tygodni.
Aniołek 07.07.2008 (10t.c.)
Tomek 04.05.09
C.b. 05.10
Aleks 15.10.11
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

beatka ja nie biore luteiny i nie brałam więc nie moge Ci pomóc

renia167 myśle ,że jak założą krążek wszystko będzie dobrze ,jedynie będziesz musiała się oszczędzać do minimum ,a nie ma kto Ci z rodziny pomóc przy synku?
Zycze Ci powodzenia i trzymam kciuki by wszystko się ułożyło :)

Ja już wyszykowana jestem :) dzisiaj mam wizyte o 11:10 :)
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

atmaca czekamy na dobre wiesci :)

renia167 Witaj juz jestes w wysokiej cizy i tak jak mowisz jeszcze kilka tyg wytrzymac wiem, ze ciezko przy maluszku ale musisz jak najwiecej sie oszczedzac bo skracanie moze postepowac szybko a moze sie zastrzymac a infekcja niestety tez moze powodowac skracanie wiec biez globulki krazek i napewno bedzie dobrze :)
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
J.J
Posty: 26
Rejestracja: 03 cze 2011 11:45

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: J.J »

baetkaa24 ja tez nie bralam/nie biore luteiny takze tez nie jestem w stanie czegokolwiek Ci powiedziec.
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

Ja już po wizycie :)
Szyjka długa i zamknięta 4,2 cm wszystko tak jak trzeba,dzidzia rośnie :)
Miałam dodatkowo zrobiony test na mocz i po południu mają być wyniki.
Za 2 tygodnie następna wizyta :)
J.J
Posty: 26
Rejestracja: 03 cze 2011 11:45

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: J.J »

atmaca jakie dobre wiesci, oby tak dalej, super :)
ja bardzo sie boje mojej kolejnej wizyty bo bedzie to 1wsza po zalozeniu pessarai obawiam sie zlych wiesci od lekarza...

dziewczyny, wychodzicie od czasu do czasu na maly spacer? czy Wasze poruszanie sie ogranicza sie tylko do koniecznego chodzenia po domu? Ja mysle wyjsc dzisiaj na krociutki spacer, raz w tygodniu wychodze na dwor chociazby po to by zaczerpnac powietrza :)
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

atmaca no rewelacyjne wiesci widze, ze szyja ci trzyma super :) a ktory ci tydzien leci??

J.J ja osobiscie nie wychodze chyba, ze ide do synka na cmentarz albo musze do sklepu ale unikam zakupow wiec tyle co po domu chodze ale to do lazienki i kuchni bo tak to leze ...
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

beatka w niedziele będe miała 28 tc

JJ ja wychodze pare razy w tygodniu a to na zakupy ,a to do miasta z tym,że nie na jakiś cały dzień tak na troche ,bo już się szybko męcze,czasem ide do znajomych ,w domu jak siedze to cały czas też nie leże tylko większość czasu siedze lub chodze po domu bo to czy tamto trzeba zrobić ,ale ja nie mam nakazu leżenia więc ja moge sobie pozwolić,z tym ,że mały spacer raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi.
J.J
Posty: 26
Rejestracja: 03 cze 2011 11:45

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: J.J »

Ja w sumie tez nie mam nakazu bezwzglednego lezenia, lekarz powiedział że na się oszczędzać, dużo odpoczywać i dużo leżeć ale ja od razu wskoczylam do lozka z nadzieja ze tak wlasnie bedzie lepiej. W takim trybie zycia czas baaardzo sie dluzy. Zobacze co powie gin na wizycie jak wszystko bedzie dobrze to pozwolę sobie na nieco wiecej.
Pozdrawiam
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

JJ wiem jak to jest ja też na początku non stop leżałam,ale z czasem jak jest wszystko o.k to już człowiek ma dość i musi się troche poruszać nawet dla zdrowia.Trzymam kciuki by na wizycie było wszystko o.k :)
J.J
Posty: 26
Rejestracja: 03 cze 2011 11:45

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: J.J »

atmaca, Ty masz szew, prawda? Dlugo go już masz? W którym tyg założyli Ci go? Od tamtej pory nic się nie pogorszylo? Polepszyło sie?
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

JJ tak mam szew od 15 tc i szyjka jest nadal taka sama ,albo i nawet dłuższa , miałam zakładany szew profilaktycznie nic się nie działo z szyjką,ale ja chciałam na wszelki wypadek założyć.
Po za tym przyjmuje zastrzyki od 16 tc co tydzień i myśle,że też dzięki nim szyjka stoi w miejscu albo nawet się lekko wydłuża.

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

Ja wczoraj to tak nisko czulam malego, ze myslalam, ze zaraz wyjdzie do tego za kazdym jego ruchem bardzo kulo w szyjke w ogole od kilku dni to sie slabo rusza :(

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Dziewczyny co macie szew czy jak was maluszek kopie nisko czujecie klucie w szyjce ja mam juz tak dwa dni ze kpie nisko i tak kluje w szyjce martwie sie ze szew spada albo, ze przez to zrobi sie rozwarcie nie wiem czy nie isc jutro do gina bo nie wiem czy to normalne ? no dosc mocne sa te klucia z kazdym kopniakiem czuje
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”