dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
kejt75
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2007 00:00

dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: kejt75 »

W. Pabian jeden z trzech najczęściej wymienianych lekarzy w dziedzinie niepłodności. Proszę o wasze relacje z leczenia.
Awatar użytkownika
yennefer23
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 5638
Rejestracja: 23 lut 2010 01:00

Re: Leczenie u dr Wojciecha Pabiana

Post autor: yennefer23 »

kejt75, tak a gdzie i kto wymienia tego pana Dr?
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno
tiger75
Posty: 24111
Rejestracja: 18 lis 2006 01:00

Re: dr Wojciecha PABIAN

Post autor: tiger75 »

yasuko wydaje mi sie ze przyjmuje w Krakowie
"Fertility Centre" Sp. z o.o. ⋅
Kraków woj. małopolskie
ul. Balicka 12a
tel. 012 638 37 60
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GEMINI"" sp. z o.o.
Kraków ul. Olszańska 5
tel. 012 393 35 96
" Przestałam wierzyć w cuda,ale...cuda sie zdarzają "

Lilianko, Amelciu ,Ariannko ,Honoratko śpijcie spokojnie
Awatar użytkownika
kejt75
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2007 00:00

Re: dr Wojciech PABIAN- KRAKÓW

Post autor: kejt75 »

tiger75 podała prawidłowe namiary.Ja chodzę do GEMINI na ul. Olszańskiej.
Wizyta kosztuje 100zł USG 50zł.
Na ul. Balickiej ceny są wyższe :(( -byłam kilka razy interwencyjnie.)
Pacjentką Pana doktora jestem od lutego 2010r. Jak na razie jestem zadowolona. Jak dla mnie dużym plusem jest, że Pan dr Pabian jeśli nie było potrzeby badania tylko samo USG (monitoring cyklu) kasował 50 zł a nie jak mój poprzedni lekarz brała za wizytę i za USG.

Dodane -- 11.07.2011, 15:55 --

kejt75

KRAKÓW
Awatar użytkownika
yennefer23
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 5638
Rejestracja: 23 lut 2010 01:00

Re: dr Wojciecha PABIAN

Post autor: yennefer23 »

kejt75 ale nadal nie odpowiedzialas na moje pytanie? kto go poleca i gdzie (tu na bocianie? a moze na innych forach? a moze znajomi)?
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno
Awatar użytkownika
kejt75
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2007 00:00

Re: dr Wojciecha PABIAN

Post autor: kejt75 »

yennyfer23 mi dr Pabiana polecił inny lekarz, który miał okazję z nim pracować na Klinice w Krakowie. Jednak w 2005r wybrałam innego lekarza ponieważ bez problemu zaszłam w ciążę w 1 cyklu. Dr Pabianem zainteresowałam się po stracie 2 dziecka i problemach z zajściem w kolejną ciążę. Na kilku forach znalazłam opinie pacjentek o jego wynikach w leczeniu niepłodności. Jednak do zmiany lekarza właśnie na dr Pabiana przekonał mnie artykuł w prasie medycznej o jego pracy i sukcesach w leczeniu niepłodności (którego niestety nie posiadam)oraz opinie znajomych , którzy specjalnie z Warszawy do niego jeździli z polecenia swojego dotychczasowego lekarza. Moje zdziwienie było duże kiedy w rozmowie z nimi wyszło ,że pomógł nie tylko im ale i kilku innym parom ze srtolicy. Temat zmiany lekarz pojawił się przez mojego męża , który chciał zmiany i jemu rozmowa na tematy medyczne nie sprawia problemu mi natomiast jaka kolwiek rozmowa na ten temat sprawiała straszny problem.

Dodane -- 11.07.2011, 17:04 --

W. Pabian jeden z trzech najczęściej wymienianych w KRAKOWIE lekarzy od niepłodności.
Awatar użytkownika
dagmarka2000
Posty: 925
Rejestracja: 24 maja 2010 13:37

Re: dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: dagmarka2000 »

Ja sie leczylam u dr Pabiana w Fertility na Balickiej. Mialam hycosy robione. Dr jest dosc niesmialy, pogodny, mily i cierpliwy czlowiek. Po kilku wizytach okazalo sie, ze wyniki nasze sa ok i dr kazal nam czekac na cud przez pol roku a potem jakby sie nie udalo mielismy wrocic i zastanowic sie co dalej. To byla moja ostatnia wizyta, nie wyobrazalam sobie kolejnych miesiecy czekania! Leczylismy sie jeszcze rok zanim sie udalo, w 4 kolejnych klinikach. Ja o sukcesach dr nie słyszałam. Dr jest jednym z poloznikow w Ujastku.

Dodane -- 13 Lip 2011 10:20 --

Dodam jeszcze, ze w gabinecie są duże obsuwy czasowe, wiec trzeba sie nastawic na czekanie. Najlepiej dzwonić i pytać ile jest opóźnienia.
20 mcy nieplodnosci idiopatycznej
bakterie; torbiele; antyki; ziola nr3; 04.XI. laparo+histero ok; brakowalo sily do walki..
10.XII 25dc beta 127
32t5d 15.07.2011 urodzily sie Trojaczki Emma, Nina i Dominic
hahanna :bigok:
o Trojaczkowym szczesciu pisze tutaj: http://dagaend.blogspot.com.au/
Awatar użytkownika
kejt75
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2007 00:00

Re: dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: kejt75 »

dagmarka2000 dzięki za opinię.
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
berlingo
Posty: 188
Rejestracja: 19 sty 2011 23:01

Re: dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: berlingo »

kejt75 pisze:kasował 50 zł a nie jak mój poprzedni lekarz brała za wizytę i za USG.
witam Dziewczyny.. na tym watku jestem nowa...
Czy nadal ma takie stawki? Czy polecacie go jako zaufanego lekarza? Ja raczej nie bede latwa pacjenkta zewzgledu na wyniki i potencjalne powiklania.. Czy on sobie poradzi?
Kejt75, co Ty ostatecznie zdecydowalas? Chodzisz do niego?
[*] 06.10 (7tc)
[*] 01.11 (7tc)
[*] 03.11 (6tc)
MLR 0%
3 x szczepienia z M
V-Leiden
lipiec 2011 - MLR 54,7% :)
09.09.2011 - dwie kreski
20.10.2011 - cale 2,5cm Szczescia, serduszko 178bpm :) cud..
08.11.2011 - nasze Szczescie = 6,5 cm, szaleje i ja i &qu

23.05.2012 - na Cud - Mateuszek pojawił się na świecie :)
Awatar użytkownika
kejt75
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2007 00:00

Re: dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: kejt75 »

berlingo- nadal chodzę i stawki są jak najbardziej aktualne.Obecnie z tego co wiem dr Pabian nie pracuje w Klinice na Kopernika tylko w Szpitalu na Ujastku.
Odnośnie wrażeń związanych z leczeniem- dr Pabian jest bardzo dokładny i skrupulatny, posiada ogromną wiedzę . Często zadaję pytania tzw. na zapas i takie związane z problemami moich koleżanek - zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi mimo ,że zaznaczałam kogo dotyczy problem! nie odmawia pomocy choć zaznacza ,że to są odpowiedzi podstawowe a dokładnej porady można udzielić na podstawie badań i znajomości przypadku.
Awatar użytkownika
aniesse
Posty: 2120
Rejestracja: 19 mar 2011 20:28

Re: dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: aniesse »

dziewczyny które chodza do Pabiana na Balicką- pamięta któraś z was o której przyjmuje? bo wiem że w pon, sr i czw. bodajże. No i ile tam monitoring kosztuje?
2010- 7tc
2011-cp.MTX
Synio.
córka.
Awatar użytkownika
kejt75
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2007 00:00

Re: dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: kejt75 »

hej

w poniedziałki i czwartki jest po południu. Ja idę w ten czwartek :). A monitoring chyba 70 zł kosztuje.
Awatar użytkownika
aniesse
Posty: 2120
Rejestracja: 19 mar 2011 20:28

Re: dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: aniesse »

dzieki. Wiem wlasnie ze jest po poludniu ale nie znam dokladnych godzin, a na necie nie ma :roll: rejestracja jest czynna dokladnie wtedy jak jestem w pracy i nie mam nawet jak zadzwonic....no nic.
2010- 7tc
2011-cp.MTX
Synio.
córka.
asiek82
Posty: 252
Rejestracja: 07 wrz 2008 00:00

Re: dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: asiek82 »

Witam. Dziewczyny powiedzcie mi czy ten lekarz pracuje też w Prokocimiu? Jestem zapisana do poradni genetycznej na NFZ w Prokocimiu do lek. Pabiana.
Awatar użytkownika
kejt75
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2007 00:00

Re: dr Wojciecha PABIAN / Kraków

Post autor: kejt75 »

Tak pracuje też w Prokocimiu. Byłam pacjentką doktora na Olszańskiej i polecił mi zrobić badanie genetyczne w Prokocimu. Trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego . Rejestrując się w szpitalu zapytano kto polecił mi zrobić to badanie i zostaliśmy z mężem zarejestrowani własnie do dr Pabiana. W malutkim pokoju dr przeprowadza wywiad genetyczny i wypełnia niezbędny dokument do zrobienia badania z krwi i ustala termin tego badania. Terminy były długie ok 6 m-czne. Doktor załatwił nam że po 3 m-c mieliśmy pobranie krwi. Następnie po wynik mąż już był sam - wynik wydaje też dr Pabian.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”