Adopcja w SZCZECINIE

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

kamilam19
Posty: 368
Rejestracja: 04 lut 2005 01:00

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: kamilam19 »

anka332 pisze:ja polecam poa tutuaj masz wszystkie informacje www.poa.szczecin.pl/
Dokładnie o ten sam ośrodek mi chodziło, jest jeszcze jeden, ale jako niepubliczny.
My pierwszą rozmowę mieliśmy z Panią Dyrektor było bardzo miło i odpowiedziała na nasze pytania, ale potwierdzam Pani Cecylia świetna kobieta:)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: Gość »

kamilam19 pisze:
anka332 pisze:ja polecam poa tutuaj masz wszystkie informacje http://www.poa.szczecin.pl/
Dokładnie o ten sam ośrodek mi chodziło, jest jeszcze jeden, ale jako niepubliczny.
My pierwszą rozmowę mieliśmy z Panią Dyrektor było bardzo miło i odpowiedziała na nasze pytania, ale potwierdzam Pani Cecylia świetna kobieta:)
Zgadzam się pani Cecylia to dobra wróżka,która pomaga spełnić marzenia.....moje już spełniła i jestem szczęśliwa, po mimo,że muszę jeszcze chwilkę poczekać aż córcia będzie z nami. Właśnie godzinkę temu wróciliśmy od Natalki.Dziewczyny marzenia na prawdę się spełniają:)
kamilam19
Posty: 368
Rejestracja: 04 lut 2005 01:00

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: kamilam19 »

AniaMiętus pisze:marzenia na prawdę się spełniają:)
...ale strasznie długo trzeba na ich spełnienie czekać...ale pocieszające co napisałaś:)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: Gość »

kamilam19 pisze:
AniaMiętus pisze:marzenia na prawdę się spełniają:)
...ale strasznie długo trzeba na ich spełnienie czekać...ale pocieszające co napisałaś:)
kamilam19 - Patrząc teraz jak córcia się śmieje i patrzy mi prosto w oczy jak ją karmie warto czekać i warto żyć dla takich chwil:)Jeszcze moment i też będziesz miała swoje szczęście na, które tak długo czekałaś:)Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
kamilam19
Posty: 368
Rejestracja: 04 lut 2005 01:00

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: kamilam19 »

AniaMiętus pisze:kamilam19 - Patrząc teraz jak córcia się śmieje i patrzy mi prosto w oczy jak ją karmie warto czekać i warto żyć dla takich chwil:)Jeszcze moment i też będziesz miała swoje szczęście na, które tak długo czekałaś:)Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
Ale ja to wszystko wiem:) Tylko ta "końcówka" jest najgorsza... również miłego weekendu:)
Awatar użytkownika
kasiula1985
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2009 00:00

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: kasiula1985 »

witajcie, tak jak mi doradzalyscie zadzwonilam do tego osrodka adopcyjnego, w ktorym pracuje Pani Cecylia. Polaczono mnie z Pania Dyrektor, ktora wypytala mnie o staz malzenski, powod adopcji i o ostatnie najgorsze zarobki. Powiedzialam jej, ze ja nie pracuje i ze maz zarabia okolo 4tys.zl i okazalo sie, ze to moze byc zbyt malo :( znow jestem przerazona....mam zebrac komplet dokumentow i zglosic sie na rozmowe....eeeh kolejne nerwy
kamilam19
Posty: 368
Rejestracja: 04 lut 2005 01:00

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: kamilam19 »

Najważniejszy pierwszy krok zrobiłaś:) Wydaje mi się, że póki co nie masz się czym martwić.
Zbierzcie dokumenty, pojedźcie na rozmowę i tam się dopytajcie.
Będzie dobrze,my tez przy każdej wizycie byliśmy zestresowani, aż się boję co będzie przy poznaniu dziecka...:)
Pozdr.
kamilam19
Posty: 368
Rejestracja: 04 lut 2005 01:00

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: kamilam19 »

I znowu u nas cisza:)
Chyba bociany zgubiły się przed Szczecinem...
Nam mija w przyszłym tyg.16 m-c oczekiwania, ciekawe jak długo bociany będą na właściwa drogę wracać:)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: Gość »

Cześć dziewczyny:-) W końcu dziś zabraliśmy naszą córeczkę do domu.Jesteśmy bardzo szczęśliwi i życzę wszystkim oczekującym szybkiego doczekania:-)
Awatar użytkownika
anka332
Posty: 980
Rejestracja: 14 wrz 2010 21:49

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: anka332 »

AniaMiętus pisze:Cześć dziewczyny:-) W końcu dziś zabraliśmy naszą córeczkę do domu.Jesteśmy bardzo szczęśliwi i życzę wszystkim oczekującym szybkiego doczekania:-)

gratuluje serdecznie

i prosze nie znikaj z watku teraz bedziesz naszym ekspertem :)
Milość to cel mojego życia, mam nadzieje że niedlugo będe sie mogła nią podzielić.

3.11.2011 pierwsza wizyta w osrodku
20.09.2012 kwalifikacja i czekamy, czekamy
29.11.2013 roku o 14.22 zadzwonił TEN telefon
9.12.2013 synek jest już z nami
13.01.2016 pierwsza wizyta w poszukiwaniu drugiego szczescia
08.02.2017 zadzwonil TEN telefon
14.02.2017 poznalismy nasza walentynke
23.02.2017 synek jest juz z nami
Awatar użytkownika
Gość

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: Gość »

Nie zniknę,będę dalej z Wami...pozdrawiam:-)
kamilam19
Posty: 368
Rejestracja: 04 lut 2005 01:00

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: kamilam19 »

AniaMiętus pisze:W końcu dziś zabraliśmy naszą córeczkę do domu
W końcu:) Strasznie się cieszę;)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: Gość »

kamilam19 pisze:
AniaMiętus pisze:W końcu dziś zabraliśmy naszą córeczkę do domu
W końcu:) Strasznie się cieszę;)
W końcu,w końcu..... doczekaliśmy się naszej gwiazdy,czekaliśmy 3,5 tygodnia,najdłuższe czekanie jakie miałam w życiu. Jak już trafiło do tego sądu co trzeba to dwa dni i postanowienie dostaliśmy:-)pozdrawiam
kamilam19
Posty: 368
Rejestracja: 04 lut 2005 01:00

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: kamilam19 »

Super! Na prawdę gratuluję:)
Awatar użytkownika
kasiula1985
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2009 00:00

Re: Adopcja w Szczecinie - część II

Post autor: kasiula1985 »

witajcie....czy ma ktoś jakieś opinie dotyczące ośrodka adopcyjnego katolickiego na mickiewicza w Szczecinie ? jakie tam są osoby i ogólnie jak jest w tym ośrodku z załatwianiem spraw adopcyjnych ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”