MAZOWIECKIE: badanie nasienia / androlog / urolog

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

Awatar użytkownika
jomale
Posty: 4695
Rejestracja: 13 lut 2005 01:00

Post autor: jomale »

Tak - to chyba ten zespół. Chyba jest tak ze ma sie tak gesta krew (albo cos jest z płytakmi krwi) ze robia sie skrzepy w pępowinie i dochodzi do odciecia łzoyska. Ale nieiw em tego napewno. Moja koleznka na wizycie u genetyka została pzrepytana z tego. Zlecili jej zbadanie heparyny bo w rodzinie były żylaki.
9milimetrow
Posty: 7870
Rejestracja: 30 gru 2004 01:00

Post autor: 9milimetrow »

Dziewcyny ,moj maz ma nie najlepsze plemniki.Z polecenia bylo novum i dr.Wolski.Super facet tylko diagnozy brak.Zalecil proszki i witaminki i n tym koniec .Powidzial ze lepiej nie bedzie i mozemy juz nie przychodzic.Teraz jest nowy gin i nowy androlog z polecenia dr.Zieniuk.Zapisalam sie na kase wiadomo braki w portfelu.Pierwsza wizyta i wrazenie fatalne ale podobno ten sie nie poddaje.Zobaczymy.Warunki typowo obskurne dla panstwowej placowki.To Cepelek w warszawie na oszykowej .Jak ktoras by chciala to mam telefon.
Awatar użytkownika
Olivetti26
Posty: 3869
Rejestracja: 22 wrz 2006 00:00

Post autor: Olivetti26 »

Dziewczyny, wiem co znaczy mozolne poszukiwanie odpowiedniego lekarza, sama wciąż szukam zaufanego gina, ale za to moge polecic wam w razie potzreby dobrego androloga-urologa- prof. Maciej Czaplicki , pracuje w Klinice Urologii AM w Warszawie na Lindleya i przyjmuje prywatnie na Sobieskiego, jeśli ktoś chce podam namiary.

dodam jeszcze, że specjalizuje sie w żylakach powrózka, jego praca habilitacyjna to : "Wpływ leczenia operacyjnego żylaków powrózka nasiennego na stan nasienia - porównanie dwóch metod operacyjnych"
Starania od 2005r.
1. Aniołek 11tc, 2.Aniołek 13tc., 3. Aniołek 10tc.Hiperprolaktynemia,macica 2rożna(wycięta przegr.macicy),immuno:polimorfizm genotypuIFNgamma,zgodn.tkankowa,homozygota,>C3; Clexane+Acard+Encorton - ANTOŚ :D 11.10.10.cc 36tc,1.06.13.+, poronienie 10tc :(
Awatar użytkownika
martus
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2007 01:00

Post autor: martus »

czy ktos moze mi cos napisac o dr milewczyku z lim, potrzebny skuteczny androlog.
Awatar użytkownika
danny
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2007 01:00

Post autor: danny »

Ja idę niedługo do dr Niemoczyńskiego z InviMedu ciekawy jestem opinii o nim jako andrologu, czy ma doświadczenie i odnosi sukcesy na tym polu.
Awatar użytkownika
rybka331
Posty: 25
Rejestracja: 23 lut 2007 01:00

Post autor: rybka331 »

ZYGMUNT JANCZEWSKI UL.JESIONOWA 5 WARSZAWA JEST SUPERRRRRR

Dodane po: 7 minutach:

SUPER LEKARZ ZYGMUNT JANCZEWSKI JESIONOWA5
Awatar użytkownika
GregorP
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: GregorP »

Olivetti26 pisze:...ale za to moge polecic wam w razie potzreby dobrego androloga-urologa- prof. Maciej Czaplicki , pracuje w Klinice Urologii AM w Warszawie na Lindleya i przyjmuje prywatnie na Sobieskiego, jeśli ktoś chce podam namiary.
Witam,
będę wdzięczny za namiary. Błądzę wciąż od jednego do drugiego i nie mam do nich przekonania, a najgorsze, że nie widać efektów.

Pozdrawiam,
gregor
Awatar użytkownika
-lisio-
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: -lisio- »

[quote="Olivetti26"]Dziewczyny, wiem co znaczy mozolne poszukiwanie odpowiedniego lekarza, sama wciąż szukam zaufanego gina, ale za to moge polecic wam w razie potzreby dobrego androloga-urologa- prof. Maciej Czaplicki , pracuje w Klinice Urologii AM w Warszawie na Lindleya i przyjmuje prywatnie na Sobieskiego, jeśli ktoś chce podam namiary.

Jak możesz "Olivetti26" prześlij mi namiary. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Florka71
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2007 00:00

Post autor: Florka71 »

Witam,
Poszukuję dobrego androloga. Nie wiem czy naszproblem jest typowy czy nie ale od roku staramy się z mężem o dzidziusia i nic. Zrobiliśmy badanie oligoasthenozoospermia, w ostatnim 17.000000 A pojedyncze B 40% . Byliśmy u dr Wolskiego w Novum stwierdził że nie ma na co czekać tylko IUI bo mąż ma 39 ja 36.
Tyle tylko , ze mąż ma dwójkę dzieci z poprzednigo małżeństwa i może jest szansa na naturalną ciążę?
Awatar użytkownika
GregorP
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: GregorP »

Olivetti26 chyba już nie bywa na forum (może się udało?! ;)
poszperałem trochę po necie i wynalazłem parę namiarów.
Nie mogę nikogo polecić bo jeszcze u nich nie byłem ale do dr Czaplickiego się wybieram. Poniżej namiary:

Czaplicki Maciej, prof. dr hab. Spec. urolog, androlog
tel. 0 22 651 66 87
Warszawa, Jana III Sobieskiego 18

Łempicki Jacek, lek. med. urolog androlog. Gabinet
tel. 0 604 25 25 25
Warszawa, Opaczewska 12 lok.22

Walczak Leszek, dr nauk med. Gabinet lekarski kolposkopowo - ginekologiczno - cytologiczno - wirusologiczny
tel. 0 602 64 77 50
Warszawa, Mangalia 1 lok.8

Wojciechowska Teresa, lek. med. androlog
tel. 0 22 836 02 03
Warszawa, Ciołka 11

może znacie, (nie)polecacie kogoś z listy?

pozdrawiam i życzę powodzenia
Gregor
Awatar użytkownika
Florka71
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2007 00:00

Post autor: Florka71 »

Wielkie dzięki!!!!!!!!
A o doc Janczewskim może coś słyszałeś?
Pozdrawiam
Florka71
Awatar użytkownika
GregorP
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: GregorP »

Florka71 pisze: A o doc Janczewskim może coś słyszałeś?
nie słyszałem ale się trochę naczytałem i przyznam Ci się, że jednak zdecydowałem się na wizytę u niego.

doc.dr hab. n. med. Zygmunt Janczewski
specjslista endokrynolog androlog
02-073 warszawa
ul. jesionowa 5
trzecia przecznica ul. wawelskiej od rogu al. niepodległości
tel. 022-825-64-14

Dzwoniłem dosłownie przed minutą na numer, który podałem w poście ale odzywa się sekretarka (automatyczna ;)
W sprawach wizyt należy dzwonić pod numer 022 632 14 24 w godz 17-20.

Może się spotkamy :D

pozdrawiam,
gregor
Awatar użytkownika
Agnieszka81
Posty: 385
Rejestracja: 07 lis 2006 01:00

Post autor: Agnieszka81 »

ja bardzo polecam dr. Wolskiego przyjmuje w Novum i w centrum onkologii na Ursynowie. Ostatnio operował mojego męża i jesteśmy bardzo zadowoleni.
michauu
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2010 20:52

Re: Dobry androlog w Warszawie

Post autor: michauu »

Witam,
Jako że poszukuję dobrego androloga trafiłem również na ten wątek. Jednak należy go zaktualizować. Prof. Maciej Czaplicki nie żyje. Należy więc szukać innego lekarza.
Może jest ktoś godny polecenia oprócz dra Wolskiego?

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
rybcia2009
Posty: 33
Rejestracja: 05 sie 2010 14:59

Re: Dobry androlog w Warszawie

Post autor: rybcia2009 »

My też szukamy dobrego androloga odnośnie kiepskich wyników męża, czy ktoś mógłby polecić jakiegoś godnego zaufania??
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”