MAZOWIECKIE: badanie nasienia / androlog / urolog

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

Awatar użytkownika
jomale
Posty: 4695
Rejestracja: 13 lut 2005 01:00

Post autor: jomale »

Tak - to chyba ten zespół. Chyba jest tak ze ma sie tak gesta krew (albo cos jest z płytakmi krwi) ze robia sie skrzepy w pępowinie i dochodzi do odciecia łzoyska. Ale nieiw em tego napewno. Moja koleznka na wizycie u genetyka została pzrepytana z tego. Zlecili jej zbadanie heparyny bo w rodzinie były żylaki.
9milimetrow
Posty: 7870
Rejestracja: 30 gru 2004 01:00

Post autor: 9milimetrow »

Dziewcyny ,moj maz ma nie najlepsze plemniki.Z polecenia bylo novum i dr.Wolski.Super facet tylko diagnozy brak.Zalecil proszki i witaminki i n tym koniec .Powidzial ze lepiej nie bedzie i mozemy juz nie przychodzic.Teraz jest nowy gin i nowy androlog z polecenia dr.Zieniuk.Zapisalam sie na kase wiadomo braki w portfelu.Pierwsza wizyta i wrazenie fatalne ale podobno ten sie nie poddaje.Zobaczymy.Warunki typowo obskurne dla panstwowej placowki.To Cepelek w warszawie na oszykowej .Jak ktoras by chciala to mam telefon.
Awatar użytkownika
Olivetti26
Posty: 3869
Rejestracja: 22 wrz 2006 00:00

Post autor: Olivetti26 »

Dziewczyny, wiem co znaczy mozolne poszukiwanie odpowiedniego lekarza, sama wciąż szukam zaufanego gina, ale za to moge polecic wam w razie potzreby dobrego androloga-urologa- prof. Maciej Czaplicki , pracuje w Klinice Urologii AM w Warszawie na Lindleya i przyjmuje prywatnie na Sobieskiego, jeśli ktoś chce podam namiary.

dodam jeszcze, że specjalizuje sie w żylakach powrózka, jego praca habilitacyjna to : "Wpływ leczenia operacyjnego żylaków powrózka nasiennego na stan nasienia - porównanie dwóch metod operacyjnych"
Starania od 2005r.
1. Aniołek 11tc, 2.Aniołek 13tc., 3. Aniołek 10tc.Hiperprolaktynemia,macica 2rożna(wycięta przegr.macicy),immuno:polimorfizm genotypuIFNgamma,zgodn.tkankowa,homozygota,>C3; Clexane+Acard+Encorton - ANTOŚ :D 11.10.10.cc 36tc,1.06.13.+, poronienie 10tc :(
Awatar użytkownika
martus
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2007 01:00

Post autor: martus »

czy ktos moze mi cos napisac o dr milewczyku z lim, potrzebny skuteczny androlog.
Awatar użytkownika
danny
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2007 01:00

Post autor: danny »

Ja idę niedługo do dr Niemoczyńskiego z InviMedu ciekawy jestem opinii o nim jako andrologu, czy ma doświadczenie i odnosi sukcesy na tym polu.
Awatar użytkownika
rybka331
Posty: 25
Rejestracja: 23 lut 2007 01:00

Post autor: rybka331 »

ZYGMUNT JANCZEWSKI UL.JESIONOWA 5 WARSZAWA JEST SUPERRRRRR

Dodane po: 7 minutach:

SUPER LEKARZ ZYGMUNT JANCZEWSKI JESIONOWA5
Awatar użytkownika
GregorP
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: GregorP »

Olivetti26 pisze:...ale za to moge polecic wam w razie potzreby dobrego androloga-urologa- prof. Maciej Czaplicki , pracuje w Klinice Urologii AM w Warszawie na Lindleya i przyjmuje prywatnie na Sobieskiego, jeśli ktoś chce podam namiary.
Witam,
będę wdzięczny za namiary. Błądzę wciąż od jednego do drugiego i nie mam do nich przekonania, a najgorsze, że nie widać efektów.

Pozdrawiam,
gregor
Awatar użytkownika
-lisio-
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: -lisio- »

[quote="Olivetti26"]Dziewczyny, wiem co znaczy mozolne poszukiwanie odpowiedniego lekarza, sama wciąż szukam zaufanego gina, ale za to moge polecic wam w razie potzreby dobrego androloga-urologa- prof. Maciej Czaplicki , pracuje w Klinice Urologii AM w Warszawie na Lindleya i przyjmuje prywatnie na Sobieskiego, jeśli ktoś chce podam namiary.

Jak możesz "Olivetti26" prześlij mi namiary. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Florka71
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2007 00:00

Post autor: Florka71 »

Witam,
Poszukuję dobrego androloga. Nie wiem czy naszproblem jest typowy czy nie ale od roku staramy się z mężem o dzidziusia i nic. Zrobiliśmy badanie oligoasthenozoospermia, w ostatnim 17.000000 A pojedyncze B 40% . Byliśmy u dr Wolskiego w Novum stwierdził że nie ma na co czekać tylko IUI bo mąż ma 39 ja 36.
Tyle tylko , ze mąż ma dwójkę dzieci z poprzednigo małżeństwa i może jest szansa na naturalną ciążę?
Awatar użytkownika
GregorP
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: GregorP »

Olivetti26 chyba już nie bywa na forum (może się udało?! ;)
poszperałem trochę po necie i wynalazłem parę namiarów.
Nie mogę nikogo polecić bo jeszcze u nich nie byłem ale do dr Czaplickiego się wybieram. Poniżej namiary:

Czaplicki Maciej, prof. dr hab. Spec. urolog, androlog
tel. 0 22 651 66 87
Warszawa, Jana III Sobieskiego 18

Łempicki Jacek, lek. med. urolog androlog. Gabinet
tel. 0 604 25 25 25
Warszawa, Opaczewska 12 lok.22

Walczak Leszek, dr nauk med. Gabinet lekarski kolposkopowo - ginekologiczno - cytologiczno - wirusologiczny
tel. 0 602 64 77 50
Warszawa, Mangalia 1 lok.8

Wojciechowska Teresa, lek. med. androlog
tel. 0 22 836 02 03
Warszawa, Ciołka 11

może znacie, (nie)polecacie kogoś z listy?

pozdrawiam i życzę powodzenia
Gregor
Awatar użytkownika
Florka71
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2007 00:00

Post autor: Florka71 »

Wielkie dzięki!!!!!!!!
A o doc Janczewskim może coś słyszałeś?
Pozdrawiam
Florka71
Awatar użytkownika
GregorP
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: GregorP »

Florka71 pisze: A o doc Janczewskim może coś słyszałeś?
nie słyszałem ale się trochę naczytałem i przyznam Ci się, że jednak zdecydowałem się na wizytę u niego.

doc.dr hab. n. med. Zygmunt Janczewski
specjslista endokrynolog androlog
02-073 warszawa
ul. jesionowa 5
trzecia przecznica ul. wawelskiej od rogu al. niepodległości
tel. 022-825-64-14

Dzwoniłem dosłownie przed minutą na numer, który podałem w poście ale odzywa się sekretarka (automatyczna ;)
W sprawach wizyt należy dzwonić pod numer 022 632 14 24 w godz 17-20.

Może się spotkamy <script>(function(){if (!document.body) return;var js =