KLINIKA INVIMED W BYDGOSZCZY

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gość

KLINIKA INVIMED W BYDGOSZCZY

Post autor: Gość »

Witajcie.
Jestem na etapie poszukiwania kliniki. Zastanawiam się nad Bydgoszczą i znalazłam informację, że został tam otwarty Oddział klinik INVIMED.
Czy ktoś może coś się na jego temat wypowiedzieć?
Na stronie jest informacja, że przygotowują tam do zabiegu, wyjazd jest jedynie na zabieg, opieka po również jest w Bydgoszczy.
patiszon2
Posty: 5
Rejestracja: 25 gru 2013 23:52

Re: INVIMED Bydgoszcz

Post autor: patiszon2 »

Cześć ja tam właśnie byłam z mężem na badaniu nasienia i ci szczerze powiem że nie do końca pani która się nami zajmowała powiedziała że wyniki będą za 7 dni ponieważ próbki są wysyłane do warszawy (już mnie to zdziwiło ponieważ z tego co się orientuje to badanie jest robione zaraz po oddaniu) nie słyszałam żeby było gdzieś wysyłane a już w ogóle czekanie na wynik 7 dni.Próbkę mój mąż oddał rano a wieczorem telefon z kliniki że wyniki do odbioru więc śmiem trochę twierdzić że osoby nie są za bardzo kompetentne skoro nie wiedzą tak prostych rzeczy jak wyniki nasienia.
Awatar użytkownika
Gość

Re: INVIMED Bydgoszcz

Post autor: Gość »

No to faktycznie... A nie macie doświadczenia z tamtejszym lekarzem?
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: KLINIKA INVIMED W BYDGOSZCZY

Post autor: oluska_m »


Zapewne jesteście już na finiszu składania zeznań podatkowych za rok 2016. Nie zapomnijcie o Bocianie i pozwólcie mu latać!
Niezmiennie liczymy na Was i Wasze wsparcie. 1% Waszych podatków pozwala nam działać na rzecz niepłodnych nieprzerwanie od 14 lat.

http://jedenprocent.nasz-bocian.pl/

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”