Problem z zajściem w ciążę i konflikt krwi

Jak z tego wyjść, co dalej robić?

Moderator: Moderatorzy poronienia

ODPOWIEDZ
Agnieszka1551
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2017 20:02

Problem z zajściem w ciążę i konflikt krwi

Post autor: Agnieszka1551 »

Już tracę pomału nadzieję.. A więc tak 2-lata temu zaszlam w ciążę ale niestety Poronina w 7-tyg prawdopodobnie stało się tak dlatego że mam -gr Krwi a mąż + i od tej pory staramy się nadal o naszego małego Bejbisia ale niestety nam nie wychodzi .. czy jest tu może ktoś kto miał taką samą sytuację aa jednak mu się udało ??? Dajcie trochę nadziei
Awatar użytkownika
agnieszka0201
Posty: 5919
Rejestracja: 10 wrz 2013 14:14

Re: Problem z zajściem w ciążę i konflikt krwi

Post autor: agnieszka0201 »

Ale kto Ci tak powiedział, że to przyczyna? Po pierwsze, czy po poronieniu dostałaś zastrzyk?
Rozumiem, że była to pierwsza ciąża..
My mamy z mężem konflikt serologiczny zrealizowany, czyli są przeciwciała w moim organizmie, a nie tylko zestawienie konfliktowe i mamy już jedno dziecko, drugie w drodze, przyczyny niepłodności były zupełnie inne.
Obecnie medycyna jest na wysokim poziomie i same zestawienie to nie problem.
A nawet jak widać zrealizowany konflikt jest do opanowania. Tym bardziej że przeciwciała namnazaja się gwałtownie dopiero w 3 trymestrze :-) Aczkolwiek cały czas, jeśli się pojawią, trzeba być pod opieką specjalistycznej poradni

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
- starania od 2012
- 04.2014 cp, 6 tc Aniołek :( [*]
- 10.2014 laparoskopia
- 19.03.2015 - 1 ET :(
- 28.05... niespodzianka :testI: 11.06. jest serduszko :) 27.01.2016 urodził się nasz synek :)
- 3.05. kolejna niespodzianka... :testI: i 06.01.2018 powitaliśmy córeczkę :)

Ania
monikakruk
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2018 17:02

Re: Problem z zajściem w ciążę i konflikt krwi

Post autor: monikakruk »

Agnieszka1551 pisze:Już tracę pomału nadzieję.. A więc tak 2-lata temu zaszlam w ciążę ale niestety Poronina w 7-tyg prawdopodobnie stało się tak dlatego że mam -gr Krwi a mąż + i od tej pory staramy się nadal o naszego małego Bejbisia ale niestety nam nie wychodzi .. czy jest tu może ktoś kto miał taką samą sytuację aa jednak mu się udało ??? Dajcie trochę nadziei

hej Agnieszko, nie sadze, aby konflikt krwi był problemem, tak Ci powiedział lekarz , ja mam 2 dzieci i ja ma –rh b a dzieci + 0 po ojcu. Miałam szczepionkę po 1 porodzie aby nie było konfliktu przy drugim. Ja wiem, ze polecanie ziół https://ziola-na.net/?s=plodnosc to może bezsens, ale szukaj innych alternatywnych metod leczenia, sprawdź temat hormonów, są one niesamowicie ważne w życiu każdej kobiety…
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poronienia”