Twardnienie macicy.

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
Motyl16
Posty: 400
Rejestracja: 28 mar 2018 17:03

Twardnienie macicy.

Post autor: Motyl16 »

Proszę o radę, ewentualnie info czy któraś z Was miała podobnie.
Obecnie jestem w 16tc pk ivf. Od początku ciąży przeboje: poronienie selektywne, przed temu dwa poronienia, dwa nie udane ivf. Ale do rzeczy : w zasadzie od paru tyg pojawiają się twardnienia macicy, czasem całego brzucha, chociaż to ostatnie chyba wiązało się ze zjedzeniem dużej ilości owoców. Te twardnienie pojawia się w sytuacjach stresowych i po prostu trwa tak długo dopóki nie wezmę nospy. Po nospie zaraz przechodzi. Macie czuje jako kamień, nie jest to ból kłujacy, pilsujacy, czy tako na okres. Niepokojące jest to, że nie przechodzi po spoczynku, a dużo leżę, czy po zmianie pozycji. Nie towarzyszą temu inne dolegliwości. Gin po badaniu palpacyjnym stwierdził, że szyjka jest w porządku i te dolegliwości zignorowal, a ja się boję.
Biorę sporadycznie nospe, magnez 3*2,utrogestan 3*1. Czy mogę prosić o jakieś Wasze uwagi lub spostrzeżenia na bazie Waszych doświadczeń.
Pozdrawiam.

2014-ciaza naturalna (*6tc)

pwcj,mutacja MTHFR 1298C, nt,

2017-leczenie immuno... MLR 14,3%,

2017-ciaza naturalna (*11tc),

2.1.2018-transfer 2 Zarodków KD,beta 11 dpt:765 i 4.9.2018-Syneczek,

20.05.2019-mamy bijące serduszko Niespodzianki... 21.12.-witaj Skarbie. 



Mamy jeszcze jedno Serduszko w Salve... 


ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”