POZNAŃ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Babolin
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2017 13:29

Re: POZNAŃ

Post autor: Babolin »

Cześć. Możecie mi powiedzieć coś na temat doktora Marka Pelesza? Idę do niego jutro i nie wiem czego się spodziewać :? Czy może lepszy będzie d. Szpurek ?
Jagoda27
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2017 14:11

Re: POZNAŃ

Post autor: Jagoda27 »

Witam, jestem po trzech poronieniach prawdopodobnie przyczyną jest immunologia szukam lekarza z Poznania który leczy encortonem i heparyną.
Kto czyta książki, żyje podwójnie. - księgowa praca
Justyna90
Posty: 17
Rejestracja: 17 lip 2017 10:20

Re: POZNAŃ

Post autor: Justyna90 »

Czy ktoś z Was miał do czynienia ostatnio z dr Kurpiszem i kliniką Invimed? Chodzimy tam od niedawna i o samej klinice nie możemy jeszcze zbyt wiele powiedzieć, ale dr Kurpisz podczas drugiej wizyty wzbudził we mnie pewne wątpliwości (podczas pierwszej wręcz przeciwnie, byłam pewna, że w końcu trafiliśmy do kogoś kompetentnego), każe nam chodzić do innych lekarzy (chyba jego znajomi) robić badania, które są dostępne również na miejscu w Invimed.. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, a o dobrego androloga naprawdę ciężko w Poznaniu. Może ktoś miał podobnie?
krówka81
Posty: 5
Rejestracja: 05 lip 2015 17:29

Re: POZNAŃ

Post autor: krówka81 »

czy ktos zna dobrego endokrynologa z Poznania?
Kamilla49
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2017 19:22

Re: POZNAŃ

Post autor: Kamilla49 »

Jagoda 27 - też mam problem z immunologią i chodzę do dr Laury Grześkowiak, ona jako jedyna zwróciła uwagę i zleciła badania pod kątem immunologicznym, wcześniej żaden lekarz nie potrafił mi pomóc, ani zdiagnozować - a jestem po paru poronieniach. Od kilku cykli biorę Encorton.
elizamaj222
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2017 19:40

Re: POZNAŃ

Post autor: elizamaj222 »

Cześć,
staramy się z mężem o dziecko od ponad 3 lat. Po badaniu nasienia wyszło rozpoznanie oligoasthenoteratoospermia. Mąż był u androloga i w jego opinii nie widzi przyczyn, które mogłyby wpłynąć na tak słabe wyniki (morfologia 1%). Ginekolog polecił In vitro. Umówiliśmy się na pierwszą wizytę w klinice Ivita w Poznaniu, choć zaczynam mieć wątpliwości czy to dobra decyzja. W internecie jest bardzo mało opinii (wiem, że to nowa klinika). Czy któraś z Was poleca tam leczenie? Może jednak lepiej INVIMED?
Justyna90
Posty: 17
Rejestracja: 17 lip 2017 10:20

Re: POZNAŃ

Post autor: Justyna90 »

elizamaj222 pisze:Cześć,
staramy się z mężem o dziecko od ponad 3 lat. Po badaniu nasienia wyszło rozpoznanie oligoasthenoteratoospermia. Mąż był u androloga i w jego opinii nie widzi przyczyn, które mogłyby wpłynąć na tak słabe wyniki (morfologia 1%). Ginekolog polecił In vitro. Umówiliśmy się na pierwszą wizytę w klinice Ivita w Poznaniu, choć zaczynam mieć wątpliwości czy to dobra decyzja. W internecie jest bardzo mało opinii (wiem, że to nowa klinika). Czy któraś z Was poleca tam leczenie? Może jednak lepiej INVIMED?
My z mężem leczymy się w Invimed. Tzn w zasadzie to mąż się leczy ze względu na azoospermie. Pomimo moich wcześniejszych wątpliwości zaufaliśmy dr Kurpiszowi i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na ten moment złego słowa na nich powiedzieć nie mogę.
Ania1602
Posty: 2997
Rejestracja: 04 gru 2013 19:42

Re: POZNAŃ

Post autor: Ania1602 »

elizamaj222 pisze:Umówiliśmy się na pierwszą wizytę w klinice Ivita w Poznaniu, choć zaczynam mieć wątpliwości czy to dobra decyzja.
Bardzo dobra decyzja. Polecam dr Hadasia. Bardzo dobry specjalista.
Są takie chwile w życiu każdego człowieka, od których nawet pamięć ucieka.

Lecz są też chwile, dla których trwania, warto poświęcić wieki czekania.




* Czerwiec 2014 Aniołek :(

* Czerwiec 2015 Aniołek :(

Do trzech razy sztuka?

* Wrzesień 20
aga8181
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2015 16:07

Re: POZNAŃ

Post autor: aga8181 »

Kamilla49 witajcie, mam problem z utrzymaniem ciąży, ze złych wyników badań to komórki NK 31% czyli immunologia. Czy dr. Laura Grześkowiak poradzi sobie z moim przypadkiem, a może polecacie kogoś innego? Słyszałam też że dr. Madejczyk zajmuje się immunologia ale nie wiem czy jest skuteczny.
elizamaj222
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2017 19:40

Re: POZNAŃ

Post autor: elizamaj222 »

Ania1602 pisze:
elizamaj222 pisze:Umówiliśmy się na pierwszą wizytę w klinice Ivita w Poznaniu, choć zaczynam mieć wątpliwości czy to dobra decyzja.
Bardzo dobra decyzja. Polecam dr Hadasia. Bardzo dobry specjalista.
Nie wiem czy była to dobra decyzja. Jestem po pierwszej procedurze IVF i zakończyła się klapą. Rozważam zmianę kliniki.
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: POZNAŃ

Post autor: oluska_m »

aga8181 pisze:Kamilla49 witajcie, mam problem z utrzymaniem ciąży, ze złych wyników badań to komórki NK 31% czyli immunologia. Czy dr. Laura Grześkowiak poradzi sobie z moim przypadkiem, a może polecacie kogoś innego? Słyszałam też że dr. Madejczyk zajmuje się immunologia ale nie wiem czy jest skuteczny.
Aga8181 zajrzyj na wątek LEKARZE -SPECJALIŚCI OD PORONIEN

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


Ania1602
Posty: 2997
Rejestracja: 04 gru 2013 19:42

Re: POZNAŃ

Post autor: Ania1602 »

elizamaj222 pisze:Nie wiem czy była to dobra decyzja. Jestem po pierwszej procedurze IVF i zakończyła się klapą. Rozważam zmianę kliniki.
U kogo się leczycie?
Są takie chwile w życiu każdego człowieka, od których nawet pamięć ucieka.

Lecz są też chwile, dla których trwania, warto poświęcić wieki czekania.




* Czerwiec 2014 Aniołek :(

* Czerwiec 2015 Aniołek :(

Do trzech razy sztuka?

* Wrzesień 20
Awatar użytkownika
kasiulkak
Posty: 230
Rejestracja: 01 lip 2010 14:07

Re: POZNAŃ

Post autor: kasiulkak »

[wymoderowano jako niezgodne z tematyką działu i wątku]
starania od 2009r.
słaba armia
11.2011 - HSG ok, choć lewy z opóźnieniem i pod dużym ciśnieniem
01.12.2011 - 1 IUI nieudana
03.01.2012 - 2 IUI nieudana
25.01.2012 - laparoskopia ok
25.02.2012 - 3 IUI niestety NIE udane!
podwyższone komórki NK
2014 badania genetyczne ok
marzec 2015 - kwalifikacja do ivf mz polna
kwiecień 2015- ivf nieudane :(
24 czerwiec 2015 - crio 2bb
02-07-2015 - beta 127
04-07-2015 - beta ponad 400 :)
TP: 15-03-2016
cudzie trwaj!!!!!!
onapoznan
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2018 10:20

Re: POZNAŃ

Post autor: onapoznan »

Cześć, ktoś się leczy u
dr SŁOPIEŃ ? przyjmuje prywatnie + polnam jest również endo
chce u niego prowadzic ciążę, poprzednia obumarła w 12 tyg (u innego lekarza) mam troche dziwnych "jazd" ze zdrowiem (jak np zapalenie siatkowki od marca, nie wiadomo skad) bylismy na 1 wizycie, wrazenie pozytywne, moze troche za duzy "śmieszek" ale tak to ok...

polecacie czy szukać dalej? wiem ze pewnie juz o nim bylo ale mam chore oko i staram sie ograniczac komputer do minimum:(
Czekając na cud...
desirre90
Posty: 24
Rejestracja: 08 lip 2018 20:40

Re: POZNAŃ

Post autor: desirre90 »

onapoznan byłam u niego parę razy ale jednak zalezy mi na profesjonalnym lekarzu – jakos do mnie nie przemawia taka atmosfera – gdzie robiąc usg dopochwowe zlapal mnie za reke i opowiadal gdzie był na wakacjach – czulam nie nie swojo – teraz chodze do Sroki i jestem zadowolona
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”