Klinika POLMEDIS Wrocław

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Ardnas
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2019 23:21

Klinika POLMEDIS Wrocław

Post autor: Ardnas »

Witam! Piszę ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć jakiś świeżych, właściwie jakichkolwiek informacji na temat leczenia niepłodności w klinice POLMEDIS we Wrocławiu. Jesteśmy z mężem właściwie na początku przygody z leczeniem in vitro. Po nieudanym (niecałym 11 mcy) roku naturalnego zajścia w ciążę postanowiliśmy z mężem wykonać badania nasienia. Mimo że mój ginekolog opanował przy tym żeby diagnostykę rozpocząć po kalendarzowym roku. Wynik okazał się zły - morfologia 0%, nieruchliwe, mała ilość w ejakulacie - oligotetrazoospermia. Poszliśmy do androloga w klinice INVIMED który wykonał USG jąder (bez odchyleń oprócz tego że lewe jądro jest mniejsze po przybywam w dzieciństwie wnętrostwie), przepisał leki, suplementy i zalecił wykonać nowe badanie nasienie po 3 miesiącach. W między czasie poszłam do swojego ginekologa który powiedział, że nie ma sensu czekać z następnym badaniem 3 miesięcy przy takim wyniki pierwszego badania, zalecił brać dalej te leki i suplement i po miesiącu zrobić badanie. Nie znając żadnej kliniki leczenia niepłodności zapytałam czy on może jakąś poleca. Odparł, że on zawsze pacjentki kieruje do swojego znajomego lekarza pracującego w klinice POLMEDIS. Tam też się umówiliśmy. Byliśmy już na dwóch wizytach w tamtejszej klinice i zaczęłam się zastanawiać czy to na pewno dobry wybór, nie wiem skąd wątpliwości (być może to naturalne?). Jak dotąd nic nie wzbudziło mojej niepewności ale jestem świeża w tym temacie, nigdy z mężem nie podchodziliśmy do in vitro. Są tutaj dziewczyny które mają jakieś doświadczenia z tą klinika? Proszę o odpowiedzi bardziej doświadczonych w tym temacie użytkowniczek. Mamy już z mężem porobione pewne badania, czekamy na wszystkie wyniki i na ich podstawie mamy być kwalifikowani do in vitro. Boję się, że wybrałam zła klinikę.
2x badanie nasienia - ologotetrazoospermia
Pat83_
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020 14:24

Re: Klinika POLMEDIS Wrocław

Post autor: Pat83_ »

Polmedis ma największej doświadczenie w leczeniu niepłodności we Wrocławiu. Byłam pacjentka tej kliniki i mogę z pełnym przekonaniem polecić-nam wystarczyło kilka wizyt i zrobienie gruntownych badań. Po 3 inseminacji zaszłam w ciążę-a to było 3 lata temu :) Powodzenia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”