LECIMY Z POMOCĄ - Bocian live!

Webinary Bociana

 

Webinary na żywo zaczęliśmy robić wraz z początkiem covidowych lockdownów. Cykl który wtedy nagraliśmy, nazwaliśmy "lecimy z pomocą". I my i Wy polubiliście tę formę spotkań, nie bez znaczenia zapewne była możliwość zadawania pytań w trakcie. Dlatego chcemy ją kontynuowac w 2022 r. Wraz z partnerami przygotowujemy dla Was cykl nowych, bezpłatnych warsztatów on line, które prowadzą doświadczeni eksperci.
Szukajcie zapowiedzi na naszych profilach FB i IG, a jeśli przegapicie, to nic straconego, bo zapisy ze spotkań będziemy umieszczać poniżej, oraz na YT, FB i IG. Uczestnictwo nie wymaga rejestracji - wystarczy wejść na nasz profil na Facebooku i dołączyć do transmisji. Będzie też możliwość zadawania pytań ekspertom oraz podzielenia się swoimi przemyśleniami i uwagami.
ZAPRASZAMY!

 

lecimy z pomocą

 

W marcu 2020 roku zatrzymał się świat. Dla nas czekających na dziecko, na leczenie, transfer, adopcję wszystko stało się jeszcze trudniejsze. Odwołane wizyty, przełożone transfery, niepokój o przebieg ciąży, wstrzymane procedury adopcyjne powodują eskalację stresu i strachu, który przecież i tak towarzyszy nam na co dzień.
Nie mieliśmy możliwości spotkać się z przyjaciółmi, by pogadać od serca, rozładować emocji na siłowni czy rzucając się w wir pracy. Trudniej było także uzyskać wsparcie psychologiczne - wiele poradni zawiesiło swoją działalność, odwoływane były warsztaty i spotkania grup wsparcia.

W odpowiedzi na lockdown rozpoczęliśmy projekt: LECIMY Z POMOCĄ - Bocian Live!

Wasze zainteresowanie i udział w spotkaniach sprawiły, że będziemy kontynuować ten projekt również w roku 2021!

Wraz z partnerami przygotowaliśmy dla Was cykl nowych, bezpłatnych warsztatów on line, które prowadzą doświadczeni eksperci. Warsztaty będziemy emitować, tak jak dotychczas, na Facebooku Stowarzyszenia Nasz Bocian. Uczestnictwo nie wymaga rejestracji - wystarczy wejść na nasz profil i dołączyć do transmisji. Będzie też możliwość zadawania pytań ekspertom i podzielenia się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Bądźmy razem!